Mobilní operátoři: levnější volání na obzoru?

Ondřej Tůma | rubrika: Co se děje | 21. 2. 2012 | 12 komentářů
Zákazníkům mobilních operátorů v České republice dochází trpělivost. Volají po levnějším volání – a dovolat se nemůžou, na druhé straně ticho. Existují vyhlídky na změnu k lepšímu, nebo nám bude vysoký účet za telefon pít krev na věky věků?

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

21. 2. 2012 9:22, leno

Nedělám si žádné iluze. Všichni operátoři jsou stejné vyžírky. Dokud budeme ochotni platit tak velké částky, podepisovat nesmyslně dlouhé smlouvy a brát si zvýhodněné telefony za nevýhodných podmínek, tak se s tím nic nezmění. Nejlepší by bylo nevolat vůbec, tedy spíš, jen opravdu v případech, kdy to člověk nezbytně potřebuje a ne se deset minut vykecávat. Jinak nás mají v hrsti.

+7
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 12 komentářů)

20. 12. 2016 18:09 | Honza D

no hledali jsme v rodině hodně dlouho výhodný tarif. nakonec jsme se rozhodli pro tarif Fayn AKTIV, stačí nám za měsíc provolat 600 minut do všech sítí, proto neomezenku nepotřebujeme. Máme proto tarif za 299 Kč měsíčně od Fayn.cz a v ceně je i 50 volných sms. Tento tarif je opravdu za slušnou cenu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 1. 2013 10:44 | Lukáš Hadrávek

Já volám za 1,21 všude a jsem naprosto spokojenej. měsíčně zaplatím o 40 až 60% méně než za paušál co jsem měl u Tmobile. Jestli chcete vědět více mrkněte sem: http://www.levnevolej.cz/?key=0f25bf24731e3bcee5f81901ac66da0a75c9de95
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 3. 2012 18:42 | RenataD

Ta adresa je: http://www.petice24.com/signatures/petice-za-levne-volani-ctvrty-opetator/, ohledně levnějšího volání
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 3. 2012 18:40 | RenataD

Nevěřím, že by se něco změnilo. Jen slibují a nic z toho. Minulý týden mě už tak vytočili, že jsem začala hledat na netu a našla jsem diskuze o levnějším volání a petici na http://www.petice24.com/signatures/petice-za-levne-volani-ctvrty-opetator/ Tak se zkuste také připojit, protože čím tam bude podepsaáno více lidí, tím to bude mít větší vliv a třeba se i dočkáme konečně levného volání.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 2. 2012 12:11 | péťa

Ze mě teď asi po roce a půl páči 130 Kč. Říkám si, pošli je k čertu. Když potřebuji, stejně volám i z okna a už uplně zadarmo anebo blbnu už i tady.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 2. 2012 23:14 | MoB

Jirko, a do koho konkrétně stát tlačí prachy? Do mobilních operátorů? Ale no tak... Dost možná spíš naopak, mobilní operátoři tlačí prachy státu i jiným (oficiálně daně a neoficiálně kdo ví...) A jinak Okamurovi to kecá moc pěkně, ale na druhý poslech si musíte všimnout, že tak nějak zůstává na povrchu, surfuje po realitě, a vlastně nenabízí žádná opravdová řešení. Děkuji, nechci.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 2. 2012 11:15 | Jirka

Jak to řekl Okamura.. Stát do nich akorát tlačí a tlačí prachy, jako do mlýnku na maso... a nám he berou na všem, na čem jen jde a půjde.. Místo toho by mohli zapřemýšlet..
http://www.stream.cz/uservideo/664160-tomio-okamura-zdravy-rozum-na-deravou-statni-kasu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 2. 2012 11:13

Nemusíš.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 2. 2012 11:07

Bože můj, kde to žijem? Já tady nechci a nebudu žít.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 2. 2012 9:45 | fabian

Osobně jsem všechny své hovory začal prohánět přes VoIP telefonii. I v tom nejhorším případě mě minuta hovoru stojí cca polovinu toho co mi nabízí mobilní operátoři. Dnes mě minuta hovoru stojí 1,8 Kč, až se na takovou cenu dostane i někdo z velké trojky, může mít tu čest, že se stanu jeho zákazníkem :)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 2. 2012 9:22 | leno

Nedělám si žádné iluze. Všichni operátoři jsou stejné vyžírky. Dokud budeme ochotni platit tak velké částky, podepisovat nesmyslně dlouhé smlouvy a brát si zvýhodněné telefony za nevýhodných podmínek, tak se s tím nic nezmění. Nejlepší by bylo nevolat vůbec, tedy spíš, jen opravdu v případech, kdy to člověk nezbytně potřebuje a ne se deset minut vykecávat. Jinak nás mají v hrsti.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 2. 2012 9:06 | eďa

Každou chvilku mám nabídku volání téměř zdarma, nabídku půjčky a také téměř zdarma, kolikrát si říkám, zda jsem ještě v Česku anebo Řecku.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Bartoš

podnikatel a investor, Credo Ventures

Aleš Hušák

podnikatel

Ondřej Bartoš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Aleš Hušák
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services