Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 24 komentářů)

27. 7. 2021 21:45 | Petr

Jsme na tom stejně, dluží nám min. 2x 21000Kč členský vklad. Co dál ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 6. 2021 10:10 | smidpetr&email,cz

prísel jsem o 63t clenský vklad
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2021 21:06 | Bohumír

Rád se přidám, už 2 roky mi nechtějí vyplatit členský vklad 90 ooo korun, na emaily nikdo nereaguje.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 5. 2021 21:16 | Ondra

Martine, napište na mail: csud.kodrova@gmail.com Mrkněte také na stránky, které byly za tímto účelem vytvořeny: csud-likvidace.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 5. 2021 12:31 | Martin

Dobrý den, také bych se rád připojil. Mám tam členský vklad a podřízený vklad.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 5. 2021 19:06 | Ondra

Hledáme klienty Akcenty, ČSÚD, kteří mají své vklady u této společnosti, k sjednocení dalšího postupu. Likvidátor nám bohužel nesdělil kontakty na další osoby. Pokud máte zájem se připojit, prosím odepište.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 5. 2021 20:34 | Petr P

Take mi dluzi clenske vklady ve vysi 21000kc.Vypoved podana v roce 2019.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2021 3:35 | Petr

Rád se přidám, už 2 roky mi nechtějí vyplatit členský vklad 20 ooo korun, na emaily nikdo nereaguje.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 4. 2021 14:22 | Roman

Take bych se rad pripojil se zalobou...Uz neverim, ze mi neco vrati. Vypoved jsem dal jiz v roce 2019. Ze krachuji, jsem se dozvedel terpve nedavno z jjejich webovych stranek - na nic me neupozornili...Druzstvo v likvidaci mi dluzi cca 14K na clenskych vkladech. Nevratili zatim ani korunu.Predtim mi take jednostranne vypovedeli spoustu radne zaplacenych vkladu brzy pote, co jsem doplatil do vyse dalsich CV. Na muj e-mailovy dotaz mi pouze zaslali odkaz na informace ze sveho webu, smejdi!! Co je mozno v takove situaci delat? Chci dat podani, i kdyz asi nic zpet nedostanu. Nemyslim, ze pomuze financni arbitr. Poradi nekdo? Je nas vicero postizenych. Dekuji za reakci.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 4. 2021 19:50 | Jan Matous

Bude někdo podávat žalobu? Rád se přidám už 2 roky me nechtějí vyplatit členský vklad 160 000kc
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 3. 2021 17:10 | Dagmar

Mám stejné zkušenosti s touto podvodnou kampeličkou. Bylo by třeba podat souhrnnou žalobu na podezření z podvodu.Československé úvěrní družstvo bylo přejmenováno z Akcenty 1.6.2017 s tím , že se změna označení netýká podmínek, které byly sjednány s Akcentou a ta by měla převzít odpovědnost.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 12. 2020 23:00 | Cesa

Poraďte prosím jak dostat z CSUD celý členský vklad?
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 5. 2020 10:32 | Jiří Smělík

S ČSUD jsem dopadl stejně. Řeším to již rok s finančním arbitřem ale bez výsledku. Dějte vědět, jak jste dopadl vy. Smělík (smelikjiri@seznam.cz)
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 1. 2020 9:16 | dan

Ano přidal bych se jak zatím postupujete
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 10. 2019 10:30 | Pavel

Jak u pana Václava: takés mi došlo na účet vypořádání členského vkladu. Z 21000,- poslali 3000,-. Osobně cítím, že jednáním ČSUD mi byla způsobena finanční újma, takže bych se rád domáhal nápravy soudní cestou. Přidá se někdo?
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 9. 2019 14:39 | Xxx

Vrátí mě družstvo další členský vklad pokud družstvo krachuje???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 9. 2019 14:31 | Cesa

Prosím jak získat uspět členský a další členský vklad po výpovědi člena družstva? Vypadá to na krach.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 9. 2019 23:36 | Vaclav

Sprostě s námi vydrbali. Také mě vypověděli TV až po zaplacení členského vkladu. Ale již 29.12.2017 se dohodli, že budou TV vypovídat, ale vkladatelům nic nesdělili aby doplatili členský vklad. Ti co ho nedoplatili, tak jim TV nevypověděli, protože tam měli jejich peníze zadarmo, nemuseli vyplácet úrok. Dnes mi došlo na účet vypořádání členského vkladu. Z 21000,- poslali 3000,- Takže tunel. Jen by mě zajímalo jaké si darebáci vyplatili odměny.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 9. 2019 7:01 | František

Tak je to tady,okradli nás o 18 tis. Kč.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2019 13:17 | Josef Novák

Dobrý den, přišel mi dopis dne 17.6.2019, že ČS úvěrní družstvo vypovídá jednostranně můj termínovaný tříletý vklad. Máte stejnou či podobnou zkušenost? Jak se zachovat, co poradíte, jak se bránit?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimír Franz

umělec

Miroslav Singer

bývalý guvernér ČNB

Vladimír Franz
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Miroslav Singer
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services