Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Naše Finančné Perpetuum Mobile aneb Nechcem zľavu zadarmo

Aleš Tůma | rubrika: Komentář | 8. 11. 2011 | 38 komentářů
Někdo neustále vynalézá perpetuum mobile, jiný studenou fúzi... a někdo zase systém, jak bezpracně dosáhnout doživotní renty.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

11. 10. 2012 12:20, Pepa

Tak tohle jsem si o Partner tedy jikdy nemyslel. Vždy jsem považoval Partners jako solidního hráče na trhu s vysokou dávkou solidarity. Po přečtení tohoto článku jsem zásadně změnil názor. Snažit se udržet si jméno tím že budu házet špínu na druhé? Popisovat a zpochybňovat nějaký produkt o kterém nemám ani potuchy? Mě osobně trvalo více než půl roku než jsem myšlenku projektu pochopil. Až nyní po 3 letech mohu s potěšením všem sdělit, že to co mi bylo před třemi lety prezentováno bylo skutečně tak, spíše jsem na tom ještě lépe, než mi bylo původně prezentováno. V životě jsem prošel různými "recepty" na rychlé zbohatnutí, hodně MLM společností jejichž produk se na začátku tvářil jako ten nejlepší na světě, ale postupem času jsem zjišťoval, že tomu tak není a škubal jsem si vlasi do čeho jsem se to zase dal. Nyní s postupem času jsem za tyto "špatné" zkušenosti rád. Díky NFD již nyní rozeznám dobrý a špatný produkt během krátké chvíle.
NFD určitě není pro všechny, je jen pro ty, kteří tuto myšlenku pochopí a rozhodnou se dělat něco jinak, ale přitom stejně.
Mrzí mě přístup lidí, kteří mohou soudit něco s čím nemají přímou zkušenost. Ani jeden negativní komentář jsem od bývalého člena v této diskuzi nenalezl, ostatně jako všude jinde. Jednoduše tito "bývalí členové" nejsou. NFD to myslí s členy vážně a to na celý život !!!

Reagovat

 

+29
Líbí
Nelíbí

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

8. 11. 2011 7:00, Fredy

Tak to družstvo jsou žabaři. U nás létá lepší nabídka ....


TOP Economy Vám přeje dobrý den,
Rádi bychom Vás seznámili s naší aktuální nabídkou služeb
Bankovní a nebankovní úvěry: 300tis až 100 milionů

(řešení exekucí, refinancování, konsolidace splátek, žádné poplatky předem, bez registrů, rychlé vyřízení)
Výhodné zhodnocení financí: nechte své volné finanční zdroje vydělávat okolo 10% ročně !!
Potřebujete úvěr či chcete zhodnotit Vaše úspory, neváhejte a navštivte náš web www.top-economy.com
V případě dotazů volejte : +420739044666
S pozdravem za TOP Economy

Bc. Zábrodský František

tel: +420739044666

info@top-economy.com
Děkujeme za Váš čas a přečtení této nabídky. Tento mail berte prosím jako přátelské oslovení.
Přejeme krásný zbytek dne

Team TOP Economy

Reagovat

 

-52
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (38 komentářů)

10. 11. 2011 22:51 | spokojnaklientka

niečo zle?.. poprosim link na to,čo som hladala a nenašla.. a ja znegujem svoj posledny koment.. :)
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

11. 11. 2011 8:45 | Pavel

Zažaluje a prohraje tak, jako prohráli vždycky všechno...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Jan 10. 11. 2011 21:29)

11. 11. 2011 9:53 | Gabriel Pleska

Co z toho, co chcete vědět o AXA v České republice, jste se nedozvěděla na axa.cz?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (spokojnaklientka 10. 11. 2011 21:56)

11. 11. 2011 10:19 | spokojnaklientka.

ja chcem vidieť hospodarenie axy.. to, kam idu peniaze vražane do IZP.. a ako je garantovany účet,ktorý ponúka... nerada by som,keby to cele padlo spolu s greckom,či talianskom.. čiže.. http://www.axa.sk/ludia a toto http://www.axa.com/en/ nie je totožne.. či?.. :))
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

11. 11. 2011 10:33 | Jan

Autor článku spolu s ďalším redaktorom tu sa snažia pošpiniť družstvo kvôli tomu, že máte vy produkt od axa kartu, ktorá je o poznanie horšia tak ste sa rozhodli NFD pošpiniť... a ešte posťahovať ľudí k sebe, fuj to sú metódy. Myslím, že to je nekalá hospodárska súťaž, poškodzovanie dobrého mena a iné... Tak čím viac tu toho budete písať a špiniť, tým viac dôkazov NFD dostane... A to je fajn, lebo aj takým novinárom by mal niekto pristrihnúť krídla. Firma Partners vlastní portál penize.cz a takto účelovo sa snaží poškodiť inú firmu... Ale doplatíte na to Vy pán Tuma a pan Vlnas.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

11. 11. 2011 11:27 | Chtěl bych se jmenovat Jan

Orel much nelapá, Jendo.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Jan 11. 11. 2011 10:33)

14. 11. 2011 15:02 | papaláš

Opravdu se těším, až budete u případného soudního líčení napadat Českou národní banku, že dělá dobře svou práci... Prosím redakci, aby mi pak dala vědět, přijdu se podívat a napíšeme o tom i u nás :) Není nad investiční humor...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

15. 11. 2011 20:19 | Petr

Mno mě přijde mindless Partners for Life i NFD. Velice brzo si český člověk uvědomil, že "Finanční poradci" jsou jen převlečení Obchodní zástupci, kteří se honí za svým šťavnatým výdělkem na stejných hejlech, kteří investují do NDF. Takový "Finanční poradce" schrábne pěknou provizi - na jejich obranu za zaslouženou práci a díky bohu i nějaký produkt. Kdežto NFD s jejich rádoby produktem mi přijde silná káva.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

1. 8. 2012 9:11 | D

Tak z tohoto článku jde opravdu cítit, že autor nepochopil o čem je projekt NFD. Nejspíš se jim nepodařilo podívat se pod pokličku, tak se rozhodli firmu hned pošpinit. To kdyby někdo udělal Partners, to by bylo!!Od Partners mě tato rakce hodně mrzí, protože je znám dobře a vždy jsem za ně bojovala a myslela si, že jsou tam fér a otevření lidé... No nicméně, kdyby NFD byl fake, proč by měl ochranou známku, měl povolení v Maďarsku-které trvalo dva roky zkoumání? A v Polsku? A proč by bylo dozorováno Slovenskou nár.bankou? No očividně Partners štve, že to nevymysleli dřív....:-D
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

11. 10. 2012 12:20 | Pepa

Tak tohle jsem si o Partner tedy jikdy nemyslel. Vždy jsem považoval Partners jako solidního hráče na trhu s vysokou dávkou solidarity. Po přečtení tohoto článku jsem zásadně změnil názor. Snažit se udržet si jméno tím že budu házet špínu na druhé? Popisovat a zpochybňovat nějaký produkt o kterém nemám ani potuchy? Mě osobně trvalo více než půl roku než jsem myšlenku projektu pochopil. Až nyní po 3 letech mohu s potěšením všem sdělit, že to co mi bylo před třemi lety prezentováno bylo skutečně tak, spíše jsem na tom ještě lépe, než mi bylo původně prezentováno. V životě jsem prošel různými "recepty" na rychlé zbohatnutí, hodně MLM společností jejichž produk se na začátku tvářil jako ten nejlepší na světě, ale postupem času jsem zjišťoval, že tomu tak není a škubal jsem si vlasi do čeho jsem se to zase dal. Nyní s postupem času jsem za tyto "špatné" zkušenosti rád. Díky NFD již nyní rozeznám dobrý a špatný produkt během krátké chvíle. NFD určitě není pro všechny, je jen pro ty, kteří tuto myšlenku pochopí a rozhodnou se dělat něco jinak, ale přitom stejně. Mrzí mě přístup lidí, kteří mohou soudit něco s čím nemají přímou zkušenost. Ani jeden negativní komentář jsem od bývalého člena v této diskuzi nenalezl, ostatně jako všude jinde. Jednoduše tito "bývalí členové" nejsou. NFD to myslí s členy vážně a to na celý život !!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+29
Líbí
Nelíbí

20. 2. 2013 0:18 | Pavel Kostka

Zruš mě registraci a Vaše zakliklé aktivace na top firma Pavel Kostka
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Fredy 08. 11. 2011 07:00)

11. 3. 2013 15:43 | Frank

Marně čekám, kdy zastánci NFD uvedou nějaké argumenty. Prošel jsem celé stránky NFD, ale nikde není uvedeno, jak chtějí dosáhnout ročního zisku přes 30%. Podnikáním s nemovitostmi to asi opravdu nepůjde. Je to škoda, protože jinak bychom v republice měli vyřešenou důchodovou reformu jednou pro vždy. Stačilo by, aby každý občan dvacet let utrácel svoji výplatu přes banku, spřízněnou s NFD a pak už by ani nemusel pracovat a do konce života by žil z pasivního příjmu, ve stejné výši, jako byla jeho výplata. Když už to tajemství NFD nechce zveřejnit, nemohli by to alespoň poradit Kalouskovi?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+7
Líbí
Nelíbí

12. 3. 2013 10:23 | miar

O slovenskej narodnej banke nemas pravdu
http://www.nbs.sk/sk/informacie-pre-media/tlacove-spravy/spravy-vseobecne/detail-tlacovej-spravy/_upozornenie-na-nepovolenu-cinnost-loyal-bank-limited
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (D 01. 08. 2012 09:11)

12. 3. 2013 18:44 | Jiří

To je neuvěřitelné, čemu ještě dnes lidé dokážou uvěřit. Já už takové lidi neřeším, chce to trochu finanční gramotnosti. Za pár let budou brečet. Inteligence těchto lidí není více než-li 100 a jestli ano, tak jsou totálně naivní a nechápou finanční trh.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

15. 3. 2013 14:54 | Honza

Lidé bděte !!! Nikdo vám nedokáže dát víc,než li dokáže NFD slíbit. Podle mého jasná páka - podvod a ruce pryč od letadel.Proč se nemůžu podívat na propagační video?Chci vidět předsedu live.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

20. 11. 2013 22:50 | Ivo

Kouknete se na webové stranky www.nfd.sk a najdete zde vsechny potřebné info vcetne stanov družstva, legislativních podkladu a take výsledku hospodaření - finančních ukazatelů. Staci cist a az potom soudit.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+8
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Honza 15. 03. 2013 14:54)

21. 2. 2014 10:20

Pravé proto, ze financni trhy chapeme moc dobre, tak se stavame dobrovolne a bez jakychkoliv poplatku cleny Našeho Finančního Drustva. To slovo Naše je tím hlavním důvodem, jsme samospotrebitele a soucasne i spoluvlastnici a sami si rozhodujeme o tom kam a do čeho budeme investovat naš investiční kapitál.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Jiří 12. 03. 2013 18:44)

24. 3. 2014 15:32 | Pepinces

Předseda a další videa Live http://www.nfdtv.tv/sk/free-videa
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Honza 15. 03. 2013 14:54)

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  10 157 517 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Články na Heroine.cz

„Musíte se připravit na neustálé zpochybňování.“ Ženy v politice (1. část)

„Musíte se připravit na neustálé zpochybňování.“ Ženy v politice (1. část)

Olga Richterová, Markéta Pekarová Adamová, Jana Maláčová: tři výrazné tváře vrcholné české...více

Jsem žena a jsem rychlá. Caster Semenyaová se opět musí bránit

Jsem žena a jsem rychlá. Caster Semenyaová se opět musí bránit

Více testosteronu než je u žen obvyklé z ní dělá terč pro soupeřky i atletické funkcionáře....více

Zdravím z noční. #6 Dětské úrazy

Zdravím z noční. #6 Dětské úrazy

Záchranář Vít Samek a porodní asistentka Alžběta Samková se střídají v psaní o situacích,...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jakub Mahdal

podnikatel, Safetica Technologies

Matěj Hollan

aktivista

Jakub Mahdal
ÚSPĚŠNOST
47,62 %

z 21 duelů
×
Matěj Hollan
ÚSPĚŠNOST
29,41 %

z 34 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK