Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 46 komentářů)

12. 1. 2020 23:24 | Jana Švecová

Jsem už hodně let klientkou Poštovní spořitelny, účet byl založen koncem 90-tých let. Celá léta jsem byla s tímto peněžním ústavem spokojená, ale v posledních několika měsících se něco divného děje. Před chvílí jsem si tento můj dojem ověřila přečtením 25 příspěvků s názory a zkušenostmi z poslední doby. Máme se domnívat po těchto zkušenostech, že naše úspory jsou v ohrožení, když se mi nedaří přihlášení na účet k provedení platby, nebo kontrole položek? Očekávám odpověď na tento dotaz v nejkratší době. V opačném případě se obrátím na nadřízené kontrolní orgány poštovní spořitelny. Švecová.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 1. 2020 19:54 | Jana Švecová

Může mi někdo smysluplně vysvětlit, co se do děje v tomhle roce s přístupy k vlastním účtů??? Už včera jsem se snažila ověřit svůj účet (později večer, marně )! Teď potřebuji evidovat účtenku a zase problém !!! Jak je vidět, tak nejsem jediná postižená klientka !!! Můžete mi situaci vysvětlit tak, abych to pochopila ?! Je mi 77 let, bankovnictví mám už 15 let, ale tohle se nikdy nestalo !!! To si máme my, Vaši klienti myslet, že máte vážné problémy ? Švecová Jana
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 1. 2020 19:48

Citace - Frišhansová / 18.02.2019 07:24

Chci se jenom přihlásit na svůj účet a pořát vydím jenom reklamy.Jste čím dál horší!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 1. 2020 15:33 | M.Berger

Mohu potvrdit. Jen ztěžujete zákazníkům život.To chcete?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 11. 2019 8:21 | Arnoštka Siristova Teplice,Duchcovská,284

Výpis účtu jsem nedostala asi tři měsíce,kde mám reklamovat?
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 10. 2019 11:37 | René Brestovanský

Hrůza nejde se vúbec přihlásit. Asi máte radost z každé komplikace,která příjde na nás vaše zákazníky.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 8. 2019 11:51

nelíbí nemohu otevřít interbanking .je to složité
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2019 0:22 | alexandr

take se nemohu prihlasit operatori tvrdi ze me poslali 6y na email kod ale me neprislo nic ! odejdu k jine bance ! Doporucuji predem z bankomatu vybrat vsechny penize nechat tam minimum . ja prchazim k EGUA bank.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 3. 2019 15:10 | Jarobilk

V listopadu 2018 sestra zrušila účet a přešla k jiné bance. Dnes je 4 března a ta zkurvená pošta ji stále nepřevedla téměř 100000kč.Na poště se jí ještě vvysmáli.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2019 7:24 | Frišhansová

Chci se jenom přihlásit na svůj účet a pořát vydím jenom reklamy.Jste čím dál horší!
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 2. 2019 13:27 | MARUŠ

Je leden 2019 a účet nejde otevřít. Ukazuje se velké množství všech možných reklam, a do účtu se nejde dostat. Napsalo mi to, že se NĚCO mění, ale nevím co a do kdy to bude trvat. Vůbec tomu nerozumím - potom se mi ukázalo, že mám postupovat po staru. Ale opět reklamy. Podle ne to účtování nepatří. A na víc- jak to, že tam mají přístup??? A NECHÁPU CO SE VLASTNĚ MĚNÍ.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 1. 2019 11:52 | kubin

Také se nemohu připojit obvyklím zpusobem. nakonec se mi to nějak podařilo, ale je to zdlouhavé.Zbytečně.
-16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 1. 2019 15:06 | Poncarová

Nevím co se děje??? Proč se nemohu obvyklým způsobem dostat do svého poštovního účtu, žádám o vysvětlení a postup.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 1. 2019 17:26 | Ing. Ladislav Sobek

Nemohu se připojit k era-internetbankingu, co se děje? Jaký je nový postup? _
-14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 10. 2018 20:50 | Jan

Jsem v podobné situaci, zdědil jsem účet jako jediný dědic a nejsem schopen zrušit účet a dostat z Poštovní spořitelny peníze. Dělám všechno co mi řeknou a měsíce ubíhají, všechny podklady mají k dispozici a stále jen další požadavky.Prostě zadržují peníze klientům.Nejhorší banka s jakou jsem kdy přišel do styku!!
-24
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 8. 2018 20:13 | Radka

Dobrý večer Michale,já mám stejný problém,čekám již přes 6 týdnu a hrozí mi trestní oznámení,protože jsem mela vyplatit z mého podilu dalšio dědice-jednání banky je hrozné,každý týden mi řeknou uplně něco jiného.Jak jste na tom ted?Už vám dali vaše peníze?Já též zvažuj dát t do médií,už jsem zoufalá-Radka
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 8. 2018 15:49 | Mecner Michal

Po smrti naší matky jsme v rámci dědického řízení u st.notáře byli s bratrem ustanoveni za dědice jejích úspor u er banky.když bratr požádal v bance Na Vinici o převedení peněz do jiné banky,bylo mu řečeno,že to bude trvat minimálně jeden měsíc.Já toto považuji za skutek blížící se krádeži a hodlám se obrátit na ekonom.redekci České Televize kde mimo jiné pracuji.Je to trestu hodné zadržování peněz které de fakto nejsou Vaše,ale staly se našim majetkem po rozhodnutí st.notáře.Já osobně nedoporučuji všem občanům,aby u era banky zakládali účty,protože by mohli býti dočasně obráni o svá práva.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 12. 2017 15:02 | Petr Dvořáćek

Dobrý den. Mám účet u era, ale v případě mého úmrtí se okamžitě zablokuje. Protože je rodinný, ztrácí i manželka k němu přistup a nebude moci hradit do doby vyřízení pozůstalosti žádnou platbu. Jak to mohu vyřešit? Musíme si zřídit pro ni nový účet. Děkuji. Petr
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 12. 2015 9:47 | Petra

účet mám u Ery druhým rokem a zatím všechno funguje jak má. Jen by mohli být výběry ve všech bankomatech zdarma. Jinak Internet a Smartbanking funguje skvěle a již si jde požádát o úvěr i přes Smartbanking :)
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 8. 2015 17:43 | karla

nemohu otevřít elektronocký účet. Už 14 dnů se to nedaří. Pokud nebude náprava přejdu ihned k jiné bance
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petra Procházková

manažerka, Agrofert

Zdeněk Grondol

podnikatel, Czech International

Petra Procházková
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Zdeněk Grondol
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services