Peníze, které vám dá stát: příspěvek na péči

Příspěvek na péči je určen osobám se zdravotním postižením, které potřebují péči jiné osoby či instituce. Není přitom rozhodující, zda jim potřebnou péči zprostředkují rodinní příslušníci v domácím prostředí, zda jim je poskytována terénní sociální služba, nebo se o ně starají ve speciálním zařízení.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

5. 4. 2011 12:57, rejpal

Jsem zvědav, kdy půjde do konkurzu celý tento stát.

+51
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 43 komentářů)

20. 11. 2011 14:43 | ivona

jsem invalidni a mam rozedmu plic,prodelala ksem 5 tezkych operaci po osteomielitide berce,mam tezke astma a tezke poskozeni kloubu a patere.pohybiji se pomoci berli,ustojim par minut,takze vetsinou lezim a sedim nebyl mi peiznan prispevek 800kc i jdyz nic neudelam.mam i doporuceni od plicni lekarky.tak nevim co mam pro to udelat,aby mi byl prizpevek priznan.dekuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2011 12:57 | rejpal

Jsem zvědav, kdy půjde do konkurzu celý tento stát.
+51
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2011 8:00 | eďa

Ať si tu almužnu kapitalistický pseudodemokratický systém ponechá a sám se postará o nemocné a přestárlé. Příspěvek na péči představuje cca pětinu skutečných nákladů. To se to hospodaří, když jsou lidé jako ovce pokorně jdoucí na vlastní porážku.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Stránka 3/3

3

Následující

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Šmejc

podnikatel, Home Credit

David Marek

ekonom

Jiří Šmejc
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
David Marek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services