Diskuze - Exekuce majetku a práva třetích osob: proč exekuto

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 111 komentářů)

18. 8. 2021 12:14 | marcela stantejska

dobryden ekzkucemi sou strhavany s platu ale prerovsky exkutor prevzal pohledavku a chce zabavyt majetek manzelovi majetek pohazi s predhazejiciho manzelstvi kdyz ovdovel co mam delat
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 8. 2021 14:08 | Sarah Ben

Právě jsem získal svého bývalého manžela zpět díky pomoci odborníků na kouzla lásky Dr. OBO Můj manžel mě opustil kvůli jiné ženě, byly to jen 3 roky našeho manželství. Nejbolestivější je, že jsem byla těhotná s naším druhým dítětem. Chtěl jsem ho zpátky. Udělal jsem vše, co bylo v mých silách, abych ho získal, ale bylo to všechno marné, slíbil jsem, ale on odmítl. Vysvětlil jsem svému problému svému příteli a ona mi navrhla, abych se raději obrátil na kouzelníka, aby mi pomohl seslat kouzlo a přivést ho zpět. Nezbylo mi nic jiného, ??než to zkusit. Poslal jsem zprávu kouzelníkovi jménem DR OBO, který mě ujistil, že není žádný problém a že bude vše v pořádku po dobu 48 hodin. Vrhl kouzlo a obnovil lásku a pouto mezi mnou a mým manželem a vrátil se ke mně po 48 hodinách. Výsledek jeho práce mě stále těší. už neplač, požádej o pomoc DR OBO. Zde jeho kontakt, e-mail: dr.obohealinghome1411@gmail.co mMůžete mu také dát WhatsApp na +2348115365326
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 11. 2020 23:20 | Ondra

Exekuce byla vystavena na moji spolubydlící, 10 let bez příjmu a to si exekutori mohli zjistit. Tak že živím ji platím celý byt se vsemy položkami sám a nakonec ti nadlide přijdou a seberou moje věci. Nevím kdo to vsechno čte ale ať jim to dobre slouzi
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 1. 2020 20:27 | babi

s exekutorem mám sjednáno že mu budu posílat každý měsíc 5000 Kš a posílám ale on mi dal příkaz i z platu mě bere peníze nevím co dál
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 8. 2018 1:19 | sona kovacoba kwiewse 16 ceske bydejive

býváme bezbareierbom byt syn prespava una a ma dlhy mi jako rodicia nememe o ni nam chce zabivie ktoresme horko tazko kupili manzel je na poziku bez honou preco nedaju mu na pjat kde robi město ma len 4100kc tam nechypen tomu dakujem
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 1. 2017 20:41 | Tomáš M

Dobrý den mám dotaz asi zhruba před rokem sem koupil auto ale bývalý majitel ho asi nezaplatil a teď u něj zvoní exekuce a chce to auto , le auto už je přes rok moje a psané na mě může exekutor chtít teď to auto když už není bývalé majitele? Dekuji
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 9. 2016 11:32 | Karolína

Dobrý den byli u mě exekutoři a polepily nám nábytek exekuce je psaná na mé jméno tak jaktože si mohou brát i věci mého přítele odnesly mu věci které potřebuje vykonávat ke svému zaměstání jak z nich dostat jeho věci zpátky děkuji za radu
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 8. 2016 16:27 | Zdeněk

0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 5. 2015 14:47 | Kateřina S.

Mobiliární exekuci jsem jednou zažila a už bych to nikdy nechtěla zažít. Dostali ze mně 40 tis. za mého bývalého manžela, že u mně občas přebýval (kvůli dětem) Nakonec jsem hledala na netu dlouho marně. Skutečné pomoci je tu málo, až mi někdo v diskusi poradil ať si dám do Google "pravni ochrana majetku" a našla jsem to správné. Ochranu-prevenci na 10 let i s garancí a i když to není zadarmo a musela jsem přijet z Brna do Prahy, připravili i s JUDr. Slámovou hromadu dokumentů, které fungují o čemž jsem se už i nedávno přesvědčila a za to klidné spaní to stojí.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 12. 2014 23:20 | Jaroslav

Dobrý den !
Bydlím s matkou v rodinném domě, který je můj a na moje matka bude mít exekuci !! Co všechno jí může exekutor zabavit, když mám na důležité věci / televize , lednička, DOKLAD, ŽE JSEM TO KOUPI JÁ NA MOJE JMÉNO !!
děkuji Vám
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 12. 2014 13:35 | Eva

Dobrý den žijí s přítelem máme tři děti a vše co se týče ze by mohl exekutor zabavit mám papíry na jméno přítele, protože jsou věci jeho. Můžete mi prosím poradit? Jestliže dokážu exekutorovi na miste ze jsou věci přítele, tak by neměl nárok je ani označit natož vzít??? Děkuji za Info
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 11. 2014 12:05 | pavel

exekutor vtrhnul do bytu, začal brát věci neřekl vůbec kdo je.. rozbil notebook a hlavně se jedna o to, že osoba která je dlužníkem na této adrese nepřebývá má zde ale trvalý pobyt, byla mu ukázaná smlouva o pronájmu na ve které jméno dlužníka nebylo a čestné prohlášení o tom, že věci které jsou v bytě patři někomu jinému.. může i přesto věci vzít?
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2014 15:18 | romísek 152

Exekutor je v Č.R . osoba která jedná v roZporu z ústavou Č.R. a tudíž jedná nezákonná !!! Káždý předseda soudu by měl být postavem před haagský tribunál pro genocidu a hlavně JUDr. Rychetský !!!!! A zároveň by s nimi by měly soudit i prezidenta a vládu Č.R. !!!!!!!!!!!!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 10. 2013 15:04 | Analytik

Největší zloději jsou exekutoři pod ochranou státu. Bohužel to umožňuje exekutorský řád, neboť každý pro kdejakou blbost může podat návrh na exekuci a soudy ochotně jen na návrh vydávají jak na běžícím pásu exekuční tituly. Nejsou oprávněny zkoumat důvod, ani zda bylo právo již promlčeno, atd..... Žijeme v exekučním a policejním státě. Od roku 1989 jsme na tom hůže.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 4. 2013 20:48 | Solaris

Tak co založit nadaci zaměřenou proti exekutorům? Ale to by nás muselo být velmi mnoho! Kdyby se toto podařilo........
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 10. 2023 11:57 | Helphome

Pozdravy Po tolika letech hraní v loterii je pro mě velmi těžké vyhrát, věci pro mě byly velmi těžké, tak jsem se rozhodl to probrat se svou kamarádkou, která mi pomohla, řekla mi o své zkušenosti s Dr. Ajayi, která pomohla jí přivést zpět svého manžela, který ji opustil, aby si vzal jinou ženu, nechal ji se čtyřmi dětmi trpět sama dále mi řekla, jak se seznámila s Dr. Ajayi online Byl jsem velmi ohromen, když jsem slyšel její příběh, tak jsem jí řekl o svém smůle v loterii A představila mě Dr. Ajayi po všech mých sezeních s Dr. Ajayim, po týdnu jsem se rozhodl zkusit to znovu Nemůžu uvěřit, že jsem vyhrál tolik, že jsem nikdy nemohl uvěřit Díky Dr. Ajayi je skvělý muž, a pokud potřebujete duchovní pomoc s čímkoli, co narušuje váš život, kontaktujte doktora Ajayi na Whatsapp / Viber: +2347084887094 nebo e-mail: drajayi1990@gmail.com a věřím, že budete rádi, že jste to udělali.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2023 12:36 | Krokodýlí trus

Pomozte komukoli ve finanční tísni
Dobré ráno Jsem připraven vám pomoci komukoli, kdo potřebuje peníze, pomoc nebo otevřít kavárnu nebo začít podnikat Jsem ochoten vám pomoci s penězi, abyste změnili svůj život v radost Pro více informací mě kontaktujte: christian.berger1942@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2022 14:26 | Doris

Úžasné kouzlo lásky, abyste se vrátili ke svému partnerovi a napravili váš rozpadlý vztah Můj manžel se se mnou rozešel před 3 měsíci a donutil mě podepsat rozvodové papíry a mě to úplně zlomilo srdce. A emocionálně jsem se nemohl dostat zpět do žádné formy. Děkuji Bohu za tohoto úžasného a skvělého kouzelníka, který mi přišel na pomoc. Wow! Tento kouzelník mi moc pomohl. Doktor Isikolo mi zaručil naléhavé seslání kouzla do 24 hodin, což jsem přijal. Můj manžel mi po 48 hodinách šokujícím způsobem zavolal zpět se spoustou omluv, o čemž mě ujistil, a udělal vše, co bylo v jeho silách, aby stáhl rozvodové papíry, které dříve probíhaly pomocí síly tohoto zázračně fungujícího zaklínadla. Někteří lidé svědčili, že přinesl jejich Bývalý milenec zpět, někteří svědčili, že obnovuje dělohu, léčí rakovinu, virus herpes simplex a další nemoci. Děkuji mockrát Pane za vaše mocná kouzla. výrazy nestačí k poděkování. E-mail Dr. Isikolo nyní pro naléhavé kouzlo lásky prostřednictvím: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také WhatsApp: +2348133261196.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 8. 2021 17:08 | Berlin Claire

Poté, co byl můj manžel čtyři roky ženatý, se můj manžel rozhodl odejít. Udělal jsem všechno, co bylo v mých silách, abych ho přivedl zpět, ale všechno bylo marné, chtěl jsem ho tak moc zpět kvůli lásce, kterou k němu mám, všechno jsem ho prosil, sliboval jsem, ale on odmítl. Svůj problém jsem vysvětlil svému přítel a navrhla mi, abych se raději obrátil na doktora Ilekhojieho, aby mi pomohl seslat kouzlo usmíření, aby ho přivedl zpět. Nezbylo mi nic jiného, ??než to zkusit. Napsal jsem doktorovi Ilekhojiemu a ten mě ujistil, že není problém a že do tří dnů bude vše v pořádku. Vrhl kouzlo a druhý den mě překvapivě zavolal můj manžel. Byl jsem tak překvapený, odpověděl jsem na volání a on řekl jen to, že ho tolik mrzí všechno, co se stalo, že chtěl, abych se k němu vrátil. Pokud potřebujete pomoc, můžete také kontaktovat Dr. Ilekhojie
1) Kouzla lásky 2) Kouzla ztracené lásky 3) Rozvodová kouzla 4) Manželská kouzla 5) Vázací kouzlo. 6) Rozchodová kouzla 7) Vyžeňte milovníka minulosti 8.) Chcete být povýšeni ve své kanceláři/ kouzlu loterie 9) zvětšení penisu 10) problém s těhotenstvím
WhatsApp Dr. Ilekhojie na (+2348147400259)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 8. 2021 13:09 | Anita Horella

Máte nějaký problém, který vás obtěžuje? Chcete vyhrát v loterii? Máte nějakou nemoc? Jsi v depresi? Potřebujete uzdravení? Chcete přivést zpět svého ex? Nebo potřebujete otěhotnět atd.
WhatsApp Dr. Ilekhojie na +2348147400259. Nezemřete se svou nemocí, vyjádřete se ... zasloužíte si být šťastní!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/6

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jakub Mahdal

podnikatel, Safetica Technologies

Václav Kočka

kolotočář a podnikatel

Jakub Mahdal
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Václav Kočka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services