Diskuze - Exekuce majetku a práva třetích osob: proč exekuto

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Další příspěvky v diskuzi (celkem 104 komentářů)

26. 11. 2020 23:20 | Ondra

Exekuce byla vystavena na moji spolubydlící, 10 let bez příjmu a to si exekutori mohli zjistit. Tak že živím ji platím celý byt se vsemy položkami sám a nakonec ti nadlide přijdou a seberou moje věci. Nevím kdo to vsechno čte ale ať jim to dobre slouzi
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 1. 2020 20:27 | babi

s exekutorem mám sjednáno že mu budu posílat každý měsíc 5000 Kš a posílám ale on mi dal příkaz i z platu mě bere peníze nevím co dál
0
+-

29. 8. 2018 1:19 | sona kovacoba kwiewse 16 ceske bydejive

býváme bezbareierbom byt syn prespava una a ma dlhy mi jako rodicia nememe o ni nam chce zabivie ktoresme horko tazko kupili manzel je na poziku bez honou preco nedaju mu na pjat kde robi město ma len 4100kc tam nechypen tomu dakujem
-1
+-

22. 1. 2017 20:41 | Tomáš M

Dobrý den mám dotaz asi zhruba před rokem sem koupil auto ale bývalý majitel ho asi nezaplatil a teď u něj zvoní exekuce a chce to auto , le auto už je přes rok moje a psané na mě může exekutor chtít teď to auto když už není bývalé majitele? Dekuji
+3
+-

28. 9. 2016 11:32 | Karolína

Dobrý den byli u mě exekutoři a polepily nám nábytek exekuce je psaná na mé jméno tak jaktože si mohou brát i věci mého přítele odnesly mu věci které potřebuje vykonávat ke svému zaměstání jak z nich dostat jeho věci zpátky děkuji za radu
+3
+-

22. 8. 2016 16:27 | Zdeněk

0
+-

Zobrazit celé vlákno

22. 5. 2015 14:47 | Kateřina S.

Mobiliární exekuci jsem jednou zažila a už bych to nikdy nechtěla zažít. Dostali ze mně 40 tis. za mého bývalého manžela, že u mně občas přebýval (kvůli dětem) Nakonec jsem hledala na netu dlouho marně. Skutečné pomoci je tu málo, až mi někdo v diskusi poradil ať si dám do Google "pravni ochrana majetku" a našla jsem to správné. Ochranu-prevenci na 10 let i s garancí a i když to není zadarmo a musela jsem přijet z Brna do Prahy, připravili i s JUDr. Slámovou hromadu dokumentů, které fungují o čemž jsem se už i nedávno přesvědčila a za to klidné spaní to stojí.
+12
+-

29. 12. 2014 23:20 | Jaroslav

Dobrý den !
Bydlím s matkou v rodinném domě, který je můj a na moje matka bude mít exekuci !! Co všechno jí může exekutor zabavit, když mám na důležité věci / televize , lednička, DOKLAD, ŽE JSEM TO KOUPI JÁ NA MOJE JMÉNO !!
děkuji Vám
+1
+-

10. 12. 2014 13:35 | Eva

Dobrý den žijí s přítelem máme tři děti a vše co se týče ze by mohl exekutor zabavit mám papíry na jméno přítele, protože jsou věci jeho. Můžete mi prosím poradit? Jestliže dokážu exekutorovi na miste ze jsou věci přítele, tak by neměl nárok je ani označit natož vzít??? Děkuji za Info
+1
+-

13. 11. 2014 12:05 | pavel

exekutor vtrhnul do bytu, začal brát věci neřekl vůbec kdo je.. rozbil notebook a hlavně se jedna o to, že osoba která je dlužníkem na této adrese nepřebývá má zde ale trvalý pobyt, byla mu ukázaná smlouva o pronájmu na ve které jméno dlužníka nebylo a čestné prohlášení o tom, že věci které jsou v bytě patři někomu jinému.. může i přesto věci vzít?
-3
+-

3. 4. 2014 15:18 | romísek 152

Exekutor je v Č.R . osoba která jedná v roZporu z ústavou Č.R. a tudíž jedná nezákonná !!! Káždý předseda soudu by měl být postavem před haagský tribunál pro genocidu a hlavně JUDr. Rychetský !!!!! A zároveň by s nimi by měly soudit i prezidenta a vládu Č.R. !!!!!!!!!!!!!
+2
+-

25. 10. 2013 15:04 | Analytik

Největší zloději jsou exekutoři pod ochranou státu. Bohužel to umožňuje exekutorský řád, neboť každý pro kdejakou blbost může podat návrh na exekuci a soudy ochotně jen na návrh vydávají jak na běžícím pásu exekuční tituly. Nejsou oprávněny zkoumat důvod, ani zda bylo právo již promlčeno, atd..... Žijeme v exekučním a policejním státě. Od roku 1989 jsme na tom hůže.
+4
+-

Zobrazit celé vlákno

3. 4. 2013 20:48 | Solaris

Tak co založit nadaci zaměřenou proti exekutorům? Ale to by nás muselo být velmi mnoho! Kdyby se toto podařilo........
+11
+-

Zobrazit celé vlákno

3. 4. 2013 20:42 | Solaris

Sametová revoluce? Exekutora při příchodu hezky pozdravit a hned ho nakopat do vajec. Prohlédnout jestli nemá u sebe záznamové zařízení a ožrat ho do němoty. Už nepříjde
+1
+-

29. 12. 2012 5:01 | Jahůdka

Moje maminka platí exekutorovi přímo z platu tím,že jí to ztrhává a stejně přijel k mamce domu a všechno jí tam olepil,,a část odvezl ihned a to byly věcy cizí osoby" Ptala se ho co to má znamenat,když mu jdou peníze přímo z platu a on že co si myslí,to nestačí . .. jak jako nestačí?z platu jí zůstane životní minumum a to zdaleka nepokryje náklady jen na nájem bytu,nepočítám ostatní poplatky!hrůza co se to děje,a exekuce není její vina,ale to už je druhá stránka.Jen jsem chtěla odpovědět na to co píšete.J
-5
+-

Zobrazit celé vlákno

16. 12. 2012 3:37 | Jaroslav Kvasnička obětˇ

Subject: Prosím o okamžité trestní stíhání.
Veřejná stížnost a trestní oznámení k Kancelář presidenta: 02.11.2012 02:46 Jaroslav Kvasnička Prosím Vás spoluobčané o Vaši pomoc.Díky tomu, že mě invalidu vláda Č.R. řádně nezajistila a stále vše zdražuje, tak mne prostřednictvím jejich lichvářský bank a jejich nájemných vrahů exekutorů o vše okradla a to i o můj domov, který tímto nesvéprávným způsobem podstrčila profesionáním podvodníkům, kterými jsou pan Antonín Klusák a jeho manželka paní Lenka Klusáková z Jamolice 182.Nejprve zavinili mou nesolventnost tak, že mi rozbíjením oken a dveří vyháněli mé partnerky i nájemce, které mi můj strýc povolil, tak abych sám na dům finančně nestačil, pak opili v restauraci v Pohořelicích mého strýce, kterým byl pan Bohumír Kvasnička, kterého opilého pod zakázanými depotními vysokohalucinogenními injekcemi o obsahu Risperdexu donutili aby sepsal u notáře, kterého on neznal a nikdy před tím neviděl takto neplatnou závětˇosoby trpící závažnou duševní chorobou, kde jeho ošetřující lékař psychiatr Mudr. Josef Fiala Ivančice Kounická ulice hrubě zanedbal strýcovu léčbu tím, že léky co mu předepisoval prý strýc jíst nemusí, tak proč by mu je předepisoval, tak je to manipulátor co vlastně napomáhal podvodníkům Klusákovým, že strýc nesvéprávně sepsal závětˇ v jejich prospěch a ani ne za týden ho mého strýce pana Bohumíra Kvasničku oni Klusákovi zabili v Pensionu v Mohelně za ochotné asistence pana vedoucího Pensionu Mohelno s panem Nováčkem aplikací neznámé látky s následným zametením důkazů kremací a představte si, že Okresní Soud Třebíč se mi vysmál a to samé i Krajský Soud Brno Rooseweltova 16, který mnou jakožto žalobcem pohrdal a jak už to tak bývá Ústavní Soud se od toho instancoval a tím se zbavil jakých koliv povinností a odpovědnosti a odmítl mou více než odůvodněnou stížnost.Světe div se a vrchol všeho je, že takto neoprávněně toto podvodem nabyté dědictví paní Lence Klusákové, kterou do svého kšeftu nastrčil její manžel pan Antonín Klusák potvrdil notář Judr. Jiří Strnad v Třebíči a to je od něj rovněž zrada a ne oprávněný právní úkon.Proto Vás prosím o pomoc abych mohl mít kde strávit Vánoce.Podotýkám, že jsem vlastně bezdomovec od roku 2006 kdy mi byla odpojena voda, elektřina a plyn.Můj dům je takto v destrukci jako já sám.Protože to pocitˇuji jako loupežnou vraždu spáchanou na mě Státem Česká Republika jménem České Republiky i ten fakt, že hlavní destrukční multizákeřný podvod na mě spáchala soudní znalkyně v odvětví psychiatrie Mudr. Marta Holanová Brno Taussigova ulice svými několikanásobnými křivými znaleckými posudky a lze ji považovat za více než dobře krytou ůstřední mafiánku všech soudů v České Republice a i ten fakt, že ke zločinu spáchaném na mém strýci panu Bohumíru Kvasničkovi po němž jsem já dědicem ze zákona je ty podvodníky Klusákovi z Jamolic navedla ke zločinu jejich advokátka Judr. Jitka Buršová zastupující žalovanou paní Lenku Klusákovou, aby mého strýce opili, donutili ho pod psychofarmaky injekcemi, které patří mezi tzv. mozkové inhibitory ve spojení s alkoholem obluzeného k sepisu takto neplatné závěti a dále pak aby ho zabili a budou mít můj dům hned.Protože pan Antonín Klusák v roce 2003 zkrachoval a jinak svou rodinu uživit než zákeřnými nebezpečnými podvody neumí.PROSÍM POMOZTE MI?Kontakt:720166491
+1
+-

25. 11. 2012 19:16

Jakl na to???!!!!!!
0
+-

Zobrazit celé vlákno

2. 7. 2012 9:00 | Emilly_S_Fox

Dobrý den, ráda bych se zeptala na pár věcí. Mí rodiče společnými silami zadlužili byt a samozřejmě na nás přišly soudy a podobné věci. Nedávno k nám doslova vrazili exekutoři a přestože bylo očividné, že moje máma není vlastníkem ani uživatelem kytary, kterou jsem já, jakožto osoba dluhu neúčastněná měla vypůjčenou od kamaráda, zabavili ji. Je sice pravda, že jsem byla společným uživatelem bytu, ale moje věci přece nejsou věci mojí mámy ne? Navíc na mě vyvinuli psychický nátlak, poněvadž jsem asi jako každý člověk ztratila nervy a psychicky se složila, když mi chtěli vlézt do skříně. Které ženě by také bylo příjemné, kdyby jí nějaký cizí muž chtěl koukat do jejích osobních věcí? V nervovém záchvatu jsem na ně křičela, že jestli se mě oni muži dotknou, že budu vraždit. K tomuto mě bohužel vybičovaly prožité traumaty s bývalým přítelem, který mě znásilnil. Samozřejmě, že to nemohli vědět, že mám trauma z doteků mužů, které neznám. Ale už jen představa, že by se mě byť jen dotkli ve mě vyvolala takovou ztrátu sebekontroly, že jsem na ně ječela, co jsem ječela. Na to konto se mi vrhli po mobilu, že mi ho vezmou, když jsem drzá a co tu předvádím. Věřte mi, že jsem v tu cvíli vůbec nevěděla, kde jsem, kdo jsem, jen jsem drapla mobil a ječela jsem na plné hlasivky né. Musím říci, že je má matka varovala, že ve vypjatých situacích můžu dostat nervový záchvat. Lze tedy toto nějak právně napadnout? Vím, že mé chování nebylo adekvátní a nemám potvrzené lékaři, že jsem psychicky traumatizovaná, ale psychiatrům ani lékařům zrovna nedůvěřuji, neměla jsem s nimi velmi dobré zkušenosti. Co tedy s tím? Krom toho ještě jeden dotaz. Výše dluhu na neplacení nájmu bylo necelých sto tisíc, penále kolem 200 000 a exekuční poplatky činily 50 000. Když matka chtěla po posledním soudu potvrdit písemně prohlášení správce družstva, že nám všechny poplatky odpustí, když si najdeme jiné bydlení a odejdeme, v odpověď nám přišel nový výměr, který činil něco přes milion korun nějakých poplatků z prodlení, či co to bylo. Tak mi to vysvětlete. Celých 11 let byly tyhle penále kolem 200 000 a najednou, za necelý rok narostly o milión? Matka říká, že v tom případě by muselo měsíčně to být sto tisíc aby to za rok dalo ten milion. Tak co to tedy je? Proč nám to tedy takhle, podle mě i matky nesmyslně a podvodně navýšili?
Doufám, že budete mému dotazu rozumět, pokud se vám bude cokoli zdát nepochopitelné, prosím, ptejte se na to. Děkuji. P.S. Ráda bych zůstala inkognito, proto neuvádím pravé jméno. Děkuji Emilly.
+1
+-

15. 6. 2012 12:25 | Jidáš

Exekuce tak je se provádí v naší vykradené republice už začíná zajímat mezinárodní instituce pro lidská práva , nebot právem se domnívají že se porušují základní listiny práv a svobod člověka . Exekuce po "česku" a s tím vše spojené (náklady advokátů , exekutorů ) nemají v Evropské Unii obdoby a jsou protizákonné . Ministerstvo spravedlnosti je hlavní strůjce všech povolených zákonů viz. exek. zákon , kde přímo nahrává lichvě jako takové a spravedlnost jakož to taková nemá oporu v zákoně . Věřím a pevně doufám že se vše změní a lidi budou moci se obrátit na toto ministerstvo opravdu o pomoc kterou v současné době nemají šanci dostat . Volby musí být co nejdříve a musíme udělat vše aby se tak stalo . Pak pevně věřím že že zločiny které se nyní tolerují zůstanou velmi tvrdě potrestány !
+19
+-

12. 5. 2012 7:59 | eva

dobrý den chci se jen zeptat pokud mi již ztrhávají určitou částku z peněz má exekutor právo mi ještě něco zabavit děkuji
+1
+-

Stránka 1/6

Předchozí

1

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  13 137 466 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2020

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Půjčka - Zákon o spotřebitelském úvěru
Poradna > Poradna při finanční tísni

Otázka: Dobrý den, můj syn si vzal u jedný nebankovní společnosti půjčku celkově mu půjčili 30 073,00 Kč můžete mi říct jak mu muzou pujcit když měl do nedávna jen brigádu žádnou smlouvu nic.. Je to měsíc zpátky... více

Rodinné právo

Daně

Investiční poradna

Hypoteční úvěr

Karty, účty, úvěry

Pojištění a penzijní připojištění

Sociální poradna

Dotace z EU

Právní poradna

Stavební spoření

Realitní poradna

Spotřebitelská poradna

Spoření na stáří

Poradna při finanční tísni

Elektronická evidence tržeb (EET)

Koronavirus a peníze

Články na Heroine.cz

Co mě moje dvouletá dcera naučila o feminismu

Co mě moje dvouletá dcera naučila o feminismu

Díky narození dcery jsem si feministickou otázku začal uvědomovat mnohem palčivěji než...více

Může být věřící žena feministka? Jak to vidí mladé české křesťanky

Může být věřící žena feministka? Jak to vidí mladé české křesťanky

Jak se tisíce let stará pravidla slučují s postmoderní dobou a Instagramem? V čem moderním...více

Testujeme UFO 2 od Foreo. Efekt jako ze salonu za 90 vteřin

Testujeme UFO 2 od Foreo. Efekt jako ze salonu za 90 vteřin

Vyzkoušeli jsme účinky nové řady kosmetického přístroje UFO, které poskytuje hned tři...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimír Kovář

podnikatel, Unicorn

Michal Jirák

podnikatel, Miton

Vladimír Kovář
ÚSPĚŠNOST
41,50 %

z 147 duelů
Michal Jirák
ÚSPĚŠNOST
68,67 %

z 166 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.