Zlatá koruna předala ceny nejlepším finančním produktům roku 2006

Minulý týden ve čtvrtek byly vyhlášeny výsledky soutěže o nejlepší finanční produkty roku 2006 Zlatá koruna. O ocenění se letos ucházelo 142 finančních produktů skoro pěti desítek společností. Podívejme se na výherce.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

19. 5. 2006 15:21 | Jaroslav

Investor :-), vynikající pojištění. Evidentně nevíte o čem píšete.Smrt je pojištěna a to dokonce 2X, invalidita také a závažky?? pokud máte na mysli civilizační nemoci , tak je tam 14! diagnoz takže mimo mísu a ušlý výdělek lze pojistit jiným programem. Salut
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 5. 2006 10:07 | Karel Brzobohatý

Pánové, nejoblíbenější proto, že ČP má nejvíc zaměstnanců. Proč je špatný Dynamik? Můžete mi říci, kde jste viděl "garantované" nebo "vyhlášené" náklady produktu Dynamik? Jak můžete porovnat něco, co je totálně zahaleno s něčím, co se "tváří" alespoň v mezích pojišťovacích možností transparentně? Vždyť není na trhu jiný produkt, kde neustále i přes několik apelů nebyl schopen (asi záměrně) nikdo z ČP říci, kolik je správní měsíční náklad nebo jak tento základní poplatek nazvat.
Jinak souhlasím, že vítězství Investora je spíše politické než o kvalitě. Produkt, který je pojištění a nelze jim pojistit všechna základní rizika (smrt, závažky, invalidita, ušlý výdělek atd.), není podle mě hoden ocenění "nejlepší životní pojištění".
+49
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 5. 2006 9:21

Pánové, Dynamik nebyl vyhodnocen jako nejlepší, ale jako nejoblíbenější. To je otázka marketingové masáže, nikoli kvality. (Ale, co vám na Dynamiku vadí? Dokáže to někdo, a konkrétně, ne obecné keci, říci? Nebo vás pouze prudí, že Česká prodává 240 tis. ks ŽP/ročně, na což ostatní jenom tupě zírají? Tak se alespoň negativně vymezují, Dynamik je fuj, to třeba náš Life je lepší. Na vlastní očka jsem to viděl od jendoho díleříka. Jenom zapomněl dodat, že Life má vyšší náklady než D. )
Nic proti Investorovi, ale byl už v minulosti jednou vyhodnocen jako nejlepší a nic se na něm od té doby nezměnilo, s vyjímkou 30, což není žádný zázrak. Tak proč to vyhrál znovu? To nevznikli nové, lepší produkty? A pokud ne, tak to mají odpískat a zabalit. (Ale to by nezaplatili sponzoři.)
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 5. 2006 19:13 | ...

byl vyhodnocen dynamik, jinak s Vámi souhlasím
+28
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 5. 2006 16:26 | standa

Když je vyhodnocen Dinamik,tak celá soutěž pro mě ztratila význam a jako by nebyla.
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Dalibor Dědek

podnikatel

Jaromír Drábek

politik

Dalibor Dědek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jaromír Drábek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services