Diskuze - Jak funguje investiční životní pojištění

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 27 komentářů)

8. 1. 2016 9:36 | dasa

Zdravím, prosím všechny ty co maji zkušenost s 4life direct.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2015 19:51 | jonatan1952

Dobrý den,také se mi zdá nabídka pojištění od 4life direct podezřelá
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 6. 2015 18:40 | Jaroslav Mihok

Pojištění jsem si sjednal před měsícem a byl jsem moc spokojený se servisem. Na všechny mé otázky mi odpověděli. Jsem silný diabetik a nikde mě nepojistí. Myslím, že takové pojištění tu opravdu chybělo a jsem za něj moc rád! Naštěstí jsem pojistné plnění zatím nepotřeboval, tak nemohu říct, jak je to s vyplácením, nicméně, co jsem se dočetl v jejich pojistných podmínkách, tak vše mají podle zákonů, tak si nemyslím, že by to byl nějaký podvod. Je to jen nová společnost s novým produktem stejně jako dříve byla například Allianz či Kooperativa.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 5. 2015 19:08 | Radek

Spořit si do IŽP je nesmysl. Pojišťovny to posílají do stejných fondů kam můžete i Vy. Poplatky jsou předem stanoveny, když nemáte kč a nepošlete tak se nic neděje což o pojišťovnách říci nejde. Už jen z názvu POJIŠŤOVNA je asi každému jasné že pojišťuje nějaká rizika. Kdyby tam bylo INVESTIČNÍ společnost je to zase jasné. Tak prosím zapojte svůj selský rozum, pojišťovny také potřebují vydělávat pro své akcionáře, ředitele atd. A výše zmíněných 8% ročně? Jsou jiné polečnosti, které dokáží ročně mnohem víc a klienti mají své peníze pod svojí kontrolou. Tak PROČ spořit na investičku?
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 5. 2015 19:08 | Radek

Spořit si do IŽP je nesmysl. Pojišťovny to posílají do stejných fondů kam můžete i Vy. Poplatky jsou předem stanoveny, když nemáte kč a nepošlete tak se nic neděje což o pojišťovnách říci nejde. Už jen z názvu POJIŠŤOVNA je asi každému jasné že pojišťuje nějaká rizika. Kdyby tam bylo INVESTIČNÍ společnost je to zase jasné. Tak prosím zapojte svůj selský rozum, pojišťovny také potřebují vydělávat pro své akcionáře, ředitele atd. A výše zmíněných 8% ročně? Jsou jiné polečnosti, které dokáží ročně mnohem víc a klienti mají své peníze pod svojí kontrolou. Tak PROČ spořit na investičku?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 11. 2021 14:40 | Lukáš

Dobrý den. To záleží spíš na tom, kdo bude pojistník. Pokud zemře pojistník, většinou pojistná smlouva zanikne celá. Pokud zemře 2. pojištěný, měla by se dát pojistná smlouva upravit a snížit. Nedává smysl, abyste platila pojistku za někoho, kdo už neexistuje.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 2. 2021 19:11 | Anna

Nebrat jsou to podvodníci
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 1. 2021 14:19 | FRANTISEK OLAH

CHTEL BYCH SE DOZVEDET JAKE POJISTENI JE PRO ME VYHODNEJSI JE MY 78 LET
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 1. 2021 14:17 | FRANTISEK OLAH

CHTEL BYCH SE DOZVEDET JAKE POJISTENI JE PRO ME VYHODNEJSI JE MY 78 LET
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2020 12:34 | Irena Matoušková

Dobrý denpotřebuji pomoct radou . Dne 1.12.2018. jsem uzavřela pro mé blízké a chci to zrušit ale kdy to mám zrušit abych nějaké peníze viděla z toho
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 7. 2020 13:07 | Miloš

Myšlenka je to pěkná, ale jako bývalému pojišťovákovi mě na nabídce něco nesedělo. Samotného mě díky mému věku toto pojištění zajímalo. Po kontaktu s pojišťovnou mě bylo vše jasné. Celá pojistná částka může být vyplacena až po dvou letech trvání pojištění. Do dvou let je vyplaceno plnění pouze ve výši uhrazeného pojistného. Takže, musím vydržet živý minimálně dva roky. To vysvětluje unikum mezi ostatními pojišťovnami, které prošetřují zdravotní stav klienta. Co se týká výše pojistného - taky bych čekal, na základě reklamy, že bude o minimálně polovinu nižší. Takže, dvakrát měř, jednou řež....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 11. 2018 19:39 | Tomáš Marný

To si vážně myslíte, že jsou tak blbí!? Přečtěte si jejich podmínky a pak dělejte chytrou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 3. 2018 23:09 | Zdena Kunclová

Mám dotaz na pojišťovnu. Pokud uzavřeme s manželem pojistku kde budeme platit 610.- Kč měsíčně "jistota pro mé blízké" a jeden z nás zemře sníží se platba o polovinu tomu , kdo zůstane na živu? Z podaných informací mám pocit, že se pojistka musí i nadále platit v plné výši tzn: neustále 610.-Kč. Pokud to tak je , je lepší aby si každý z manželů uzavřel svou vlastní pojistku za 310.-Kč, ne? Děkuji Zdena.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 7. 2017 10:12 | Lenicka28

Jedna sa evidentne o diskutabilnu spoločnosť každá normálna poisťovňa zvažuje mieru zdravotného rizika a bez výpisu zo zdravotnej dokumentácie určite poistku neuzavrie zvažujú sa aj ostatné rizika .....Ale už nemá zmysel pokračovať. Otázka na vás ako na možného klienta. Poistili by ste klienta ktorý leží na smrteľnej posteli a vy nič neviete o jeho zdravotnom stave?On zaplatí prvé poistné a vy zomrie a vy budete platiť ako blázon sumu poistného plnenia....Pri všetkej úcte jedna sa evidentne o poistenie s nekalymi praktikami v neoliberalna kapitalizme nič vynimocne
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 4. 2017 10:34 | Petule

No me osobně se zda podezřele, ze nechtějí žádnou zdravotní dokumentaci tudíž tam pak asi musí byt někde zakopaného pes s vyplácením, to by pak mohl přijít kdokoliv nad hrobem nechat se pojistit aby pozůstali měli z nej peníze co to je?
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 3. 2017 18:38 | Jan

Pojištění vidím jako dobré pro ty co to mají za pár. Jinak ti, co přežijí první 2 roky, tak už jenom přeplácí hodnotu, kterou dostanou v případě úmrtí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 1. 2017 16:55 | Michal

A taky jste už o vše přišla jako já?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 7. 2016 23:34 | michaela

Dobrý den, žádám Vás o radu. Od prosince 2011 si platím 300 Kč "spoření" na fin.produktu Maximum Evolution od ČPP. Z finančních důvodů bych ráda tuto platbu zrušila. Jaké bude odkupné? Kdy se mi vyplatí uvedený produkt zrušit, abych dostala zpět peníze, které jsem zde "naspořila" v plné výši. Děkuji za Vaši odpověď.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2016 11:47 | Mikol

Myslim že je jedno kde se na cestu do zahraniči připojistiš ale když ti tu možnost dava tvoje vlastní pojištovna tak je to určitě lepší a doporučuju ti to využit :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2016 23:30 | Duckym

Jakou mate zkušenost s připojištěnim v zahraničí od ZPMVČR. Jsem u nich pojištěncem a přemyšlim že bych zkusil i jejich zahraniční pojištění ale nejdřiv bych chtěl nějaké ohlasy.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Mirek Topolánek

expremiér a podnikatel

Jiří Krušina

podnikatel, Energo-Pro

Mirek Topolánek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jiří Krušina
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services