Diskuze: Stack: Nechcete dostávat letáky? Kontaktujte nás

Jiří Šedivý | | 13. 10. 2005 | 4 komentáře
Nutí ČS svým klientům výpisy z účtu nebo reklamní letáky? Jak je to se spolehlivostí a budoucností internetbankingu? Nepřehledné sazebníky mají po celém světe a také si stěžují. Produktové balíčky oslovily téměř milión lidí. To jsou výňatky z druhé části rozhovoru s šéfem České spořitelny Jackem Stackem.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 4 komentářů)

7. 11. 2005 12:29

Tak jsem pozadal o zruseni zasilani reklamnich letaku s vypisem z uctu. Co myslite, ze se pri dalsim vypisu stalo? Muzete hadat trikrat (ale asi staci jen jednou, ze?) - letaky samozrejme prisly... Takze si o kecech pana Stacka myslim sve (resp. o chovani jeho podrizenych), a nejradsi bych odesel. Bohuzel, nemuzu, mam od nich hypoteku a jako podminka pro prideleni hypoteky je vedeni bezneho uctu (neni tohle taky nepovolene podminovani jedne sluzby druhou?).
Ja vim, muzu si za to sam, nemel jsem k nim chodit. No jo, jenze v okamziku, kdy jsem obchazel banky a zjistoval podminky hypoteky, mi nabidli jednoznacne nejlepsi podminky...
+28
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 10. 2005 7:40 | V. Spinka

Když už jednou tu aplikaci napíšou pořádně, tj. bez IE-only vymožeností, tak funguje všude, na Mac OS, Linuxu, Windows, a ve více prohlížečích - min. Opera a Firefox. A třeba podpora Firefoxu (který je považován za výrazně bezpečnější než IE, což je zrovna u bankovnictví důležitá vlastnost, a který používá cca 10% uživatelů) je už pro mnoho klientů argument při rozhodování, kterou banku zvolit. (Ano, odešel jsem z KB a GE právě kvůli nepodpoře čehokoli jiného, že MS Windows + IE. A hypotéku, kterou si budu brát, si pochopitelně vezmu u banky, která zná moji historii.)
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 10. 2005 23:28 | Kartáč

Nechapu jakou to ma vyhodu. Pro 99% uzivatelu inetu prinos nulovy a pro 100% klientu bank akorat zvyseni poplatku...
+31
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 10. 2005 17:41 | Vasa

podpora pro MacOS .
Servis 24 je funkcni v MacOSX . Ja napr. pouzivam Mozillu Firebird 0.7 a bez jedineho problemu. Testoval jsem i Safari 1.3.1 a taky zadny problem. Jest-li tusim tobre tak jedine u CS a eBanky je internetove bankovnictvi mozne pouzivat v MacOSX. Chvalim a doufam, ze i jine banky danej OS budou podporovat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dálnice v Česku. Podívejte se, kde pojedete rychleji

Nové dálnice v Česku. Podívejte se, kde pojedete rychleji

V tomto týdnu se otevírá skoro 50 nových kilometrů dálnic. Kde všude letos přibyly a kde...více

Vejtřaska, embéčko, Avia, Tatra. Jak se vyznáte v historii českých aut?

Vejtřaska, embéčko, Avia, Tatra. Jak se vyznáte v historii českých aut?

Vyzkoušejte si, jak znáte auta, která bychom dneska mohli označit označit za ikonická....více

Obchodní centrum Černý Most má novou tvář. Podívejte se, jak se změnilo

Obchodní centrum Černý Most má novou tvář. Podívejte se, jak se změnilo

Nákupní komplex, který teď nese nový název Westfield Černý Most, prošel modernizací. Jeho...více

Retro galerie: Čtvrt století s Peníze.cz. Byli jsme u revolučních novinek i slepých uliček

Retro galerie: Čtvrt století s Peníze.cz. Byli jsme u revolučních novinek i slepých uliček

Největší web o osobních financích v Česku je tu s vámi už 25 let. Zveme vás na výlet zpátky...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Wichterle

podnikatel, Wikow Industry

Mojmír Čapka

podnikatel, Brisk

Martin Wichterle
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Mojmír Čapka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services