Když bankomat polyká...

Víte, v jakých případech vám může bankomat spolknout kartu? Víte, že opakovaně špatně zadaný PIN nemusí vést k jejímu zadržení? Poradíme vám také, co dělat, když karta zůstane uvnitř stroje.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 4 komentářů)

4. 7. 2012 14:10 | Petr Podzimek

Dobrý den, v současné době zjišťujeme příčinu problému. Abychom Vám mohli Vaši kartu co nejdříve předat, kontaktujte prosím co nejdříve naše Kontaktní centrum na bezplatné lince 800 207 207. Děkuji, s pozdravem
Petr Podzimek Tiskové centrum Česká spořitelna
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2012 11:43

Jaká je otázka a od koho čekáte odpověď?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2012 4:28 | Antonín Zapletal

Včerejšího dne t.j.3.7.2012 jsem si chtěl za pomocí karty Visa elektron,kterou vlastním vybrat určitou částku z bankomatu České spořitelny na hlavním nádraží v Ostravě,po vložení karty do bankomatu mi bankomat kartu spolkl,aniž bych zadal PIN a kartu mi nevydal zpět.Ihned jsem o spolknutí karty informoval pobočku ČS u které mám vedený účet a sdělil jsem o této situaci pobočce ČS,která se mi stala.Karta podle mě byla v pořádku,nebyla poškozena.Za jakou dobu mi bude karta opětovně vrácená.Mám za to,že bankomat byl v poruše,avšak nebyl jsem o této poruše bankomatu informován,což vždycky pokud bankomat byl v poruše,tato informace v bankomatu byla podána,v tomto případě však jsem žádnou informaci nedostal.Děkuji za odpověď
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2011 17:59 | Petr Flek

Dobrý den,mám exekuci na svůj bankovní účet.Ale i přesto řádně každý měsíc splácím měsíční splátku,jelikož vlastním kreditní kartu.Dnes jsem ale chtěl zjistit stav hotovosti na své kreditní kartě,ale bankomat mi kartu spolkl.Když jsem se obrátil na pobočku mé banky,tak mi bylo řečeno,že pokud mám vedenou exekuci na svém běžném bankovním účtu,tak se může stát,že i když splácím pravidelně a řádně poplatky na své kreditní kartě,může být blokována a spolknuta bankomatem.A tak se Vás prosím chci zeptat,jestli je toto v případě exekuce skutečně možné?Předem Vám děkuji za odpověď.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Viktor Kožený

podnikatel a kriminálník

Jan Mládek

politik

Viktor Kožený
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jan Mládek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services