Diskuze - Exekuce bez legrace

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 125 komentářů)

23. 4. 2022 12:30 | Eva

Mam povinnost nahlasit adresu dluznika.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 6. 2021 1:36 | BOGGITEL LLC

I am MR. BOGGITEL LLC, a business start-up and investment consultant, I work with NEW USA FUNDING INVESMENT VENTURE, private investors/Lenders, LLC, Venture Funds, Investment companies and other financing sources that are privately seeking opportunities to invest their funds in Viable Business, such as, *Real Estate funding, *Oil and Gas companies, *Bio-energy, *Automobile/Aviation Companies, *Manufacturing Industries etc. That can generate a good Return of profit for their private investment portfolio. If you have projects or opportunities or know anyone/associate who has a viable project that need funding, do get in touch with me at this E-mail: newusafinancialfunding@gmail.c om
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 10. 2020 9:45 | Vít Šváb

Dobrý den. Chtěl bych se Vás zeptat o radu kde bych mohl získat údaje o tom co vše jsem zaplatil. Takovou historii zaplacených dluhů(exekucí). Jestli tedy něco takového existuje.Za posledních 6 let jsem měl neustále strhávání z platu a nevím kde jsem to vše nabral. Moc děkuji předem za radu. Vít Šváb svab.mail@gmail.com
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2020 13:43

Boj s koronavirem - s usmevem i v plne zbroji - selhala vlada nebo prosazuje vlastni zajmy...
Na zacatku byl usmev a ignorace, na konci je uzavreni vsech firem, zakaz vychazeni a plne ochranne pomucky pro boj s koronavirem.
zustava tak otazka, zda-li vlada selhala ci prosazuje vlastni zajmy.
Nakonec premier byl ve stretu zajmu jiz nekolikrat, a to z duvodu nezakonneho cerpani dotaci, pro ktere by mel nyni, nebyt omezeni, odsouzen k trestu vezeni a vraceni odcerpanych penez.
Ani ochrana, prosazovana vladou pro ty preferovane skupiny, napr. seniory, kde jsou dnes nakazene cele domovy ci LDN, nebot nedostali ani rousky nebo deti a studenty, kteri by meli studovat na dalku, ale knihovny jsou v plnem rozsahu uzavrene vc. internetu pro prijimani testu, zkousek, atd., nefunguje. Stejne jako potreba dotaci statem, tj mimo jine penize odcerpane na dotace ci odskodnovani za chybny uredni postup i chybne rozhodnuti, kterou by mela nahradit plna odpovednost statu/osob za svoji praci. a tak zatimco se rozdavaji rady, s tresty se nejak otali...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 3. 2020 13:42 | iva

konec vlady jedne strany - prijdou na radu i zinscenovane procesy...
zazrak jmenem Babis se evidentne nekona, zato prichazeji na scenu dusledky vlady jedne strany - podpora vyvozu prinesla dovoz zahranicnich pracovniku z vychodu, kteri dnes umiraji na koronavirus, jako dusledek zivota na vychode, jako dusledek u nas bude nejen rozsireni teto nemoci, ale take kolaps prave vyvozu, ktery po celou tu dobu vlada podporovala, ba co vice jeho pad, protoze smlouvy se museji plnit, ...
zda-li pro kritiky to prinese take zinscenovane soudni procesy uvidime casem, dosud dle hesla - chces-li obelit se zkus ocernit druhe - vsichni kradou, takze je treba zajistovaci prikazy, ktere ovsem firmy likviduji bez ohledu na to, zda-li krati ci nekrati dane, insolvencni spravce, kteri likviduji majetek dluzniku bez ohledu na to, zda-li dluzi ci nedluzi dokonce zda-li v absolutnich hodnotach nedluzi navrhovatele prave jim, a aby se to nemuselo odskodnit, tak jejich penize nechavaji v ramci insolvence propadnout, bez jakehokoliv dusledku pro insolvencniho spravce...tem se dala imunita a jeste se jim uhradi za rozkradeny majetek tak, aby meli tucne zisky...
Slovaci jiz rekli korupci ne, a vsechny STB nakopali do r..., u nas se evidentne ocekavaji zazraky, hlavne pro zlodeje a podvodniky, tem tu psenka pokvete.../dokud nebudeme muset vratit penize do EU, ty penize statu EU, ktere jsme mohli cerpat na podporu podnikani, na zlepseni ekonomiky, na zvyseni platu a zivotni urovne, misto toho padame na usta
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 3. 2020 13:41 | iva

vrchol korupce nebo ledovce - prvni trest za exekuci pro miliardare ukaze, zda-li se jiz blyska na lepsi casy, nebo se jedna o pomoc miliadari, ktery jen zapomel uhradit 30,000 korun, a v ramci exekuce to doplatil, nebo budou stihani vsechni exekutori/insolvencni spravci, kteri sahnou na majetek jineho nez dluznika, pro legalizaci podvodu budou cerpat z uctu penize lidi, kteri nic nedluzeji nebo cerpat penize za veci, ktere exekucne nelza postihovat. sama bych prihlasila exekuci jineho nez povinneho, tedy mne, kdy jsem se dosud karneho rizeni ani na exekutora, ani na odpurce - podvodnika, ci soudce, kdyz 3x nezakonne rozhodnuti musel zrusit nejvyssi soud, dosud nedockala, podklady ma pan ministr v ramci navrhu na ministerstvu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 5. 2019 14:42 | Anonym

Mám dotaz byla mi doručena od Karlovy Univerzity Vyzva k splnění vymáhané povinnosti spolu s exekucim příkaz k provedení exekuce prodejem movitých věcí. Myslela ze mám třicet dní na dobrovolne splácení ale bojím se aby nepřišli udělat do bytu soupis majetku. Nevíte náhodou někdo jak to je jestli během těch 30 dnu můžou přijít sepsat majetek?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 10. 2013 15:33 | zuzana

ja mam exekuci pro 133.890kc za auto,exekutor vycislil pohledavku na 330.171kc navic zapiraji splatky,musim se obratit uz na advokata,mam jiz zaplaceno 260.430kc behem 4let a furt maji malo.snad soud pomuze,je to GESTAPO,jinde ve svete to zdaleka neni tak brutalni.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 6. 2012 11:10 | JITKA

Dobrý den manžel má exekuci.Pobírá každý měsíc rentu a z té mu nyní byla sražená exekuce jako pohledávka přednostní.Chtěla bych se zeptat kolik mu můžou srazit jelikož se mi zdá sražená částka velká.Renta je 24004kč srazili mu 15242kč.Děkují za odpovědˇ.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 1. 2012 14:14 | Petra

U me pred peti lety exekutor strhl castku 22 tisic GE MONY BANK a ted si strhl 46 tisic. Dluh byl zaplacen a byl pouze 10 tisiv. Co ted. Budu platit do smrti?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2011 13:34 | Eduard

A co by jste řekli na 34190,- z částky 2525,- za dva roky? S těžkostí se mi podařilo po letech doplatit vše, co po mě chtěli, i s těmi desetitisíci navíc, kterých nebylo zrovna málo, a dva roky po tom, co mě ujistili, že je už vše v pořádku, mi poslali tuto novou exekuci. Dá se té verbeži zlodějské nějak účinně bránit, jinak, než je rovnou střílet?
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2011 2:39 | MARCELA

ŽIVÍM SE SAMA OD STÁTU NIC NEBERU A ANI NECHCI. VÍCE JAK 20 LET JSEM U VZP A NÁSLEDKEM KRIZE A VÝPOVĚDÍ Z NÁJMU V BUDOVĚ KDE JSEM PODNIKALA 6 LET JSEM SE DOSTALA DO SKLUZU. LEASINGY,ODVODY,POJIŠTĚNÍ ZA ZAMĚSTNANCE. JEN VÁS BIJOU PO UŠÍCH,VYHROŽUJOU,PENALIZUJOU A POKUD MÁTE MAJETEK JSOU SCHOPNI VÁS VYSTĚHOVAT NA CHODNÍK !!! HNUS ! HNUS ! HNUS ! VZP NEBRAT JSOU TO SVINĚ !!! HLAVNĚ ŽE PÁNI POLITIKOVÉ MAJÍ MILIONOVÉ MAJETKY A POZEMKY !!!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2011 20:35

nemusite nic platit pokuta je deset let p=romlčená musite podat návrh u soudu pro prekluzi práva - promlčení dluhu těž jsem řešila stejný spor ale v jiné situaci měla jsem i exekuci na plat již ji exekutor zastavil ale zastřelila bych je taky
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2011 20:10

nemusite nic platit pokuta je deset let p=romlčená
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 2. 2011 19:09

Jo, když potkáte exekutora, rovnou se zastřelte. Zůstala jsem sama s dítětem, bez práce, za šest měsíců jsem probydlela v sociálním bytě Prahy 6 neuvěřitelných 80 tisíc. Plyn, elektrika a do toho se ozvali za 10 min 12 dopravní podniky, že prej jsem před destei lety jela na černo. Dalších 18, že mně prej nomohli najít ! Dlužím tedy 100 tis. čtyřem institucím, příjem 7000,- měsíčně + občasná brigáda - beru všechno ! A laždej chce splácet minimálně 2500 tisíce, chtěla jsem, se domluvit, ale splácet 10tis. a být ještě matkou - fakt si rovnou hodím mašli ! Jsem ráda, že ti co mají splácet nemusejí - u mně si nemají co vzít. Tak honem si do ní kopnout !
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 1. 2011 6:46

Zdá se mi,že v našem slavném státě,se šlape...ne,doslova skáče po hlavě těm,kteří se snažej dluh zaplatit a ti,co na to kašlou a nebo ti,co mají milionové dluhy,těm se nic neděje!!!
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 1. 2011 16:19 | Mood

Před skoro dvěma roky jsem nezaplatila vyúčtování za plyn zůstala jsem rok bez práce a tím i bez šance dluh splácet byla jsem ráda že jsem za pomoci dětí a z manželova platu zaplatila hypotéku a inkaso.Vloni v srpnu mi přišla exekuce na dům a po telefonické domluvě jsem exekutorovi poslala žádost na splácení dluhu i jeho nákladů došel dopis že s tímto splákovým kalendářem souhlasí.Myslela jsem že je klid a všechno srovnám,bohužel za dva měsíce mi přišla exekuce na plat s dalším poplatkem exekutorovi dobrá i to ještě šlo bylo to o něco víc než jsme se domluvili na splátkovém kalendáři ale zvládala jsem to.No a po dvou měsících jako vánoční dárek došel znovu dopis že mě byl zastavený účet celý to znamená že hypotéka a další osobní pořeby nemám z čeho zaplatit.Z částky 20tis se to vyšplhalo na 50tis což je 5měsíců minimálně tak mě čeká asi bydlení pod mostem a taky se může stát že exekutor zase za 2 měsíce uzná že můj plat nestačí a přijede zabavit to co mě zůstalo.Nejsem neplatič který se vyhýbá dluhu ale toto mě asi utopí.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 1. 2011 16:17 | Kristina

Před 12 lety jsem se odstěhovala od manžela, potom jsme už spolu nikdy nebydleli ve společné domácnosti,nerozvedli jsme se. Hrozí mi exekuce kvůli jeho dluhům,které vznikly v minulém roce?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 11. 2010 13:47 | Michal

pobírám rentu na poštovní složenku a z této renty mi provádějí srážky ze mzdy, v současné době pracuji v cizině a chtěl bych aby mi renta byla zasílána na účet v cizině. Může mi exekutor taky ztablokovat účet v cizině, i když jsou prováděny srážky ze mzdy. Děkuji za odpověď
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 3. 2010 18:04

Já jsem nic nedlužil a přesto mne čeká exekuce a exekutoři se mnou jednají jako s povlem.Ta exekuce je kvůli mé bývalé manželce,která mne po 20letech vystěhovala s jejího domu a já si byl nucen vzít hypotéku na byt ,což v 50 je dost na finance.Veškerý movitý majetek prodala a začala vybírat úvěry z bank i nebankovních .Vrcholem byl úvěr u realitky .200000 kč do měsíce za zástavu domu.Mne zbylo asi 250000 kč dluhů ,které byly investovány do modernizace domu.Po obstarání úvěrů zmizela a od té doby jí nikdo neviděl.Já mám na krku exekuci svého bytu ,protože nejsem schopen dát dohromady 200000 kč .a ona si zřejmě užívá a pramálo jí asi zajímá kdo to vše zaplatí.V případě že přijdu o byt jsem dalším adeptem tzv komunity bezdomovců ,protože už nemám z čeho brát . A pak že existuje spravedlnost a právo !!!!!!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/7

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaroslav Hřebík

trenér a podnikatel

Vladimír Dlouhý

exministr a ekonom

Jaroslav Hřebík
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 4 duelů
×
Vladimír Dlouhý
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 4 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services