Diskuze - Finanční plánování podle společnosti Fincentrum

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 31 komentářů)

22. 7. 2013 16:40 | Polenová Irena

Mám zkušenosti s finanční poradkyní Alenou Gasiorkovou,která slíbila zařídit hypotéku.Zařizovala ji půl roku na její radu jsme zaplatili zálohu na byt 50 000,-s tim že hypotéka je pomalu na cestě.Po půl roce nám řekla že na ní nedosáhnem a záloha samozřejmě propadla.podotýkám že měla u sebe půl roku všechny doklady,každý průměrný manažer by to poznal za dva dny naší hvězdě to trvalo půl roku a nakonec nám řekla že si za to můžeme sami,že by nám zaplatila těch 50 000,- ze svého pojištění to jí ani nenapadlo,takové bych kopala s chutí do zadku každý den.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 9. 2007 12:52 | Speedy

No já nevím, já začal vydělávat pořádně a pravidlně až v pětadvaceti. Škola, cestování, trochu si užít života ne?
+32
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 10. 2005 17:45 | rabu

hehe napodobne!!! 3 schuzky a meuveritelna manipulace, to jsem jeste nezazil...
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 5. 2005 9:43 | Jarmila

Nějak jsem tam nenašla věk dcery. Je rozdíl vyřizovat úvěr na dítě do 10 let věku (což bude asi pravděpodobně tento případ v době uvažovaného úvěru, tj. za 3 roky) a na 16-letou osobu, u které je předpoklad, že si do 2-3 let začne vydělávat. U úvěru na malé dítě jsem silně skeptická.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 5. 2005 19:20 | Hugo

Tuším, že nastrčená volavka z ING chtěl vyměnit byt. To agent nevěděl, že by se stávající byt dal prodat? Nebo jsem někde něco přehlédl? S autem je to podobné. Tihle kvazi poradci chtějí jen prodávat a zákazník je pro ně vzduch. To jsem zvědav, co bude v dalším díle penez-novely?
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 5. 2005 9:50 | Mirek

Netlucte prazdnou slamu a neco pro to udelejte! Frantisek je mozna chatovy novacek, ale Vy se ctete temer vsude, takze prece vite, nebo byste mel vedet, jakym zpusobem jsou tyto testy delany. Pokud jste snad prece jen zapomnel, tak se znovu podivejte na druhy dil testu Slonu, kde je metodika techto testu podrobne popsana. Vase prispevky jsou tam taky. http://www.penize.cz/info/zpravy/zprava.asp?IDP=1&NewsID=3131
Jinak souhlas s Frantiskovym nazorem na poradenstvi ING.
+32
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 5. 2005 8:41 | Jan Sladký řečený Kozačka

tak, tak, nezbývá nežli souhlasiti, kozel chce být zahradníkem, ale mečením ukazuje, kde svoji bradku vystrkuje .... ooooo jak nezávislý testík finbouchačů opět zde byl vytvořen, to opravdu redakce tohoto webíku nemá již koho uplatniti ? to už se můžu klidně přihlásiti i já a erudované články zde psáti ... však finžralokům by se ty mé pranic nelíbily, pročež budem holandským bouchačům raděj naslouchati...
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 5. 2005 0:26 | František

No já mám zkušenost pro změnu s ING, která jsi prostřednictvím svého externisty nahání klienty články o tom jak jsou ostatní špatní. Nabízeli mi jak jsem jsi nakonec zjistil v porovnání s jinými velmi drahé zajištění a její poradce se mě neustále snažil manipulovat, abych zajištění nepodceňoval. Ó jak korektní a etický postup, pokud by narazil na neinformovaného klienta. Lidi neblbněte, pokud myslíte, že ING Vám je sem přišlo dávat tak můžeme zorganizovat "nezávislý test" jejich externího poradce. Ten můj vůbec nevěděl co budu rámcově potřebovat na zajištění penze a o finančním trhu věděl kulové.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 5. 2005 15:36 | Petr

No je to na dlouhé lokte ale jde to. Vyřizoval jsem menší úvěr na bráchu 16 let, a celá ta záležitost trvala třičtvrtě roku a rozhodně bych to nikomu nedoporučoval pokud na to nemá nervy a žaludek :)
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 5. 2005 14:06 | Jarmila

Pokud tzv. poradce uvažuje o úvěru na dceru, pak je to šílenec, který žádný takový úvěr na nezletilce nevyřizoval! Málokterý soud úvěr pro nezletilce povolí a pokud povolí, pak jen na zaplacení různých poplatků, např. u dědictví nebo daru. Pokud už uvažuje se spořením na dítě, pak by měl uvažovat pouze se spořením (se státní podporou), kde se pro potřeby bydlení dá využít naspořená částka.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 5. 2005 14:02 | Milan H.

Zatím mám zkušenost pouze s OVB a to takovou, že bych je nejradši hnal klackem. S ostatními zkušenosti nemám.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 2/2

2

Následující

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaromír Soukup

mediální magnát, Médea

Zdeněk Grondol

podnikatel, Czech International

Jaromír Soukup
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Zdeněk Grondol
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services