Chcete také vydělávat na cenných papírech?

Jak se zapojit do obchodování s cennými papíry? Jaké příkazy komu a jak zadávat? Co dělat, abychom minimalizovali ztrátu? Nejen na tyto otázky vám dnes nabízíme odpověď. Pro představu uvádíme i příklad.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

16. 9. 2004 12:14, káčula

No po stránce obchodování, nic nehodnotím to chce hlubší průzkum. Ovšem po stránce grafické kam se to na OI hrabe. Tohle je dost hrůza. Nevím jak moc souvicí líbající se osoby s investováním ;o) a to je jen velmi rychlý průzkum webu, co teprve když bych chtěla rejpat :-).
Ale hodně štěstí, třeba až budou mít víc klientů, tak budou moci zaplatit i pořádnou grafiku na web.

Zobrazit celé vlákno

+44
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

28. 2. 2013 20:07 | Jirka

Projděte si některou tématickou literaturu, jako "Handbook of shortselling" od Pana Gregorious nebo "Short Selling, Strategies, Risks, And Rewards" od Fabozziho a výraz long sale tam najdete opakovaně. Nevím jak to bylo v době psaní tohoto příspěvku, ale výraz krátký prodej se i mezi "lidmi z branže" využívá zcela běžně. Takže kromě chybějícího l zbytečný příspěvek.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 9. 2004 5:27 | vaclav

Oxymoron "long sale" vytvoril nekdo v redakci penize.cz. Reknu-li "I am long IBM, GE ...," je tim mineno, ze tyto akcie vlastnim. Preklad fraze "short sale" jako kratky nebo prazdny prodej nevystihuje anglicky original ("selling oneself short" znamena podcenovat se, neverit si). Mluvil jsem v Praze s lidmi s branze a nikdo nezna vystizny cesky preklad (a tudiz pouzivaji anglickou frazi). V predlozce "till" vam vypadlo jedno "l".
+34
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 9. 2004 21:51 | Louka Terezina

Já očekávám 10 let růst "a la hausse". Oktoberfest Mnichov zacíná v sobotu 18.9.a koncí v nedeli 3.10. Kolotoce a poutové atrakce a pivnice jsou na plose 1,5 x 2 km = Theresien Wiese To je nejvetsí poutová plocha na svete. Litrový máz piva stojí az 7,10 euro = 223 korun Asi si prinesou cestí turisté pivo v batohu s sebou i kdyz je to zakázáno. http://www.oktoberfest.de http://www.wiesn24.de www.oktoberfestplaner.de
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 9. 2004 13:00 | investor

myslím že se koukáš na jiné stránky já mluvím o jejich online portálu http://online.proventus.cz/ tam žádné fotky ani nejsou asset managment je trochu jinej produkt a asi potřebuje jinou grafiku to nehodnotím... já si obchoduji raděj sám....


+39
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 9. 2004 12:14 | káčula

No po stránce obchodování, nic nehodnotím to chce hlubší průzkum. Ovšem po stránce grafické kam se to na OI hrabe. Tohle je dost hrůza. Nevím jak moc souvicí líbající se osoby s investováním ;o) a to je jen velmi rychlý průzkum webu, co teprve když bych chtěla rejpat :-). Ale hodně štěstí, třeba až budou mít víc klientů, tak budou moci zaplatit i pořádnou grafiku na web.
+44
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 9. 2004 11:34 | investor

Mrkněte se na http://online.proventus.cz/ konečně to pustili, ale mají to zatím jen v testovacím režimu. Nevím jak se to bude zdát Vám, ale vypadá to super…. Podle mne nejlepší online od dob OI a tenhle vypadá ještě líp.. umí to všechno co potřebujete… jen jsem zvedavej jak se tu do nich začnou zase strefovat, nebo spíš do toho pána co to vymyslel… pravda je že ostatní jsou o dvě třídy níž…
+24
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Mojmír Čapka

podnikatel, Brisk

Tomáš Březina

podnikatel, Best

Mojmír Čapka
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Tomáš Březina
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services