Diskuze - Kolik vás bude stát rozvod - poplatky u právníka

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 12 komentářů)

23. 6. 2021 21:52 | petr.vi.jak

Ahoj, pokud vás čeká rozvod a chcete, aby to celé proběhlo dobře. Ne vždy to právník umí a ne vždy je to o penězích. Někdy je potřeba i trochu víc, podívat se na to z více stran a podpořit celý průběh od A do Z.
https://www.pomohuvam.cz/rozvod petr.vi.jak(a)gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 9. 2020 12:40 | No name

Kubo tak to jsi v piči.... Bez kliky si ani dveře neotevřeš...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 6. 2020 23:02 | Didi

Dobry den. Mam dotaz. Chtela bych se rozvest, ale budu muset pockat az nastoupim do prace. Ale to bude az tak za rok dva. Mame dve deti. A dotoho pujcku kterou jsem si vzala ja behem naseho manzelatvi. Ono vzali jsme si ji oba. Ale mam ji napsanou na sebe. Vim ze ji nezvladnu splacet kdyz se rozvedu. Jde to nejak udelat aby mi manzel ji pomahal s placet a nebo dal cast penez s te pujcky?? Dekuji
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 1. 2018 13:56 | martina

Dobrý den, přítelem sestra má ženatého chlapa, mají spolu už tři deti a teprve tet se rozvádí. Tvrdi, že musí zaplatit manželky právníka, když na něj nemá. Je to mozne? Myslím si totiž, že nám lze.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 1. 2018 12:34 | martina

Dobrý den, přítelem sestra má ženatého chlapa, mají spolu už tři deti a teprve tet se rozvádí. Tvrdi, že musí zaplatit manželky právníka, když na něj nemá. Je to mozne? Myslím si totiž, že nám lze.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 1. 2018 12:32 | martina

Dobrý den, přítelem sestra má ženatého chlapa, mají spolu už tři deti a teprve tet se rozvádí. Tvrdi, že musí zaplatit manželky právníka, když na něj nemá. Je to mozne? Myslím si totiž, že nám lze.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 10. 2015 20:43 | Jakub Křřimský

Dobrý den. S manželkou jsme v manželství pořídili RD a mám jej ve SJM již 18 let. Manželka se chce rozvádět a kope kolem sebe. Odstěhovala se do garsonky, kterou si pronajala a odvezla si tam nějaké naše společné věci. Vždy jednou za čas přijde domu a něco si odnese. Přístup do garsonky mi nechce umožnit, ale já jí do domu pouštět musím. Lze tomu nějak zamezit aby neodnášela věci pryč, natož když třeba nejsem doma? Mám právo vstupovat do pronajaté garsonky, když tam má naše věci, nebo např. nebude platit nájem, tak ho pak budu muset platit já. Dále mám dotaz. Manželce při manželství umřel otec před devíti lety a zdědila jednu třetinu rodinného domu tchýně a tchána. Tchýně ještě žije. Je nějaké mé právo na část tohoto dědictví i při rozvodu? Její rodina ji manželku zavrhla, ale zrušit její nároky na dědictví po otci prý nejdou. Vyhrožuje mi, že o všechno přijdu a že si ani kliku nevemu.
+154
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 12. 2014 23:22 | Greg.

Dobrý den, ráda bych se optala, jestli si danné dokumenty mohu sama vypsat a dodat k soudu, máme 2 nezletilé děti 2 byty, auto, kolik mě bude přibližně stát rozvod. Domluveni jsme, manžel má měl přítelkyni, ale stále s námi žije. Nechci se už trápit, proto se chci rozvést a vypořádat. Děti zůstanou u mě, on si je bude brát na víkendy jednou za 14 dní. Byt je můj, koupil mi ho můj otec. Ale je nabit v manželství. Dále jsme koupili byt a garáž za manželovo peníze - já sem na mateřské.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 7. 2014 21:18 | Irena schillerová

Na kolik příjde žádost o rozvod bez majetku a bez dětí. Děkuji za odpověď. schillerová Irena
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 5. 2014 10:10 | Milan prokůpek

mohu jen souhlasit s ex ted se snazim vse dohodnout mimosudne podle advokatky levnejsi nevim jedno sezeni 3500kč pro obe strany uz jsme jich meli 5 a nic se nedohodlo jelikoz ex vse dlokuje se svim pravnikem a tak po dvou a pul letech nic zadna dohoda na vyporadani majetku pravnik si zatim uctoval jen 40 000kc také k nicenu jedina rada co jsem dostal je ze mam byt trpelivy a snazit se sni dohodnout za ty prachy se nedivim takove rady bych vzladl i bez diplomu z prav.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 2. 2014 12:28 | Josefa Plačková

Kašlete na právníky, stejně si musíte svůj majetek obhájit sami a doložit soudu originály. Za to fakt nemusíme platit právníky. Taky jsem jednoho právníka měla a stál mě 16.000,-- před 10 ti lety. A v den soudu, mi ráno zavolal právník domů, a požádal mě abych si vzala k soudu své dokumenty, protože se nyní nachází u čerpací stanice a, že si nestačí spis vyzvednout ve své kanceláři. Takto jel připraven na mé obhájení k soudu. U soudu byl zcela nepřipraven ! Samozřejmě jsem svůj soud vyhrála, neboť jsem JÁ byla díky Obč. zák. připravena. Do dnes mi právník neposlal polovinu z mého poplatku z rozhodnutí soudu. paní Plačková.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 2. 2012 17:57 | maria zolakova

dobry den mate nejake skusenosti ,so zastupovaním pravnika pri kupe bytu?je možne ,aby za spisaniekupnej zmluvy,predkupnej zmluvy učtoval pravnik 32000?
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Mládek

politik

Bohumír Ďuričko

podnikatel

Jan Mládek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Bohumír Ďuričko
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services