Stránky O.K. karty jsou O.K.

Jan Žáček | | 26. 7. 2002 | 9 komentářů
Vzhůru do čtvrtého kola letošního ročníku soutěže Best web 2002. V tomto kole budeme hodnotit stránky úvěrových karet. Můžeme si to dovolit, protože každá z těch velkých má svůj microsite. Tak hurá na to!

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

26. 7. 2002 17:17, TGP

Přijde mi, že předchozí hodnocení byly podrobnější, ale možná je to dáno jen rozdílnou stylistikou. Přeci jen pan Bárta měl svůj specifický sloh a vyhraněný pohled, na který si člověk zvykl. A co vytýkám tomu webu? Především mi na něm přijde nepovedená navigace, není vždy úplně jednoduché dostat se tam, kam člověk chce.

Zobrazit celé vlákno

+20
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 9 komentářů)

1. 8. 2002 11:58 | Horackova

Je fakt, že to pan Bárta měl precizní, ale na mě to bylo bohužel moc dlouhé. Někdy se mi stalo, že jsem to ani nedočetla. Tohle je stručnější. Myslím, že se pan Žáček zapracuje. Pár hrátek se slovy a bude to super. :o))))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 8. 2002 11:01 | Andrea, Pavlína, Iveta, Petra

Ano, souhlasíme a voláme: Bárta zpátky!!!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 7. 2002 14:59 | Stuff

Máte pravdu, bylo to hodně podrobné - lecky jsem to ani nedočetl. Navíc jsem měl dojem, že pan Bárta nemá v práci moc co dělat, že má čas psát takové elaboráty :-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 7. 2002 0:40 | klop

Taky me to prijde ohodne slabsi... A nebude to jen pocasim... Pan Barta to bral komplexne totalne strasne moc hodne... Kdezto ted je to takove trosku slabsi... No boze... Lepsi nez jeste prvni hodnotitel... Ted si ani uz nevzpomynam jak se jmenoval...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 7. 2002 17:17 | Radek Málek

Přijde mi, že předchozí hodnocení byly podrobnější, ale možná je to dáno jen rozdílnou stylistikou. Přeci jen pan Bárta měl svůj specifický sloh a vyhraněný pohled, na který si člověk zvykl. A co vytýkám tomu webu? Především mi na něm přijde nepovedená navigace, není vždy úplně jednoduché dostat se tam, kam člověk chce.
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 7. 2002 16:44 | Kamil Jirsů

Proč je ten web graficky tak přeplácaný? A ti šťastní lidé na homepage - to se snad už tři roky nedělá, ne???
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2002 12:38 | Stuff

A v čem se vám článek jeví slabší? Zkuste být konkrétnější, určitě to autorovi pomůže pro příště... Co se týče toho, jestli se Vám to líbí nebo ne - takovéhle články jsou právě o vyjádření názoru jednotlivce. Je jasné, že ne vždy se všichni shodují na jednom názoru. Mám na vás ještě jednu otázku : v čem se Vám tedy web nejeví tak skvělí? Trocha konkrétnosti by neškodila, neboť kritizovat a rýpat umí každý...
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 7. 2002 12:36 | Petra

Velice prehledny, primo k veci, vse srozumitelne.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2002 11:24 | Petr Bednařík

Mákm dvě ale - jednak se mi ten web opravdu nejeví tak skvělý, jak popisujete, a jednak mi dnešní hodnocení přijde mnohem slabší než bývalo zvykem. Ale snad je to jen tím počasím venku...
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Helena Fibingerová

koulařka a podnikatelka

Gabriel Eichler

podnikatel a investor, Benson Oak

Helena Fibingerová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Gabriel Eichler
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services