Nečekejte do léta

Jan Heřman | | 30. 4. 2002 | 6 komentářů
Silná koruna přináší vedle problémů českým exportérům také rozhodování, zda nakoupit cizí měnu na dovolenou již nyní. Podle analytiků prostor pro další posilování koruny neexistuje.

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

2. 8. 2004 10:57, podhrazsky

Stejně je to všechno jen taková hra od bank, které nás chtějí co nejvíce pumpnout na poplatcích.

+14
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

19. 9. 2004 19:57 | Jára

Tak jsem také zbystřil pozornost při telefonátu kdy mi oznamovali,že pojedeme opět na Maltu. Díky za všechny vaše názory, které mi pomohly a upozornily na velice roztomilé a dobrotivé podvodníčky, prý vyhrál jste slevové karty až 50% na ubytování v ČR a SR a k tomu zájezd na Maltu. Je mi líto, že máme tak neschopnou legislativu, která doslova chrání tyto lumpy a dělá z nich nepostižitelné dobráky, kteří můžou skoro všechno...ptám se jak dlouho ještě?????????
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 8. 2004 11:09 | podhrazsky

Ještě dodatek: (čerpáno z netu) PLATINUM INTERNATIONAL, s. r. o. Ohradní 65 140 00 Praha 4, tel. 261 062 416
IČ: 25749587 Spisová značka: C. 66786 vedená u rejstříkového soudu v Praze Den zápisu: 29.03.1999
http://mapy.atlas.cz/aquariusnet/disp.asp?CMD=search&ULICE=Ohradní+65&OBEC=Praha+4
+11
+-

2. 8. 2004 11:01 | podhrazsky

Ještě dodatek: (čerpáno z netu) PLATINUM INTERNATIONAL, s. r. o. Ohradní 65 140 00 Praha 4, tel. 261 062 416
IČ: 25749587 Spisová značka: C. 66786 vedená u rejstříkového soudu v Praze Den zápisu: 29.03.1999
http://mapy.atlas.cz/aquariusnet/disp.asp?CMD=search&ULICE=Ohradní+65&OBEC=Praha+4
+8
+-

2. 8. 2004 10:57 | podhrazsky

Stejně je to všechno jen taková hra od bank, které nás chtějí co nejvíce pumpnout na poplatcích.
+14
+-

30. 4. 2002 15:59

platit kartou je opodstatneny, clovek neplati zadne poplatky, ale z bankomatu byc vybiral pouze z velke nutnosti, poplatek 1,5% z vybirane castky je dost husty
+4
+-

Zobrazit celé vlákno

30. 4. 2002 12:38 | SkrivanekT

Me je to fuk. Ja na dovolene platim kartou a vybiram z bankomatu.
+10
+-

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  13 137 466 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2020

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Dotace na kone
Poradna > Dotace z EU

Otázka: Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mám nárok na nějaké dotace, když mám jednoho vlastního koně a druhého v bezplatném pronájmu, máme slepice a chceme ještě dvě kozy..Mám na něco nárok nebo ne? Jestli... více

Dotace z EU

Články na Heroine.cz

Uzel zahradníkem 1. Když sexuolog škodí

Uzel zahradníkem 1. Když sexuolog škodí

Filmový kritik Kamil Fila píše o sexuologovi Radimu Uzlovi. A ve svém mnohadílném seriálu,...více

Návrhářka značky Pura Vida: Když se cítím pod psa, obleču se do barev

Návrhářka značky Pura Vida: Když se cítím pod psa, obleču se do barev

Při pohledu na křehkou blondýnku s jemným hlasem by vás hned nenapadlo, že závodila v...více

ONLYFans: I explicitní obsah je práce. Jak funguje a kdo ho v Česku tvoří?

ONLYFans: I explicitní obsah je práce. Jak funguje a kdo ho v Česku tvoří?

O OnlyFans jste možná už slyšeli. Platforma navenek podobná těm, které používáme denně,...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Magdalena Souček

manažerka, Ernst & Young

Pavel Baudiš

podnikatel, Avast

Magdalena Souček
ÚSPĚŠNOST
52,38 %

z 147 duelů
Pavel Baudiš
ÚSPĚŠNOST
67,35 %

z 147 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.