Telefonovat za moře zadarmo?

Možnost levně či zadarmo telefonovat na takřka libovolné místo na světě pomocí internetu je bezesporu velmi lákavá. Co je k tomu potřeba a co tato možnost může přinést českému uživateli?

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

9. 4. 2002 9:45

Pred 2 lety jsem pouzivala z prace www.buddyphone.com z pocitace na pevnou linku - tam se myslim plati za stazeni. Tehdy jsem take pouzivala volani z pocitace na pocitac pres ICQ, to fungovalo dokonale.

+20
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

26. 12. 2004 19:53

JO JASNĚ,již jsem se k tomu dostal je to fakt OK..Již rovnou používám video konference,nebo,video mail,audio mail,vážně super... Ale zjistění je takové,že...Ted přijde info.z reality... Lehký předkrm,pak hlavní chod..(Napíše se věta "" Máš micr. a reprobedýnky? "" 80% dotázaných,NEVÍ co po nich chci---zvláštní. Kdybych já viděl větu ""ant.vývod s vedle zásuvku,řeknu si je to anténí vývod s největší pravděpodobností"".Tedy věta máš micr.a reprobedýnky? Vycházím pouze z logického myšlení,nic víc,že pokud chci něco slyšet,musím,také něco nahrát...Autor zřejmě myslel, microfón a reprobedny..JO,přesně tomu také tak bylo. Ted to hlavní--trochu nechutný. Chatuje 4tis. lidí + - říkám si,hele Je zde místnost WEBOVÁ kamera on-line komunikace,fain se mi líbí.Dělám redukci 3970 blbů Smeilíků a pod.Zůstává 30 zdánlivě norm.(zdánlivě) z 30ti tvrdí že 15 nemá micr.(microfón) o kameře raději nemluvím,výběr se sužuje..Z těch 15ti 9 nemá cameru ÓÓůůůů.co ted? Nic,šance stále trvá,pořád jich tu 6 zbývá.Komunikace s nimi je typu ukaž se první....Trochu to nechápu,však pokračuji selekci dál,nebudu Vás již napínat , zůstanou 3.lidi. Ted jdeme do finále.. u 2vou ze 3tří,striktně platí !!!A to přesně,DEJ DEBILOVI,TECHNIKU,ZAČNE ONANOVAT a ted ten poslední..Navazuji spojení---->>kluk ze Ždáru nad Sázavou,hm...(20let)--->>jak to vypadá???...???Dá se s ním norm. (normálně)mluvit. Názor si udělej,již sám.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 11. 2003 21:03

Zdravím možná bych potřeboval trochu pomoci jeli to možno.Mam nyní notebok je z bazaru kupoval mi ho bratr o jeho kvalitě nemám zatím příliš informací.cena jej byla 10tis.Co jsem postřehl když jsem ho zatím viděl jednou zapnutý naskočila tam win98.Budu požívat připojení na internet přes data non stopp od ET.bude mi fungovat telefonování prozatím typu počítač počítač?Neb jakým způsobem?Vlastně bych velmi uvítal celkové informace pokud je to možné..Je možno mi o tom něco bližšího napsat nebo podělit se o zkušenosti?Má adresa je fanosp@seznam.cz s pozdravem Petr
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 4. 2002 1:05

No ještě jsem zapoměl dodat, že se jedná o hovor PC - PC, ale to stejně většina pochopila:-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 4. 2002 1:03

Zrušil jsem Telecom, pořídil jsem pevné připojení přes kabelovou televizi (128 kb) a se známým si voláme pomocí Messengeru od MS. On je sice bohužel připojenej přes ISDN, ale je vlastně taky na internetu. Šlape to bezva, jsou jen malé přeslechy, případně kratinké výpadky. No co bych chtěl víc zadarmo? (Samozřejmě nepočítám platbu za připojení k internetu - tu stejně platím) Když nic jinýho, tak to známýho přijde (po večerech) na nějakejch cca17 Kč za hodinu, což je rozdíl od klasických telefonních poplatků. Mimochodem jsem to zkoušel již před asi čtyřmi roky a to ještě přes modem 32 kb a taky se to dalo.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 4. 2002 16:38 | Charlie

Používám již několik měsíců telefonování PC2PC do USA přes phonefree.com a těžko k tomu mít nějaké výhrady. Prostě si zavoláme 10 vteřin přímo nebo si pošleme e-mail na mobil abychom se domluvili o připojení k internetu a pak už můžeme hovořit. Cenově několikanásobně levnější než místní hovor, kvalita sice přiměřená ceně, ale nesrovnatelně lepší než při tzv. telefonování po internetu přes Telecom
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 4. 2002 9:45

Pred 2 lety jsem pouzivala z prace www.buddyphone.com z pocitace na pevnou linku - tam se myslim plati za stazeni. Tehdy jsem take pouzivala volani z pocitace na pocitac pres ICQ, to fungovalo dokonale.
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 4. 2002 9:34 | Paco

Volal jsem přes X call na Slovensko a nebylo vůbec rozumět. Musel jsem hovor ukončit a volat klasicky. Obávám se, že jiné popsané formy - počítač- počítač atd. na tom budou s kvalitou přenosu podobně.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Janis Sidovský

manažer a podnikatel

Jakub Mahdal

podnikatel, Safetica Technologies

Janis Sidovský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jakub Mahdal
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services