Kde nakupuje Ježíšek

V nákupních centrech to v těchto dnech vypadá jako v lese. Nevystaví-li některý z desítek obchodníků u vchodu ozdobený jehličnan, jako by snad ani neexistoval.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

14. 12. 2001 10:30, urubkova

Nic si z toho nedělejte, stejně tam prodávají samé předražené krámy pro turisty.

Zobrazit celé vlákno

+26
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

21. 12. 2001 14:26 | Martin Pawinger

Nikoliv téměř, skutečně se píše výhradně o pražských obchodech. Záměrem článku totiž nebylo podat komplexní přehled o předvánoční nabídce hypermarketů v České republice, ale vytvořit odlehčený reportážní náhled z jednoho konkrétního místa. Rád za dalšími tématy vyrazím do Olomouce, Zlína, Šakvic nebo Nového Malína, vzhledem k rozvoji a spektru daného druhu služeb se však pro účely tohoto článku nejlépe hodí Praha. Dovoluji si ostatně soudit, že situace v jiných místech republiky se příliš lišit nebude.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 12. 2001 10:30 | Simona K.

Nic si z toho nedělejte, stejně tam prodávají samé předražené krámy pro turisty.
+26
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 12. 2001 10:23

Jako odpůrce pragocentrismu mě tento článek naštval. Téměř výhradně se mluví o pražských obchodech. Rada "Zajděte na vánoční trh na Staroměstském náměstí" je fakt dobrá - určitě pojedu 250 km a vezmu si na to den dovolené.
+25
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 12. 2001 10:50 | Dana / matousova@centrum.cz

Jelikož moje zkušenost s přeplněnými obchody a supermarkety a dokonce i hypermarkety je obdobná jako u Brekeke (nějaký nick), tak volím noční nakupování v Tescu, po osmé hodině večerní je tam docela volno a po desáté už skoro ani noha a navíc můžete dostat pizzu se slevou :-)
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 12. 2001 8:57 | Brekeke /Butuna@centrum.cz

Podle mého názoru jít před Vánocemi nakupovat do hypermarketu je vyslovený hazard se zdravim. V sobotu jsem v Hypernově čekala více než hodinu u kasy, nebylo v lidskych silach proplest se s kosikem mezi davy ke kyzenemu regálu, a tak místo, aby na mne hypermarket dychl Vanocemi, odnášela jsem si odtud jen špatnou náladu...Dám na autorovu radu a vyrazím na Staromák!....Třeba tam potkám Ježíška...:)
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2001 11:09 | David Janovský

Ta vaše vánoční sekce je moc hezká, gratuluji :-)
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Marek Dospiva

podnikatel, Penta

Daniel Beneš

manažer

Marek Dospiva
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 3 duelů
×
Daniel Beneš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services