Tým odborných poradců je tu pro vás.
Poslední dotaz: Fondy Amundi
Poradna > Investiční poradna > Podílové fondy
Otázka: Dobrý den, Rád bych znal Váš názor na podílové fondy Amundi jež nabízí KB... Rok a půl mám IKS investiční manažer (balancovaná strategie), kde nějaké zhodnocení proběhlo. Bylo mi doporučeno investici... více
- Interactivebrokers
- INVESTOR - kým skutečně jsem?
- Západočeský dřevařský průmysl
- Pomoc. Kdy v ČR začne 21. století?
- Dárek cizím vnoučatům
Individuální přístup ČSOB
Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy
4. 8. 2001 22:34, Dejna
S vaším názorem plně souhlasím.
Ohledně převodu z devizového na korunový účet mám pro vás trik - převod provedete na pokladně. Vyberete z devizového účtu a okamžitě vložíte na korunový. Je to chabé východisko z nouze, ale aspoň máte své peníze stále pod kontrolou za poplatek cca 20,- Kč. Druhá možnost: velké částky 20000 EUR jdou převádět okamžitě individuálním kursem.
Zobrazit celé vláknoSkrýt celé vlákno
Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy
14. 8. 2001 9:20, SYROVY
Nejseš náhodou redaktor Reflexu, kde za všechno můžou komančové? Cíl vychvalovaných kapitalistů je přece jasný - ukrást nebo rozházet státní garanci a klient ať neobtěžuje - slušně řečeno. Za nejlepší banku jsem považoval IPB Washingtonova, kde omezili Tebou určitě vychvalovaní mladí a perspektivní pracovníci provozní dobu, čas na přijímání příkazů a vůbec. Proboha, lidi, nezapomeňte na slova o vrazích z Wall Streetu - vždyť oni v tom umí chodit, a my se buď s tím naučíme žít a ne jim slepě poklonkovat, jako jsme lezli do jistého otvoru Rusům, nebo budeme každému pro smích.
Zobrazit celé vláknoSkrýt celé vlákno
Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)
14. 8. 2001 9:20 | SYROVY
Zobrazit celé vláknoSkrýt celé vlákno
6. 8. 2001 9:57 | Zargon
4. 8. 2001 22:34 | Dejna
Zobrazit celé vláknoSkrýt celé vlákno
4. 8. 2001 15:18
3. 8. 2001 14:42 | SYROVY
1. 8. 2001 11:35 | SkrivanekT
1. 8. 2001 10:18 | SYROVY