Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Pracují pejsek s kočičkou pro Spořitelní investiční?

Po hodnocení webů bank a stavebních spořitelen přišly na řadu investiční společnosti. Hned první z nich - Spořitelní investiční -, má stránky vysloveně podprůměrné. Jako by je vyrobila Čapkova zvířátka, jež neslavně proslula spatlaným dortem.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

13. 6. 2001 21:54, cs-defence

Ale jděte ! Kdy to bylo ? (doufám, že ne včera :-)))

Reagovat

 

+10
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (pjt 13. 06. 2001 08:19)

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

16. 6. 2001 22:54, cs-defence

Nu, snad se tedy zároveň s novým designem finanční skupiny zalíbí i její weby...
CSdefence se nenamáhá tam, kde je to neopodstatněné - ale těší mě, že Vám občas unikne i nějaký objektivní úsudek-jako třeba zde.

Reagovat

 

-5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (CSrypatschek 16. 06. 2001 21:06)

Další příspěvky v diskuzi (54 komentářů)

15. 6. 2001 11:21 | Katerinka

Je to normalni? Nemohu nez konstatovat, ze hodnoceni webovych prezenataci po dobe testovani v minutach (v jednom extremnim pripade dokonce pod minutu) je ... ehm ... neverohodna. A pokud opravdu hodlate testovat, pak by mozna bylo vhodne pouzit i jiny browser, nez je obligatni IE. Pak by se najednou mohly objevit veci ...
Karel Salavec
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+7
Líbí
Nelíbí

15. 6. 2001 14:59 | Danuše Pecharová | imProve a. s.

Uváděné minuty jsou naprosto pravdivé - technické testování provádí program.
Co se týče použítí prohlížeče, komentuji bezprostřední zkušenost s jedním typem prohlížeče a to u všech testovaných prezentací stejně.
Nekompatibilnost s jinými druhy prohlížečů a tím způsobené chyby ve strákách kontroluje také výše zmiňovaný program a při hodnocení je k tomu samozřejmě přihlíženo.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Katerinka 15. 06. 2001 11:21)

15. 6. 2001 15:51 | TGP

Mam podobnou zkusenost na Praze 3 - nekolik ruznych formularu, prubezna porada se dvema kolegynemi, mezi prichodem a odchodem z banky uplynulo 40 minut. Melo to mojich 50,000 Kc do Eurotrendu zapotrebi?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (pjt 13. 06. 2001 08:19)

16. 6. 2001 13:52 | cs-defence

Nu, co na to říci - snad se jen omluvit za dotyčné kolegy a poprosit Vás, abyste je nasměrovala na tento web. Každý, kdo má trochu profesionální cti, by se sebou musel po přečtení tohoto příspěvku (byť ne osobně konkrétního) něco dělat. A já věřím, že by tomu tak bylo.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TGP 15. 06. 2001 15:51)

16. 6. 2001 13:58 | cs-defence

Zjevně si nerozumíme - chvíli podlahu drhne pejsek kočičkou a pak zase kočička pejskem - tak snad alespoň ostatní pochopili.... :-)))
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Danuše Pecharová | imProve a. s. 13. 06. 2001 08:14)

16. 6. 2001 20:28 | karst.cz

Ale nebylo, lidem ve "spořce" je to docela čumafuk. Tohle se opravdu stalo: Mám známou, co dělá v jedné pobočce v Praze a dost se o produkty zajímá. Kolikrát spolu o něčem diskutujeme. A kolikrát narazíme na nejasnost. Kdykoliv se svého šéfa pobočky zeptala, řekl jí: "Hele, víš co - když někdo přijde a bude to (= onen produkt) chtít, řekni, že to neděláme." Tomu Vy říkáte klientský přístup?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+6
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (cs-defence 16. 06. 2001 13:52)

16. 6. 2001 21:06 | CSrypatschek

Pro mne byl vždy rozhodující obsah, a to výstižnost a srozumitelnost. Rychlost práce se stránkami rovněž. Z tohoto pohledu jsem byl dříve se SIS-kou ještě asi před rokem velmi spokojen. Nyní, co naplat, zdá se mi, že SIS-ka už stojí poněkud opodál a její stránky jsou poměrně chudé v porovnání s konkurencí. A ta výtvarná stránka věci, jako součást image spořitelny, je přece důležitá ... proto s hodnocením v článku zcela bez výhrad souhlasím. Holt, není to to, co bývalo, ať se CSdefense namáhá jak chce, je to neomluvitelné a o něčem to svědčí ... sliby jsou chyby ...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

16. 6. 2001 22:54 | cs-defence

Nu, snad se tedy zároveň s novým designem finanční skupiny zalíbí i její weby... CSdefence se nenamáhá tam, kde je to neopodstatněné - ale těší mě, že Vám občas unikne i nějaký objektivní úsudek-jako třeba zde.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (CSrypatschek 16. 06. 2001 21:06)

16. 6. 2001 23:07 | cs-defence

Jsme za jedno, toto je diletantství. Ale ani od oné pracovnice není profesionální, když s Vámi probírá interní záležitosti tohoto typu. Ovšem vězte, že i bez stížností klientů se podobný přístup jasně projeví - na spokojenosti klientů a tím i výsledcích pobočky.A to je, věřte, velice ostře skedovaný ukazatel! Závěrem: tyto jevy nelze obhajovat, lze jen poukázat na fakt, že je mnoho míst, kde jsou klienti v České spořitelně spokojeni - prosím tedy, zkuste nemluvit o celé "spořce" najednou, pár lidí to mrzí... (viz můj první příspěvek v diskusi u sporožira). Děkuji za pochopení.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (karst.cz 16. 06. 2001 20:28)

17. 6. 2001 23:42

Pro SIS platí to co pro celou finanční skupinu ČS, vcelku slušné informace, k podstatnému se lze proklikat na dva či tři šťouchy a to zběhlý uživatel webu vždy ocení. Ovšem grafika je děs a běs a o corporate identity nejspíš autoři ještě ani neslyšeli. Ale není se čemu divit, podívejte se na "matičku" ČS, solidní informace, opět vcelku jednoduše dosažitelné, avšak vzhled je ještě silnější lomcovák než u SIS, každá stránka má jinou barevnost, jinou navigaci atd. atd., takže jablko nepadá daleko od stromu.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

23. 6. 2001 14:00 | seky

Pejsek a kočička dokáží všechno proč ne??
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

2. 7. 2001 15:05 | Danuše Pecharová | imProve a. s.

Jenže je z toho potom bolelo bříško, jak to všechno splácali dohromady :-)
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (seky 23. 06. 2001 14:00)

13. 7. 2001 23:47

Lidovky.cz 13/7/2001 Rakušané odstartovali letos v České spořitelně řadu změn Nový styl řízení, propouštění a zvýšení konkurenceschopnosti. To je rok České spořitelny pod novým majitelem - - rakouskou Erste Bank. PRAHA - Loni v červenci zahájil nový majitel České spořitelny - rakouská Erste Bank - výkon svých vlastnických práv. Během dvanácti následujících měsíců prošla spořitelna pod správou svého rakouského majitele výraznými změnami. Posledními z nich jsou změny log a názvů společností ve finanční skupině České spořitelny. Konkrétně Spořitelní investiční společnost se bude nově jmenovat Investiční společnost České spořitelny či kupříkladu ČS-Stavební spořitelna se přemění na Stavební spořitelnu České spořitelny. Nová loga prý zvýrazní příslušnost ke skupině Erste Bank. Změny log a názvů přitom nebudou lacinou záležitostí. Náklady na nový design přijdou spořitelnu podle šéfa marketingu Václava Kubaty na půl až tři čtvrtě miliardy korun. Další peníze spolkne celková rekonstrukce poboček banky. Propouštění tisíců úředníků Kromě zavedení nové ˝vizáže˝ spořitelna pod vedením nového managementu dosazeného Erste Bank výrazně zeštíhluje. Celkový počet zaměstnanců tuzemské bankovní trojky se snížil z 15 500 zaměstnanců na konci roku 1999 na současný počet ve výši zhruba třináct tisíc. Ke konci roku 2002 chce vedení České spořitelny snížit počet svých zaměstnanců na deset tisíc. Propouštění ale není jedinou změnou. Česká spořitelna totiž přitvrdila i vůči konkurenci. Prosadila zvýšení poplatků, které ostatní banky platí za využívání spořitelních bankomatů svými klienty. Výrazné zdražení mezibankovních poplatků znepříjemní život bankovním domům, které nemají vlastní síť bankomatů, ale zároveň mají drobné klienty z malých měst a obcí. Tam je totiž často jediný bankomat, který vlastní právě spořitelna. Při zvýšení poplatků za využívání spořitelních bankomatů by mohlo dojít k odlivu klientů těchto bank do spořitelny. Krokem proti konkurenci, který však potěšil každého zájemce o hypoteční úvěr, byla nabídka zvýhodněných hypoték. Na nabídku spořitelny byly přinuceny reagovat snížením úrokových sazeb i ostatní hypoteční banky. ˝Česká spořitelna se však ještě bude muset od své rakouské mateřské společnosti ještě hodně učit. Pro spořitelnu bude důležité právě převzetí kultury samotné Erste Bank,˝ říká analytik společnosti Patria Finance Jan Hájek. Podle jeho názoru by se to mělo projevit například v převzetí úvěrových procesů. Děkuji za pozornost.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

10. 8. 2001 19:43

Dodatek - Lidovky.cz 10/08/2001: Erste vydělává na východě PRAHA - Rakouská Erste Bank začíná sklízet plody své expanze do východní Evropy. Sázka na bankovnictví v postkomunistických zemích se vyplatila. Svědčí o tom nejnovější údaje o hospodaření Erste Bank. Do nákupu bank v ČR a na Slovensku investovala Erste zhruba jednu miliardu eur. A právě Česká spořitelna a Slovenská spořitelna nyní přispěly k tomu, že za první pololetí letošního roku stoupl v meziročním srovnání čistý zisk Erste Bank o 15 procent. Rakouská banka tak vydělala 107,9 milionu eur. Erste má osm milionů klientů a je druhou největší bankou v Rakousku. V tuto chvíli však patří mezi nejlépe hospodařící banky v Evropě. Na to reaguje i burza, kde letos akcie Erste Bank posílily o 23 procent a nyní se jejich cena pohybuje na úrovni těsně pod šedesáti eury. Přitom ještě loni se investoři obávali, že to Erste se svou expanzí přehnala a nebude schopna nové východoevropské akvizice ukočírovat. Tyto obavy se však ukázaly jako neopodstatněné. Zásluhu na tom má především šéf Erste Bank Andreas Treichl (49), jehož někteří analytici hodnotí jako jednoho z nejlepších bankovních manažerů v regionu. Například Jeroen Julius z investiční banky Fox-Pitt Kelton považuje manažerský tým Erste za ˝jeden z mála manažerských týmů, které si v tomto regionu získaly důvěru při řízení bankovnictví zaměřeného na malé střadatele˝. Sám Treichl pochází z tradiční rakouské rodiny bankéřů. Počátkem sedmdesátých let vystudoval ekonomii na Vídeňské univerzitě a potom šest let pracoval v New Yorku u banky Chase Manhattan. Pak se vrátil do Rakouska, kde už čtyři roky šéfuje Erste Bank. Byl to právě Treichl, kdo vsadil na banky v Česku a na Slovensku v očekávání mnohem rychlejšího růstu, než jakého má dosáhnout bankovní trh v Rakousku.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+9
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (FekarZ 13. 06. 2001 00:10)

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  7 500 695 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Adam Walach

podnikatel, Walmark

Ladislav Jakl

bývalý tajemník prezidenta

Adam Walach
ÚSPĚŠNOST
64,71 %

z 17 duelů
×
Ladislav Jakl
ÚSPĚŠNOST
10,87 %

z 46 duelů

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK