Sedm pohledů pro Peníze... Zdeňka Fekara

Nejdřív se mi zdálo, že se ten minulý týden skoro nic zaznamenáníhodného nedělo. Když jsem dal dohromady všechny novinové výstřižky z minulého týdne, změnil jsem názor.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

4. 6. 2001 14:30, Baronlempl

Právo nelze srovnávat s Mladou frontou DNES, která je již v podstatě reklamní tiskovinou, dobré články jsou rozházeny v reklamní záplavě a já již nemám nervy na jejich hledání. Takže si raději přečtu jiné články v Právu, protože je najdu a nemusím se prokousávat nabídkami pitomin.

+5
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

9. 6. 2001 21:49 | FekarZ

To si nemyslete. Ziji i s rodinou uz hezkych par desitek let v jednom prevelice demokratickem superstate. Zkorumpovanost zastupcu verejne spravy je tu obrovsky velka a urcite vetsi nez u vas.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 6. 2001 16:53 | FekarZ

Auditoři v České televizi určitě snad za ty peníze, co takový audit stojí, zjistili více, než banální konstatování víceméně typu "někdo si tam výhodně nakupoval zboží". Zřejmě se médiím zatím nepodařilo více poodhalit. V hospodaření takového kolosu, který navíc po letech ziskových výkazů najednou propadl do ztráty, musí být spousta zajímavých věcí. Mimochodem, zájemci se mohou zítra připojit k chatu s bývalým generálním ředitelem ČT Jakubem Puchalským.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 6. 2001 15:10 | kapitalista

Regecová vyhrála a starosta prohrál? Omyl, velký omyl. Žijeme v Čechách (na Moravě) a závist je naše národní vlastnost. Tak že, starosta si upevní pozici a Regecova se bude muset pakovat někam, kde ji neznají. Aby si vklidu užila zasloužené milióny. Pokud bychom žili ve skutečně demokratickém státě, tak by se starosta veřejně omluvil a pak by rezignoval.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 6. 2001 14:30 | Baronlempl

Právo nelze srovnávat s Mladou frontou DNES, která je již v podstatě reklamní tiskovinou, dobré články jsou rozházeny v reklamní záplavě a já již nemám nervy na jejich hledání. Takže si raději přečtu jiné články v Právu, protože je najdu a nemusím se prokousávat nabídkami pitomin.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 6. 2001 13:51 | Zdenek Kramolis

Neodskáče, proč? Je to státní úředník (nebo samosprávník, ale princip to je podobný). Naopak ho jistě řada voličů pochválí, protože proč by se měla nějaká ženská tak napakovat? Jenom nevím, ze jakou stranu ho zvolili - ODS nebo KSČM?
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 6. 2001 13:43 | TGP

Ad televize: co jiného ale mohl auditor zjistit? Dobře víme, že ČT je stát ve státě, po zimní stávce velmi silný v kramflecích. Kdokoliv by chtěl prosadit něco silnějšího, tak neuspěje a desítky let budované kamarádské vztahy ho smetou. Takže díky za každou malou změnu a za TV Nova.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 6. 2001 12:10 | urubkova

Je moc dobře, že Regecová dostane svoje peníze. Je to odměna za to, že jako jediná se postavila nechutnému chování starosty Hranic. Jenom by mě zajímalo, jestli si to on nějak odskáče, když to všechno zavařil. Tuším, že ne, ale bylo by to příjemné zadostiučinění.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Dienstbier

politik

Pavel Turek

manažer a podnikatel

Jiří Dienstbier
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů
×
Pavel Turek
ÚSPĚŠNOST
66,67 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services