Zlatá karta na tři roky zdarma, láká Creditas

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 7. 5. 2021
Zlatá karta na tři roky zdarma, láká Creditas

Zdroj: Banka Creditas

Banka Creditas odstartovala akci, jejímž cílem je aktivnější používání běžného účtu. Láká na možnost získat zlatou debetní kartu na tři roky bez poplatku za vedení. Do akce se mohou zapojit noví i dosavadní klienti, pokud do 30. června přijdou na pobočku.

Podmínky není těžké splnit: Stačí, když na účet přijde každý měsíc 12 tisíc korun z účtů v jiné bance, a zároveň z účtu každý měsíc odejde aspoň jedna úhrada trvalého příkazu nebo inkasa. Pravidla akce nestanoví, že by muselo jít o jednu příchozí platbu (může jít o součet), ani jak dlouho musí peníze na účtu zůstat, ani neuvádějí minimální částku trvalého příkazu či inkasa.

Za debetní kartu Mastercard Gold chce Creditas standardně 200 korun jako měsíční poplatek za vedení, samotné zřízení (vydání karty) je zdarma. Kdo v daném měsíci splní zmíněné podmínky, nemusí tedy platit paušál, a to až po dobu tří let. Klient se nezavazuje zůstat klientem banky nebo držitelem této karty po celou dobu.

Hlavní výhodou této zlaté debetní karty je cestovní pojištění Family pro celou rodinu. Nabízí limit sedm milionů korun pro léčebné výlohy a asistenční služby, dále pojištění odpovědnosti za škodu, úrazové pojištění, pojištění právní ochrany a pojištění zavazadel.

Krátkodobá investice do prověřených faktur – výnos až 16 % p.a.

Tipy pro lovce odměn

Přinášíme vám denně aktualizovaný přehled slev, bonusů a časově omezených akčních nabídek u běžných a spořicích účtů, zajištění na stáří, kreditních karet, překlenovacích úvěrů, stavebního spoření, hypoték a úvěrů. Stačí si vybrat. 

Akce, slevy, bonusy!

Zlatá karta zahrnuje také pojištění zneužití karty Classic (s ročním limitem 100 tisíc), které jinak přijde na 20 korun měsíčně. Vztahuje se i na odcizení hotovosti nebo výdaje na pořízení nových osobních dokladů, klíčů či peněženky (souhrnný roční limit 15 tisíc).

Součástí jsou neomezené výběry ze všech bankomatů v Česku i v cizině. Na ně ovšem dosáhnou i méně aktivní klienti s běžnou kartou Creditas.

Na rozdíl od některých kreditních nebo prémiových karet nezahrnuje zlatá debetní karta od Creditas například slevový systém u partnerů (cashback) nebo výhodnější vstupy do letištních salonků.

Zlatá debetní karta od Creditas nemá nic společného s raritou, kterou banka představila v roce 2018. Exkluzivní debetní kartu MasterCard Real Gold tehdy nabídla ve dvou barevných variantách (zlaté a černo-zlaté), od každé bylo vyrobeno pouze 50 kusů. Zlato tvořilo skoro polovinu její hmotnosti, karta je sedmkrát těžší než běžné platební karty. 

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

Spořící účet plně online

Spořící účet plně online

Spořte s úrokem 5,3 % ročně bez podmínek

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+20
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Oblíbená témata

Creditas, platební karty

A tohle už jste četli?

Nechcete plastovou kartu? Další banka dá jen virtuální

30. 11. 2023 | Petr Kučera

Nechcete plastovou kartu? Další banka dá jen virtuální

Možnost úplně odmítnout klasickou kartu – a spokojit se jen s její virtuální podobou – nabízí už několik bank. Kdy se přidají další? A jaké to má výhody a nevýhody?

Hledáte starší platbu? Porovnali jsme, jak daleko vás banky pustí

6. 11. 2023 | Petr Kučera | 2 komentáře

Hledáte starší platbu? Porovnali jsme, jak daleko vás banky pustí

Můžete v roce 2023 snadno najít platbu z roku 2020? Délka takzvané transakční historie se u bank výrazně liší. Dobrou zprávou je, že v posledních letech se prodlužuje.

Raiffeisenbank mění ceník. Hlavně pro účty z Equa

23. 10. 2023 | Petr Kučera | 5 komentářů

Raiffeisenbank mění ceník. Hlavně pro účty z Equa

Raiffeisenbank od Nového roku změní sazebník poplatků a obchodní podmínky. Týká se to hlavně účtů převedených z Equa bank, kterou předloni koupila. Některé změny se dotknou i účtů sjednaných... celý článek

Číslo karty v mobilní aplikaci ukáže už sedm bank

23. 10. 2023 | Petr Kučera | 3 komentáře

Číslo karty v mobilní aplikaci ukáže už sedm bank

Kompletní údaje k platebním kartám už umí ukázat i mobilní aplikace Smart Banking od UniCredit Bank. Klienti si mohou nechat zobrazit celé číslo karty, datum expirace i její CVV/CVC... celý článek

mBank má další akci s odměnou 2000 Kč. Nejen pro nováčky

17. 10. 2023 | Petr Kučera

mBank má další akci s odměnou 2000 Kč. Nejen pro nováčky

Lidé, kteří zatím nejsou klienty mBank a nově si u ní založí běžný účet mKonto, dostanou odměnu až 2000 korun. Akce potrvá do poloviny prosince.

Partners Financial Services