O projektu

Daňové přiznání online je společný projekt největšího českého portálu o financích Peníze.cz a společnosti OnlinePřiznání, předního poskytovatele online řešení v oblasti daní. Společně vám chceme nabízet jednoduché a srozumitelné služby v oblasti daní. Na rozdíl od většiny takto orientovaných projektů se snažíme nudnou a složitou řeč účetnictví přiblížit i těm, kteří se v ní příliš neorientují. Naši online daňovou aplikaci jsme vytvořili tak, aby daňové přiznání zvládl i úplný laik do 15 minut.

Základní čísla:

  • Peníze.cz každý měsíc navštíví více než 1,6 milionu čtenářů.
  • Společnost OnlinePřiznání v roce 2017 vygenerovala více než 155 000 daňových přiznání.

Společnost OnlinePřiznání je od roku 2013 členem Asociace společenské odpovědnosti. I to nás zavazuje k odpovědnějšímu přístup k naším zákazníkům, kolegům i spolupracujícím partnerům. Pracujeme na tom, aby tato slova nezněly pouze jako marketingová fráze.

Společný projekt OnlinePřiznání s Fórem dárců, Daňové přiznání pomáhá®, skutečně pomáhá dobré věci (a tím nemáme na mysli státní rozpočet). Vybrané neziskové organizace získávají peníze formou dárcovské SMS od našich zákazníků, kteří se rozhodnou takto ocenit naše služby. Za tři roky fungování aktivovali DMSky v hodnotě přes 1 800 000 korun. Ty obdrží přímo neziskovky, takže se peníze nikde cestou neztratí.

Asociace společenské odpovědnoti
Daňové přiznání pomáha
Visa