Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

LUXUSNÍ BYDLENÍ V KLAUSOVĚ ULICI

| 28. 7. 2003
Bydlení pro náročné s výhledem přímo na chráněné Prokopské a Dalejské údolí. To je 16 moderně řešených řadových domů pro lokalitu Klausova v Praze 5 – Stodůlkách, které postaví v této části hlavního města developerská společnost Central Group. Nabídka domů s terasami i přes sto metrů čtverečních a celkovou podlahovou plochou přesahující tři sta metrů čtverečních začíná u částky 7,9 milionu korun. Zájemci o nové bydlení mohou za tuto cenu získat rodinný dům se dvěma oddělenými byty, sklepem a garáží.
PODLAHOVÁ PLOCHA PŘES 300 M2

Domy mají dva samostatné byty - buď 5+kk s 2+kk, nebo ve větší verzi 6+kk s 2+kk. Stavby mají velmi moderní architektonické pojetí a velkou podlahovou plochu v rozmezí od 306 m2 do 385 m2 (bez teras). V nabídce jsou tři základní varianty staveb - krajový dům, středový dům a lomový dům. Až na krajový jihozápadní dům jsou všechny domy podsklepeny. Plocha sklepních prostorů v každém domě je přitom téměř 50 m2. Domy mají v každém ze tří pater terasu či balkon, největší terasa v posledním patře má až 80 metrovou plochu. Všechny domy mají přístup z Klausovy ulice, zahrady na opačné straně od vstupu jsou orientovány na jihozápad, jih a jihovýchod. Z teras domů je krásný výhled do přilehlého údolí. Všechny domy (s výjimkou krajových) mají i střešní zahrady. Ke každému z domů patří pozemek o velikosti cca 460 - 930 m2. Lokalita má výborné spojení k metru. Zhruba šestiminutovou cestu ke stanici metra Nové Butovice zajišťují čtyři autobusové linky MHD. V okolí je školka, základní škola a veškerá občanská vybavenost. V sousedství lokality Klausova jsou moderní terasové bytové domy.

NADSTANDARDNĚ ŘEŠENÉ DOMY

Projekt Klausova je výrazně specifický nejen svým umístěním a moderní architekturou, ale i nadstandardním řešením. Oproti standardnímu pojetí typových domů v nabídce Central Group je všech 16 domů v lokalitě Klausova řešeno již s dřevěnými EURO okny, střešní krytina je z titanzinku, domy obsahují interiérová schodiště (s výjimkou schodů do suterénu), přístupy k domům a příjezdy ke garážím jsou provedeny v zámkové dlažbě. Domy v Klausově ulici byly navrženy speciálně pro tuto lokalitu a jinde se stavět nebudou. Nejedná se tedy o klasické typové domy, a proto nemají navrhované domy ani svůj název. Přesto je však i pro tyto domy zpracován ze strany architektů a projektantů Central Group soubor. tzv. kalkulovaných změn. To jsou předem architektonicky i technicky vyřešené modulové úpravy, které jsou voleny tak, aby vhodně dotvářely rodinný dům s ohledem k jeho charakteru, užitným vlastnostem i technickému provedení. Nad rámec předem zpracovaných kalkulovaných změn společnost samozřejmě nabízí realizaci i zcela individuálních úprav na přání klienta.

BYDLENÍ PRO DVĚ GENERACE

Výhodou domů v Klausově ulici je jejich dvougenerační dispozice. Menší bytová jednotka 2+kk je umístěna v přízemí a má přímý přístup na zahradu. Velikost menších bytů se pohybuje od 51 do 75 m2. Dominantními prvky všech domů jsou rozsáhlé obývací pokoje ve větších bytech, propojené s kuchyní o velikosti kolem 80 m2. Kromě krajových domů mají navíc větší byty samostatný přístup schodištěm z 1. patra na zahradu. Zahrada je tak společná pro menší i větší byt, ale může být i rozdělena. Suterénní prostory tvoří dvě místnosti společné pro oba byty. I tady je možnost je rozdělit. Suterénní prostory je přitom možné využívat jako sklad, technickou místnost, dílnu, prádelnu, sušárnu, pro domácí práce nebo zde může být i sauna, fitness nebo vinný sklep.

ČTRNÁCT MOŽNOSTÍ FINANCOVÁNÍ

Investice do nemovitosti v hlavním městě je nyní, před vstupem země do Evropské unie, hodnocena jako jedna z nejvýhodnějších. Společnost CENTRAL GROUP nabízí nejširší možnosti financování rodinných domů, parcel a bytů na našem trhu. Při pořízení rodinného domu s pozemkem je možné si vybrat ze 14 způsobů platby. Stačí mít pouze 10% z ceny a zbývající část lze financovat z úvěru nebo nemovitostí na protiúčet. Novinkou je nyní možnost odkladu platby až na 12 měsíců. Při podpisu smlouvy na byt nebo dům s pozemkem klient zaplatí pouze 10% z ceny a zbytek uhradí až do 12 měsíců po dokončení stavby. Navíc mají klienti možnost využít bankovní garance na uhrazené finanční prostředky.

KVALITA PROVĚŘENÁ CERTIFIKÁTY

Na přelomu roku prošla společnost Central Group úspěšně certifikací kvality podle evropských norem jakosti ISO 9001 u jedné z nejprestižnějších světových zkušeben RW TÜV. Všechny stavby Central Group jsou zděné a při výstavbě se používají osvědčené kvalitní materiály předních výrobců. Kvalita staveb je garantována certifikáty jakosti nezávislé, státem akreditované zkušebny ÚSZ (Ústav stavebního zkušebnictví). Navíc jsou pro klienty vystavovány certifikáty na kvalitu provedení od dodavatelů hlavních stavebních materiálů. Díky těmto kontrolním mechanismům může společnost nabídnout prodlouženou záruku na kvalitu svých staveb.

PROFESIONÁLNÍ KLIENTSKÝ SERVIS

Společnost CENTRAL GROUP v poslední době výrazně zprofesionalizovala svůj klientský servis. Každému klientovi je nyní ihned při podpisu smlouvy přidělen jeho osobní konzultant, který je zákazníkovi k dispozici pro všechna jeho přání po celou dobu výstavby. Novinkou jsou osobní internetové stránky, které jsou zřizovány pro každého klienta, který si od společnosti objedná byt nebo rodinný dům. Systém osobních stránek zákazníkům umožňuje dostat se po zadání přístupového hesla na jejich vlastní internetové stránky, které se týkají jejich rodinného domu. Jejich prostřednictvím mohou snadno komunikovat se svými osobními konzultanty, pověřenými stavebními dozory a dalšími pracovníky společnosti. Mohou také sledovat postup výstavby a plateb, objednávat si klientské změny a zároveň i vyhodnocovat svou spokojenost se službami firmy.

CENTRAL GROUP a.s.
Budějovická 1, Praha 4
Infolinky: 261 122 470, 261 122 751
E-mail: info@centralgroup.cz
www.central-group.cz
  • RSS
  • Kindle
  • Poslat e-mailem
  • Vytisknout

Líbil se vám článek?

+12
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK