Sympatie – konečně pořádný dům!

Určitě už všechny ty domy znáte. Rudě zářící sedlová střecha, půlkruhové apsidy a prestižní lokalita na poli za městem… To se vám nelíbí. Navštívíte tedy architekta a hledáte pozemek, ale zase se nemůžete vejít do sedmimístné částky.

Co takhle zkusit něco jiného?

Pokud patříte mezi ty, kteří hledají JINÉ DOMY, připravila pro vás Divize Project Development společnosti Skanska CZ zajímavý projekt v lokalitě Davídkova v Praze 8. Skanska zná požadavky těch, kteří se cítí přesyceni jednotvárnou nabídkou domů v pražských satelitních čtvrtích a právě pro ně se nechala inspirovat neofunkcionalismem – stylem, který pro bydlení v Praze objevili renomovaní architekti z ateliéru ADR.

Zkuste si představit travnatý pozemek, který se velmi mírně svažuje od ulice k souvislému pásu keřů a stromů. A zkuste si takový pozemek představit v Praze… s hotovými inženýrskými sítěmi…a s územním plánem, který zaručuje klidné okolí.

A dům? Dům je dvoupodlažní, střízlivý, prostorný a z podstatné části obložený smrkovým dřevem. Žádné balustrády, žádné sádrové ozdoby. Rovná střecha, hrubé omítky, prosklené místnosti, spousta zeleně, světla a slunce.

Spojením velkorysého projektu, který v maximální míře počítá s přírodními materiály, se zkušenostmi společnosti Skanska s rezidenčním deveroperstvím vznikl projekt, u kterého se pojí originalita a atraktivita s příznivou cenou. Nedaleko přírodní památky Okrouhlík tak vyroste nový domov možná i pro vás.

Není přitom třeba mít obavy z anonymity – na skutečně prostorných pozemcích vyroste jen 28 domů ve dvojdomech a 10 řadových rodinných domů. Domy jsou situovány nedaleko živých částí Prahy 8. Kromě běžně dostupných škol a služeb stojí za připomenutí například nedaleké nákupní a sportovní centrum v Letňanech. Již tak dostupnou MHD ještě zatraktivní právě budovaná stanice metra trasy “C“ Ládví. Pro automobily je výhodou snadná dostupnost centra přes most Barikádníků, nebo naopak blízkost dálnice D8 a dalšího spojení na východ a jih.

Skanska považuje tento projekt za vlajkovou loď svého přístupu k životnímu prostředí. Od již zmíněných přírodních materiálů, použitých na stavbu domu se můžete dostat až k takovým detailům, jako speciální postupy při výstavbě (které omezují hluk, prašnost a časovou náročnost). Jen pro zajímavost: všechny domy jsou (kromě garáže) vybaveny prostorným přístěnkem pro zahradní mechanismy a pomůcky.

Pro všechny, kteří hledají netypické, ale kvalitní a moderní bydlení ve vlastním domě má Skanska připraven projekt Sympatie. Ale pokud máte o bydlení jiné představy, přijďte do Prodejního centra Skanska také. Víte, že v Praze nabízíme mnoho dalších projektů v atraktivních lokalitách i za příznivé ceny.

Pokud budete mít zájem o další informace, tak je pro Vás na našich stránkách www.skanskareality.cz k dispozici popis lokality, aktuální ceník domů a další informace o našich nových projektech. Můžete také kontaktovat naše Prodejní centrum Skanska.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+8
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 1 komentářů

Oblíbená témata

Bydlení, pozemek, stavba

Zjistěte tržní cenu nemovisti i výši nájmu

online | rychle | zdarma

Odborným garantem této služby je Quantum reality - realitní kancelář Praha

A tohle už jste četli?

Západní mzdy, západní ceny. Pražské byty zdraží na dvojnásobek

20. 5. 2022 | Jana Divinová | 49 komentářů

Západní mzdy, západní ceny. Pražské byty zdraží na dvojnásobek

„Když budeme dotahovat západní výplaty, není důvod, aby byla Praha levnější než Mnichov,“ říká Robert Hanzl, šéf společnosti Next Reality.

Zákaz starých kotlů v domácnostech se odkládá. Schváleno

19. 5. 2022 | redakce Peníze.CZ

Zákaz starých kotlů v domácnostech se odkládá. Schváleno

Konec starých kotlů v domácnostech se odkládá o dva roky. Návrh ministerstva životního prostředí, aby se termín zákazu jejich provozu odložil na 1. září 2024, ve středu definitivně... celý článek

Rozdíly v kvalitě nemovitostí se zvýrazní

10. 5. 2022 | Vladan Kubovec | 9 komentářů

Rozdíly v kvalitě nemovitostí se zvýrazní

Nemovitosti mají setrvačnost a jejich ceny i výnosy reagují na pohyby ve světě se zpožděním. Ale reagují. Výhledově nás čeká zvýraznění rozdílu mezi kvalitními a méně kvalitními nemovitostmi.... celý článek

Proč platí násobně víc než jinde? Teplárny se chovaly jako Bohemia Energy

9. 5. 2022 | Jiří Hovorka | 25 komentářů

Proč platí násobně víc než jinde? Teplárny se chovaly jako Bohemia Energy

V několika městech lidé za teplo a teplou vodu platí násobky průměrné ceny. Doplácí na to, že vedení tamních tepláren mělo špatnou strategii pro nákup plynu, ze kterého teplo vyrábí.... celý článek

Splátky hypoték rostou o tisíce, úroky míří k 6 %

5. 5. 2022 | Jiří Hovorka | 62 komentářů

Splátky hypoték rostou o tisíce, úroky míří k 6 %

Banky teď nabízejí hypotéky s průměrným úrokem 5,33 %. Ukazuje to statistika Fincentrum Hypoindex. Ta nově vychází z nabídkových cen, zatímco dříve monitorovala až hodnoty ve skutečně... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.