Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

CENTRAL GROUP nabízí klientům nové finanční možnosti

| 5. 6. 2003

Společnost CENTRAL GROUP přichází od tohoto měsíce s další finanční specialitou pro své klienty. Po programu NEMOVITOST NA PROTIÚČET a zavedení BANKOVNÍ GARANCE na uhrazené finanční prostředky klientů prodlužuje společnost od 1. června MOŽNOST ODKLADU PLATBY při pořízení nemovitosti až na 12 měsíců. Dosud platila pouze půlroční lhůta odkladu s tím, že klient při tomto způsobu financování zaplatil 10% z ceny bytu nebo domu s pozemkem při podpisu smlouvy a zbývajících 90% doplatil v povolené lhůtě. Zmíněný odklad platby například umožňuje po přestěhování prodat stávající nemovitosti, vyřešit dědické řízení, vypořádat vztahy mezi manžely po rozvodu nebo vztahy mezi společníky při prodeji firmy. Možné je také v této době čerpat výhodnější hypotéku na pořízení nové nemovitosti.

ČTRNÁCT ZPŮSOBŮ PLATBY

   

Společnost CENTRAL GROUP nabízí nejširší možnosti financování bytů, domů a parcel na našem trhu. Je možno si vybrat ze 14 způsobů platby při pořízení bytu nebo domu s pozemkem, devíti možností úhrady při objednání výstavby domu na pozemku klienta a tří způsobů financování při koupi parcely. K pořízení bytu nebo domu s pozemkem přitom stačí pouze 10% z ceny a zbývající část je možno financovat z úvěru nebo nemovitostí na protiúčet. Úvěrová cena umožňuje čerpat hypoteční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření až do výše 90% ceny nemovitosti.

BANKOVNÍ GARANCE

Od jara tohoto roku má také každý klient společnosti CENTRAL GROUP možnost za určitý poplatek získat bankovní garanci na jím uhrazené finanční prostředky. Pokud by firma nesplnila své závazky vůči klientovi, je zde závazek banky, že mu peníze budou vráceny. Banka klientovi garantuje, že jím uhrazené finanční prostředky jsou vinkulovány na speciálně zřízeném účtu a společnost s nimi nemůže samostatně nakládat ani samostatně vinkulaci zrušit. Peníze mohou být uvolněny výhradně za podmínek výslovně uvedených ve smlouvě o vinkulaci.

NEMOVITOST NA PROTIÚČET

Společnost připravila program Nemovitost na protiúčet pro ty své klienty, kteří mají zájem o koupi bytu nebo domu s pozemkem z její nabídky, ale nemají k dispozici okamžité finanční prostředky. Zato však mají družstevní byt nebo byt v osobním vlastnictví v Praze. Těmto klientům stačí mít k dispozici alespoň 10% z ceny nového bydlení a zbývající část je možno uhradit formou nemovitosti na protiúčet po přestěhování do nového domova. Na úhradu části ceny lze využít i hypoteční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření.

PĚT NOVÝCH LOKALIT

Central Group přichází pro období léto 2003 s pěti zcela novými lokalitami s nabídkou rodinných domů a bytů. Klienti společnosti si mohou od června vybírat z bytů a rodinných domů v Praze 4-Písnici, Praze 5-Stodůlkách, Praze 6- Suchdole, Praze 10 – Dubečku a v Hostivici u Prahy (4. etapa prodeje). Zcela novou architekturou zaujmou zvláště řadové domy speciálně projektované pro Klausovu ulici v Praze 5-Stodůlkách a suchdolské viladomy s předzahrádkami, terasami a střešními zahradami.

DŮM S POZEMKEM JIŽ OD 2,3 MILIONU

V nabídce CENTRAL GROUP se ceny domů s pozemky v Praze a okolí pohybují od 2,3 milionu korun (včetně pozemku) a ceny bytů začínají na částce 32 900 Kč/m2. Investice do koupě nemovitosti je nyní, před vstupem České republiky do Evropské unie, mimořádně výhodná. V řadě lokalit cena domů s pozemky vzrostla až o pětinu během jediného roku. Zájem o nové domy je nyní takový, že většina staveb je v jednotlivých lokalitách prodána ještě před zahájením vlastní realizace.

  • RSS
  • Kindle
  • Poslat e-mailem
  • Vytisknout

Líbil se vám článek?

+5
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2018 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK