CENTRAL GROUP NABÍZÍ SVÝM KLIENTŮM PLATBY „ŠITÉ“ NA MÍRU

Alena Urubková | 16. 12. 2002
Potřeba mít jistotu pevné střechy nad hlavou ještě před koncem regulace nájemného přivedla letos řadu lidí k rozhodnutí pořídit si nový rodinný dům či byt. Ty tam jsou však časy, kdy si dům pořizovali jen ti, kteří již měli naspořenou celou požadovanou částku. Dnes je běžné hypoteční financování, využívají se úvěry ze stavebního spoření a novinkou je také možnost financování nového bydlení nemovitostí na protiúčet. Tuto novinku nabízí společnost CENTRAL GROUP i s dalšími 13 způsoby platby za novou nemovitost.
VÝBĚR ZE ČTRNÁCTI MOŽNOSTÍ

Čtrnáct možností, jak zaplatit rodinný dům či byt, představuje na našem trhu nejširší spektrum financování nemovitostí a je „ušito“ na míru finančním možnostem nejrůznějších zájemců o nové bydlení. Základem všech variant platby je skutečnost, že stačí zaplatit pouze 10% z ceny pořizované nemovitosti do týdne od podpisu smlouvy. Zbývající část z ceny je možné financovat z úvěru nebo v případě programu NEMOVITOST NA PROTIÚČET z výnosů prodeje stávajícího bytu klienta po jeho přestěhování do nového domova.

ODLOŽENÉ FINANCOVÁNÍ

Kromě základní ceny financování rodinného domu s pozemkem, kdy může solventnější klient uhradit 85% ceny do 1 měsíce od podpisu smlouvy a 5% při předání dokončené stavby, je možné platit podle platebního kalendáře sledujícího postup výstavby. Společnost CENTRAL GROUP umožňuje také variantu placení celého 90% doplatku při předání dokončené stavby a dokonce i tzv. odložené financování (doplatek do půl roku po nastěhování). Odklad placení se přitom může hodit těm zájemcům o nové bydlení, kteří chtějí prodat jejich stávající nemovitost až po přestěhování. Zajímavé může být i pro ty, kteří potřebují dořešit dědické řízení, případně vypořádat vztahy mezi manželi po rozvodu nebo mezi společníky při prodeji firmy.

ÚVĚROVÉ CENY

Vzhledem k mimořádně výhodným úrokovým sazbám u hypoték dnes financuje většina lidí pořízení nového bydlení na úvěr. CENTRAL GROUP proto nabízí také úvěrové ceny, které umožňují čerpat hypoteční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření od 50% až do 90% ceny pořizované nemovitosti.

INDIVIDUÁLNÍ CENA

Pro toho, komu nevyhovuje žádný z nabízených 13 způsobů platby, je tady ještě jedno řešení – INDIVIDUÁLNÍ CENA. Při ní společnost zpracuje pro budoucího majitele nemovitosti zcela individuální platební kalendář podle jeho finanční situace. V tomto případě je možná i úhrada až 90% ceny nového bydlení jak prostředky z úvěru, tak nemovitostí na protiúčet. K úhradě ceny domu nebo bytu se však může použít rovněž pouze nemovitost na protiúčet.

NEMOVITOST NA PROTIÚČET

Lidé, kteří nemají k dispozici okamžité finanční prostředky, zato však mají družstevní byt nebo byt v osobním vlastnictvím v Praze, mohou při podpisu smlouvy uhradit jen 10% z ceny nového domu s pozemkem nebo bytu a zbývající část ceny hradí z výnosů prodeje jejich bývalé nemovitosti (až po nastěhování). Ještě před podpisem smlouvy má totiž zájemce o nové bydlení od společnosti garantovánu minimální cenu, za kterou CENTRAL GROUP byt od klienta vykoupí, pokud se v termínu nejpozději do šesti měsíců od předání nového objektu nepodaří zákazníkovi původní byt prodat za případně jím požadovanou vyšší cenu. To mu umožňuje získat jistotu, že v každém případě za svůj byt získá pevnou částku, kterou potom může uhradit cenu nového bydlení.

SNÍŽENÉ CENY

Ti, kteří by se rádi zapojili do budování svého nového domu a přitom část peněz ušetřili, mají možnost objednat si stavbu v určitém stadiu dokončenosti za sníženou cenu. U soustředěné výstavby rodinných domů si mohou objednat levnější stavbu bez dokončovacích prací, u individuální výstavby mohou ušetřit peníze podpisem smlouvy například na hrubou stavbu.

Rodinné domy a parcely společnosti CENTRAL GROUP jsou nejprodávanější na našem trhu. Do listopadu 2002 si již více než 1600 klientů vybralo některý z rodinných domů této firmy za svůj domov. Central Group projektuje a staví výhradně zděné rodinné a bytové domy z osvědčených kvalitních materiálů předních výrobců. V rámci firemního programu řízení jakosti je každá stavba prověřována třemi liniemi interní kontroly a dále i nezávislým, státem akreditovaným Ústavem stavebního zkušebnictví (ÚSZ). Navíc jsou pro klienty vystavovány certifikáty na kvalitu provedení od dodavatelů hlavních stavebních materiálů. Díky tomu může společnost nabídnout prodlouženou záruku na jakost.

CENTRAL GROUP nyní vstupuje i na bytový trh a připravuje několik projektů s více než 2000 byty.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-8
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Zjistěte tržní cenu nemovisti i výši nájmu

online | rychle | zdarma

Odborným garantem této služby je Quantum reality - realitní kancelář Praha

A tohle už jste četli?

4fin kupuje českou síť realitek Century 21

24. 6. 2022 | Petr Kučera

4fin kupuje českou síť realitek Century 21

Finančně poradenská společnost 4fin Better together dokončila akvizici českého zastoupení světového realitního giganta Century 21. Takzvanou master franšízu kupuje od investiční skupiny... celý článek

Tohle jsou Kanceláře roku. Chtělo by se vám domů?

23. 6. 2022 | Gabriel Pleska | 7 komentářů

Tohle jsou Kanceláře roku. Chtělo by se vám domů?

Kanceláře končí, lidi se nevrátí. Tak se to říkalo. Do šestého ročníku soutěže o Kanceláře roku se ale přihlásilo sedmdesát účastníků. Kanceláře se dál budují. Nahlédněte do galerie... celý článek

Nová pomoc s drahými energiemi. Vláda škrtne poplatek

22. 6. 2022 | Jiří Hovorka | 23 komentářů

Nová pomoc s drahými energiemi. Vláda škrtne poplatek

Vláda chystá pro domácnosti kromě už ohlášeného energetického úsporného tarifu také odpuštění poplatků za obnovitelné zdroje. Chce tím domácnostem alespoň částečně ulevit od vysokých... celý článek

Na nový byt v Praze musíte šetřit přes 17 let. A neutrácet

14. 6. 2022 | Petr Kučera | 24 komentářů

Na nový byt v Praze musíte šetřit přes 17 let. A neutrácet

Na průměrný nový byt o rozloze 70 metrů čtverečních musí obyvatel Prahy vydělávat 17,3 roku – když nebude mít žádné jiné výdaje a neplatil by ani daně či odvody. Ukazuje to Index dostupnosti... celý článek

Hypotéky dál prudce zdražují. Nová čísla z bank

8. 6. 2022 | Jiří Hovorka | 22 komentářů

Hypotéky dál prudce zdražují. Nová čísla z bank

Banky teď nabízejí hypotéky s průměrným úrokem 5,71 %. Ukazuje to statistika Fincentrum Hypoindex. Ta nově vychází z nabídkových cen, zatímco dříve monitorovala až hodnoty ve skutečně... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.