České akcie na Peníze.cz v novém

redakce Peníze.CZ | rubrika: Co se děje | 7. 1. 2009
České akcie na Peníze.cz v novém
Dali jsme zpravodajství z akciových trhů modernější tvář. Na nových stránkách akcie.penize.cz můžete během dne sledovat vývoj kurzů v Česku obchodovaných akcií. U jednotlivých titulů najdete jejich historii, finanční výsledky a související zpravodajství. Vše doplňuje vývoj indexů světových burz.

S novým rokem jsme zmodernizovali stránky, které přinášejí informace z akciových trhů. Na stránkách akcie.penize.cznajdete jak kurzy akcií, které se obchodují na obou českých burzách – Burze cenných papírů Praha a RM-Systému, tak další informace o kótovaných firmách. Novinkou je zpravodajství z finančních trhů, které přinášíme ve spolupráci s vybranými obchodníky s cennými papíry. Obsah doplňují čísla o vývoji indexů světových burz.

Pro všechny, kteří se o akcie zajímají, jsme u jednotlivých titulů připravili přehled finančních výsledků těchto společností. Sledovat můžete jak roční, tak i čtvrtletní čísla. Samozřejmostí je historický vývoj ceny akcií jednotlivých firem, a to jak na pražské burze v trzích SPAD a KOBOS, tak na RM-Systému. Čísla doplňují živé grafy, které umožňují sledování dat v čase i přiblížení určitých časových období. U každého titulu rovněž najdete související zpravodajství a analýzy. Pro aktivní investory nabízíme i možnost diskuse s ostatními uživateli.

V sekci Kurzy najdete rekapitulaci obchodování v daném dni. Snadno zjistíte aktuální kurz, minimální či maximální kurz dne i množství zobchodovaných akcií, včetně jeho vyjádření v korunách. To platí pro všechny trhy – SPAD, KOBOS a RM-Systém.

V sekci Zpravodajství vám chceme přinášet aktuální zpravodajství z finančních trhů. Spolupracujeme na tom s vybranými brokerskými společnostmi, které dění na trzích pečlivě sledují. V každém okamžiku tak budete mít přehled, co se na burzách či v ekonomice děje. Postupně chceme tento zpravodajských servis rozšiřovat.

V části Světové burzypřinášíme přehled vývoje indexů hlavních světových burz i menších regionálních trhů. Můžete sledovat jejich historické hodnoty, či si je prohlížet na interaktivních grafech.

Pro začátečníky a pro ty, kdo se chtějí dále vzdělávat, jsme připravili kurz investování. V něm se dozvíte, co je investování a jak k investování přistupovat, jak fungují finanční trhy, jaké existují investiční nástroje, či do čeho všeho se dá investovat. Nakonec si můžete přečíst profily známých osobností investorského světa.

Stránky akcie.peníze.czchceme dále rozvíjet, aby vám přinášely aktuální a zajímavé informace. Jejich součástí by se mělo stát i nové Portfolio, které umožní sledování stavu vašich investic. Slibovali jsme sice jeho spuštění už loni na podzim, ale kvůli technickým a provozním důvodům bohužel musíme jeho spuštění odsunout.

Doufáme, že pro vás budou nové stránky akcie.penize.czužitečné.

Líbil se vám článek?

+5
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Získejte Vaše peníze zapomenuté v kuponovce!

Najděte s námi jednoduše všechny Vaše zapomenuté akcie i nároky z kuponovky a získejte za ně snadno a rychle peníze.

Zapomenuté miliardy logo
  • Zapojilo se již více než 100.000 klientů
  • Našli jsme už majetek za půl miliardy korun
  • Průměrný úspěšný klient získal více než 20 tis. Kč
    (¼ klientů získala více jak 100 tis. Kč)
Žádné zbytečné poplatky

Žádné zbytečné poplatky

U nás platíte poplatky jen když najdeme hodnoté akcie nebo pohledávky a vyřešíme vše za vás, jinka neplatíte nic.

Složitosti vyřešíme za Vás

Složitosti vyřešíme za Vás

Kromě akcií dohledáme související pohledávky až za 10 let zpětně, v případě odkupu vše zajistíme za Vás a vy tak nebudete muset do banky nebo vyplňovat složité dotazníky.

Odkup za nejlepší ceny

Odkup za nejlepší ceny

U našich nabídek garantujeme odkup nalezených akcií za nejlepší aktuání ceny na trhu.

A tohle už jste četli?

Obchodování s akciemi Fixed.zone bude dostupnější

25. 1. 2022 | Jiří Hovorka

Obchodování s akciemi Fixed.zone bude dostupnější

Akcie společnosti Fixed.zone, českého výrobce mobilního příslušenství, budou na pražské burze dostupnější i pro menší investory. Velikost takzvaného lotu se od 1. února sníží ze současných... celý článek

Rok na trzích: Vysoké zisky akcií a komodit, koruna posiluje

31. 12. 2021 | Jan Traxler | 3 komentáře

Rok na trzích: Vysoké zisky akcií a komodit, koruna posiluje

Nejvyšší zhodnocení na finančních trzích v roce 2021 přinesly akcie a komodity. Výrazně stouply ceny bytů, velmi se dařilo také nemovitostním fondům. Nedaří se pouze dluhopisům.

PPF vytěsní akcionáře z O2. Měli by dát víc, říká analytik

7. 12. 2021 | Jiří Hovorka | 7 komentářů

PPF vytěsní akcionáře z O2. Měli by dát víc, říká analytik

Skupina PPF stáhne zbylé akcie operátora O2 z pražské burzy za 270 korun za akcii. Skupina dnes oznámila, že obdržela souhlas České národní banky se zahájením procesu výkupu minoritních... celý článek

Nováček na pražské burze posílil o 225 % za týden

12. 11. 2021 | Petr Kučera | 4 komentáře

Nováček na pražské burze posílil o 225 % za týden

Akcie společnosti Fixed.zone, která vstoupila v pondělí na trh Start pražské burzy, posílily během prvního týdne o 225 %. Jde o rekordní růst kurzu, říká Marie Mühlhoferová z tiskového... celý článek

O nováčka na burze byl velký zájem, cena je na maximu

2. 11. 2021 | Jiří Hovorka

O nováčka na burze byl velký zájem, cena je na maximu

Společnost Fixed.zone hlásí úspěšný vstup na pražskou burzu. O její akcie byl v rámci veřejné nabídky (IPO), která dnes skončila, velký zájem. Fixed.zone se upsala za nejvyšší možnou... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.