Komunikaci v Monetě povede Filipová, Lambert odchází

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 5. 8. 2019 12:15
Zuzana Filipová

Zuzana Filipová

Zuzana Filipová vede od začátku srpna komunikaci Moneta Money Bank. Střídá tak Martinu Lambert, která ze společnosti po téměř třech letech odchází.

Kromě externí a interní komunikace se Filipová na pozici senior manažerky bude věnovat i CSR (společenské odpovědnosti firmy) a zastupovat banku jako její tisková mluvčí.

Zuzana Filipová začínala profesní kariéru v 90. letech jako novinářka v Lidových novinách a časopise Týden. Poté vedla komunikaci pražského magistrátu a působila na ministerstvech zemědělství a životního prostředí. Posledních osm let se v rámci vlastní PR a PA (public affairs) praxe věnovala především retailu, realitnímu developmentu a energetice.

Martina Lambert působila na pozici senior manažera v Monetě od října 2016. V posledních měsících přebrala i práci tiskové mluvčí poté, co z této pozice ke konci letošního května odešel Jakub Švestka.

„Odchod obou výše uvedených v relativně krátkém časovém rozmezí je jen souhrou okolností. Žádné zásadní změny v naší komunikační strategii nechystáme,“ říká Filipová.

Součástí tiskového oddělení je ještě Lenka Míčková, která působí jako manažer PR a sociálních sítí.

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

Líbil se vám článek?

+2
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

Hledáte nové bydlení?

Berzrealitky

Vyzkoušejte náš katalog nemovitostí, při jehož tvorbě jsme se spojili s předním českým portálem Bezrealitky.

A tohle už jste četli?

mBank už umí okamžité platby i v aplikaci

27. 9. 2021 | Petr Kučera | 2 komentáře

mBank už umí okamžité platby i v aplikaci

Klienti mBank se už nemusí kvůli odeslání okamžité platby přihlašovat do internetového bankovnictví. Služba je nově dostupná i v mobilní aplikaci. Banka tak dohání většinu konkurentů. celý článek

Komerční banka spouští nový typ poboček

23. 9. 2021 | Olga Skalková

Komerční banka spouští nový typ poboček

Na nových pobočkách se potkáte s akustickými boxy, mincomaty i měniči bankovek. Bankéři se mají více zaměřit na finanční poradenství. Do pěti let má být nový koncept na třetině poboček... celý článek

Půjčky zlevňují, ale kontokorent a kreditky ne. Proč?

23. 9. 2021 | Olga Skalková | 6 komentářů

Půjčky zlevňují, ale kontokorent a kreditky ne. Proč?

U tří bank sice můžete jít na běžném účtu do minusu bez úroku, strop je ale nízko. Kontokorent jako způsob pokrytí nečekaných výdajů jinak zůstává velmi drahý.

Na úřad online. Snadné ověření přes banku už funguje pěti milionům lidí

23. 9. 2021 | Olga Skalková

Na úřad online. Snadné ověření přes banku už funguje pěti milionům lidí

Aspoň jednou už bankovní identitu jako „digitální občanku“ skutečně využilo skoro půl milionu lidí.

Raiffeisenbank mění tvář. Má nové oblíbené slovo

20. 9. 2021 | Petr Kučera | 23 komentářů

Raiffeisenbank mění tvář. Má nové oblíbené slovo

Raiffeisenbank dnes startuje nový komunikační koncept, jejímž klíčovým motivem je odpověď Samozřejmě. Zároveň opouští dosavadní „černobílou“ komunikaci, nová kampaň bude barevná a zaměřená... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.