Komunikaci v Monetě povede Filipová, Lambert odchází

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 5. 8. 2019
Zuzana Filipová

Zuzana Filipová

Zuzana Filipová vede od začátku srpna komunikaci Moneta Money Bank. Střídá tak Martinu Lambert, která ze společnosti po téměř třech letech odchází.

Kromě externí a interní komunikace se Filipová na pozici senior manažerky bude věnovat i CSR (společenské odpovědnosti firmy) a zastupovat banku jako její tisková mluvčí.

Zuzana Filipová začínala profesní kariéru v 90. letech jako novinářka v Lidových novinách a časopise Týden. Poté vedla komunikaci pražského magistrátu a působila na ministerstvech zemědělství a životního prostředí. Posledních osm let se v rámci vlastní PR a PA (public affairs) praxe věnovala především retailu, realitnímu developmentu a energetice.

Martina Lambert působila na pozici senior manažera v Monetě od října 2016. V posledních měsících přebrala i práci tiskové mluvčí poté, co z této pozice ke konci letošního května odešel Jakub Švestka.

„Odchod obou výše uvedených v relativně krátkém časovém rozmezí je jen souhrou okolností. Žádné zásadní změny v naší komunikační strategii nechystáme,“ říká Filipová.

Součástí tiskového oddělení je ještě Lenka Míčková, která působí jako manažer PR a sociálních sítí.

Petr Kučera

Autor článku Petr Kučera

Šéfredaktor webu Peníze.cz. Zaměřuje se na širokou oblast osobních financí a spotřebitelských témat. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale ještě víc než paragrafy má rád média. Vedl zpravodajství České... Další články autora.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

+2
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 0 komentářů

A tohle už jste četli?

Fio banka už umí Apple Pay i pro karty Visa

7. 2. 2023 | Petr Kučera

Fio banka už umí Apple Pay i pro karty Visa

Klienti Fio banky si nově mohou přidat do Apple Pay také kartu Visa a použít ji pro placení mobilním telefonem, chytrými hodinkami i pro výběry z bankomatu.

Spořitelna vylepší bankomaty. Myslí i na roztržité klienty

2. 2. 2023 | Olga Skalková

Spořitelna vylepší bankomaty. Myslí i na roztržité klienty

David Novotný má na starost chod celé bankomatové sítě České spořitelny, kterou tvoří více než 1740 strojů. Se svými týmy se stará jak o jejich funkčnost a dostupnost, tak o modernizaci... celý článek

Startuje největší síť bankomatů v Česku. Co na to ostatní banky?

1. 2. 2023 | Olga Skalková | 2 komentáře

Startuje největší síť bankomatů v Česku. Co na to ostatní banky?

Komerční banka a Moneta Money Bank navzájem sdílejí svou síť od loňského června, teď se přidávají Air Bank a UniCredit Bank. Spojení zatím funguje jen pro výběry hotovosti, ne pro vklady.... celý článek

Trinity Bank chystá další pobočky, nový systém i karty

1. 2. 2023 | Petr Kučera | 2 komentáře

Trinity Bank chystá další pobočky, nový systém i karty

Česká Trinity Bank zaznamenala v roce 2022 nejlepší hospodářský výsledek ve své historii. Oznámila, že zisk před zdaněním dosáhne jedné miliardy korun před zdaněním, což je meziroční... celý článek

Co chystá nová Partners Banka? Sázíme na inovace, říká její šéf

27. 1. 2023 | Olga Skalková, Petr Kučera | 7 komentářů

Co chystá nová Partners Banka? Sázíme na inovace, říká její šéf

V Česku by letos měla začít fungovat nová banka. Stojí za ní finanční skupina Partners. O tom, čím chce zaujmout klienty a jaké služby nabídne, jsme si povídali s Markem Ditzem, který... celý článek

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.