Finparáda.cz: Finanční produkt roku 2015

Kolegové ze serveru Finparáda.cz opět vyhlašují své Finanční produkty roku, K už tradičním kategoriím letos přiřazují i několik nových a vyhodnocují tak například nejlepší podílové fondy nebo termínované vklady.
Finparáda.cz: Finanční produkt roku 2015

V rámci hodnocení se vyhlašují tři nejlepší produkty v každé z následujících finančních kategorií:

 • spořicí účty
 • termínované vklady (nově)
 • bankovní účty
 • neúčelové spotřebitelské úvěry
 • krátkodobé nebankovní úvěry – mikropůjčky (nově)
 • hypotéky
 • pět podkategorií podílových fondů (nové)

Jak se hodnotí

Hodnotitelem a vyhlašovatelem Finančního produktu roku je analytická společnost Scott & Rose, provozovatel finančního portálu Finparáda.cz, která při hodnocení využívá víc než desetileté praxe v oblasti zpracování dat, informací a analýzy finančních produktů v Česku, na Slovensku a v dalších evropských státech.

Finanční produkt roku se liší od ostatních podobných soutěží tím, že hodnocení každého typu produktu provádí konkrétní osoba, vítězové nejsou vybráni anonymní masou porotců, dopisovatelů či účastníků ankety. Hodnocení probíhá v podstatě celý rok kontinuálně v podobě Žebříčků na Finparádě.cz a je možné jej také průběžně on-line, sledovat.

Pravidla hodnocení

 • Roční hodnocení Finanční produkt roku vychází z průběžných výsledků on-line žebříčků finančních produktů na portálu Finparáda.cz.
 • Žebříčky sestavují a pravidelně aktualizují specialisté společnosti Scott & Rose.
 • Kritéria hodnocení a jejich váha jsou uvedeny u každého žebříčku
 • Hodnocení není anonymní, za každou produktovou linii (spoření, bankovní účty, půjčky, pojištění) je zodpovědný konkrétní specialista Scott & Rose

Více o metodice hodnocení na Finparáda.cz

Pořadí ve výsledkové listině určují odborníci firmy Scott & Rose, kteří produkty sledují po celý rok a pravidelně měří jejich parametry.

O první příčky v soutěži Finparáda – Finanční produkt roku 2015 bojovaly ve všech kategoriích opět spíše menší a novější banky. První místo v kategorii spořicích účtů obsadila za rok 2015 stejně jako loni Sberbank. Zlato v kategorii bankovních účtů získala Equa bank se svým Běžným účtem. Nejlepší půjčkou se v soutěži stala Rychlá půjčka od Raiffeisenbank. U Hypoték čelní místo i letos obhájila mHypotéka Lightod mBank.

Nové kategorie

Nově vyhodnocovanými kategoriemi byly termínované vklady, kde zvítězila ERB Bank, krátkodobé nebankovní půjčky s vítěznou Zaplo půjčkou a podílové fondy, respektive pět typů podílových fondů: krátkodobé investice, garantované fondy, dluhopisové fondy, smíšené fondy a akciové fondy.

Výsledky za aktuální ročník, ale i za ty předešlé, najdete na stránkách Finparády.cz.

Celkové výsledky soutěže Finanční produkt roku 2015

Top 3: Spořicí účty

1. Sberbank: FÉR spoření PLUS

2. Expobank: Spořicí účet GARANT

3. Air Bank: Spořicí účet

Loňské pořadí: 1. Sberbank – Spořicí účet, 2. Air Bank– Spořicí účet, 3. Equa bank– Spořicí účet

Spořicí účty

Vítězem v kategorii spořicích účtů se stalo FÉR spoření od Sberbank. Stejné místo obsadila Sberbank i loni se Spořicím účtem. Druhá Expobank vystřídala se svým Spořicím účtem GARANT vloni stříbrnou Air Bank s jejím Spořicím účtem. Air Bank letos skončila na třetím místě a odsunula loni bronzovou Equa bank mimo medailové pozice.

Hodnocení specialisty

Sberbank na začátku roku 2015 změnila frekvenci účtování úroků z vkladů ze čtvrtletní na měsíční a začala nabízet spořicí účet FÉR spoření s úrokovou sazbou 1,63 procenta ročně pro vklady do 300 tisíc korun s garancí nesnížení této sazby do konce ledna 2016. V průběhu roku banka produkt inovovala a uvedenou sazbu nabízí klientům na FÉR spoření PLUS v kombinaci s osobním nebo firemním FÉR kontem. Tady sazbu garantuje až do poloviny roku 2016. Banka nabízí i FÉR spoření GARANCE, které je určeno pro vyšší vklady.

Expobank je další bankou, která nabízí u svého spořicího účtu garantovanou úrokovou sazbu. Touto sazbou se úročí zůstatek až do výše 13,5 milionu Kč. Jedná se o Spořicí účet GARANT, kde banka standardně garantuje nesnížení sazby po dobu dvanácti měsíců od sjednání. V prvních měsících roku 2015 banka dokonce nabízela garantovanou úrokovou sazbu po dobu 15 měsíců. Účet mohou klienti otevřít i svým dětem

I třetí banka v pořadí nabízí klientům určitou formu garance úrokové sazby. Air Bank i v roce 2015 podle slibu TOP 3 garance držela úrokovou sazbu na svém Spořicím účtu mezi třemi nejlepšími a to jí zabezpečilo 3. místo v kategorii. Rok 2015 zakončila banka se sazbou 1,1 procenta ročně platnou pro zůstatek do 250 tisíc korun. Kromě základní sazby nabízí banka i bonusovou úrokovou sazbu ve výši 1,5 procenta ročně. Podmínkou je pětkrát měsíčně zaplatit platební kartou. Touto sazbou banka úročí nejen spořicí, ale také běžný účet.

Termínované vklady

Mezi termínovanými vklady, které letos hodnotíme poprvé, se na prvních třech příčkách objevily produkty od ERB bank, Equa banka Fio banky.

Hodnocení specialisty

Vítězem za rok 2015 se stala ERB bank. Banka v únoru 2015 zvýšila úrokové sazby na svých termínovaných vkladech a spořicích účtech s výpovědní lhůtou. Maximální sazba na Termínovaném vkladu činila ke konci roku 2,4 procenta ročně při vázanosti vkladu na pět let. Banka nabízí i Termínovaný vklad FIX s vyšší úrokovou sazbou, s možností založení přes internet a s minimálním počátečním vkladem 500 tisíc korun.

Equa banksice v průběhu roku 2015 dvakrát snižovala sazby na svém Termínovaném vkladu pro fyzické osoby, ale po posledním zvýšení sazeb v říjnu nakonec zakončila rok s maximální dosažitelnou sazbou 1,9 procenta ročně při vázanosti vkladu na pět let. Minimální výše termínovaného vkladu je 20 000 Kč.

Úrokové sazby na Termínovaném vkladu s obnovou od Fio banky zůstaly po celý rok 2015 na stejné úrovni, na jaké byli na konci roku 2014. Banka úročila vklady s vázaností 5 let úrokovou sazbou ve výši 1,75 procent ročně. Termínované vklady Fio banky jsou úročeny od minimálního zůstatku 3000 Kč.

Top 3: Bankovní účty

1. Equa bank: Běžný účet

2. ZUNO Bank: Účet Plus

3. mBank: Osobní účet mKonto

Loňské pořadí: 1. ZUNO Bank: Účet Plus, 2. Equa bank: Běžný účet, 3. mBank: mKonto.

Bankovní účty

Produkty na prvních dvou místech si letos oproti loňsku prohodily místa. Letošní zlato získal Běžný účet od Equa banka druhý skončil Účet Plus od ZUNO Bank. Třetí místo pak obhájilo mKonto od mBank, a to už popáté za sebou.

Hodnocení specialisty

V únoru 2015 zrušila Equa bankvšechny podmínky aktivního využívaní Běžného účtupro fyzické osoby pro jeho bezplatné vedení a účet nabízí zdarma bez jakýchkoli podmínek. Klienti, kteří aktivně nevyužívají služby banky, už neplatí za vedení účtu 99 korun měsíčně, účet je zdarma pro všechny. Výhodami účtu jsou i multiměnová bezkontaktní platební karta s bonusovým programem a zcela bezplatné výběry hotovosti z kteréhokoliv bankomatu v Česku. Na podzim banka představila nové zlaté platební karty s pojištěním karty a osobních věcí a s rodinným cestovním pojištěním.

Účet Plusod ZUNO Bankje zdarma, pokud zaplatíte kartou měsíčně aspoň 3000 Kč. Dále banka u tohoto účtu umožňuje bezplatné výběry ze všech bankomatů v České republice a to pro výběry ve výši 1000 Kč a více. Výběry ze všech bankomatů v zahraničí jsou také za zdarma a je jedno, jakou částku vybíráte. Samozřejmostí je bezkontaktní platební karta s pojištěním proti zneužití. Novinkou je číslo účtu napsané přímo na debetní kartě k běžnému účtu.

Osobní účet mKontood mBank je dlouhodobě jedním z nejlevnějších běžných účtů v Česku. V roce 2015 přišla mBank s několika akčními nabídkami a produktovými novinkami, jako byl například akční úrok dvě procenta ročně k běžnému účtu pro nové zákazníky na prvních šest měsíců, slevový program mBenefity a na konci roku i nové debetní a kreditní karty od MasterCard a mobilní aplikace pro Windows Phone. Co se poplatků týče, pozitivní změnou bylo zavedení tří výběrů měsíčně zdarma ze všech bankomatů v Česku bez jakýchkoli podmínek. Dřív se počet bezplatných výběrů z bankomatu určoval podle celkového měsíčního objemu bezhotovostních transakcí platební a kreditní kartou.

Top 3: Spotřebitelské úvěry

1. Raiffeisenbank: Rychlá půjčka

2. Air Bank: Půjčka

3. ZUNO Bank: Online Půjčka

Loňské pořadí: 1. mBank – mPůjčka Plus, 2. Air Bank – Půjčka, 3. Raiffeisenbank – Rychlá půjčka.

Neúčelové spotřebitelské úvěry

Loni první mPůjčku Plus od mBank vystřídala na čelní pozici loni třetí Raiffeisenbank s Rychlou půjčkou. Druhé místo obhájila Půjčka od Air Bank. Třetí pak skončila Online Půjčka od ZUNO Bank.

Hodnocení specialisty

Osobní úvěr Rychlá půjčka od Raiffeisenbank je bez poplatků za sjednání i vedení, předčasné i mimořádné splacení. Raiffeisenbank je jednou z těch bank, které odměňují klienty za řádné splácení úvěru. Bylo tomu tak i v roce 2015. V rámci pravidelných akcí mohli klienti získat za řádné splácení od banky zpět až 50 tisíc korun. Na jaře navíc banka nabízela půjčku na tři měsíce zdarma.

Air Bank garantuje u své Půjčky bonusovou úrokovou sazbu za včasné splácení. Poslední splátky totiž automaticky odpouští. Sazbu 9,9 procenta ročně banka garantuje úplně každému, kdo svou půjčku splácí včas. Na podzim 2015 banka navíc sazby snížila a nově lze při řádném splácení získat úrokovou sazbu od 6,9 procenta do 9,9 procenta ročně. Půjčka od Air Bank je bez poplatků za sjednání a vedení. Klienti neplatí nic ani za mimořádnou splátku nebo předčasné splacení.

ZUNO u své Online Půjčky nabízí úrok od 6,9 procent ročně. Půjčka je bez poplatků za poskytnutí i za vedení. Banka navíc garantuje nejvýhodnější nabídku, která spočívá v tom, že když ji pošlete lepší nabídku od jiné instituce, tak ji ZUNO buď překoná, nebo vám dá 2000 Kč. Další výhodou je jeden měsíc bez splátky. Funguje to tak, že si vyberete jeden měsíc v roce, kdy nebudete muset půjčku splácet.

Top 3: Krátkodobé nebankovní úvěry

Krátkodobé nebankovní úvěry (mikropůjčky)

V nové kategorii Finparáda.cz – Finančního produktu roku, kterou jsou krátkodobé nebankovní úvěry, jinak nazývané mikropůjčky, se umístily na předních místech společnosti Zaplo Finance, Kouzelná půjčka a Via SMS s Rychlou půjčkou.

Hodnocení specialisty

Kategorie krátkodobých nebankovních úvěrů je novou kategorií ve Finančním produktu roku a vítězem pro rok 2015 se stala Zaplo půjčka. Výhodou Zaplo půjčky je členství v Asociaci poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ), rychlé schválení a první půjčka až do výše osmi tisíc korun zdarma. Splatíte-li první půjčku včas, nebudou vám účtovány žádné úroky ani poplatky. Při opakované půjčce si můžete půjčit až 20 000 Kč na sedm až třicet dní. Poplatky za poskytnutí Zaplo půjčky patří k nejnižším na trhu. V případě potřeby umožňuje Zaplo za poplatek prodloužit datum splatnosti půjčky o 7, 14, nebo 30 dní.

Na druhém místě skončila Kouzelná půjčka. První půjčku u tohoto poskytovatele lze čerpat až do výše 10 000 Kč. Stálým klientům pak nabízí půjčku až do 50 000 Kč až na 90 dní. V rámci akční nabídky je první Kouzelná půjčka přes Facebook se slevou 50 procent. V případě neschopnosti dodržet dohodnutý termín splatnosti, lze požádat o prodloužení splatnosti půjčky o 30 dnů za jednorázový poplatek.

Třetí v pořadí Via SMS je také členem APNÚ a nabízí první půjčku do 4500 Kč zdarma. Stálí klienti mohou čerpat půjčku až do výše 15 000 Kč. Dobu splatnosti půjčky lze za poplatek prodloužit o 7, 14, nebo 30 dní.

Ve výsledcích této nové kategorie zatím nefiguruje Japonská půjčka od Home Credit, která se na trhu objevila až v druhé polovině roku 2015. Japonská půjčka je krátkodobý nebankovní úvěr se splatností 30 dní a momentálně nejnižšími poplatky za poskytnutí. Základní poplatek za půjčku je 33 korun za každou tisícikorunu půjčenou na 30 dní. První půjčka pro nové klienty je zdarma při splacení do 14 dní.

Top 3: Hypotéky

1. mBankmHypotéka Light

2. UniCredit BankHypoteční úvěr Individual

3. Equa bankÚčelová hypotéka

Loňské pořadí: 1. mBank – mHypotéka Light, 2. Equa bank– Hypotéka na bydlení, 3. Raiffeisenbank – Hypotéka Klasik.

Hypotéky

První místo v kategorii hypoték obhájila opět mHypotéka Light od mBank. Druhé místo obsadil Hypoteční úvěr Individual od UniCredit Bank a odsunul tak loni druhou Hypotéku od Equa bankna třetí místo.

Hodnocení specialisty

Žádné poplatky za zpracování žádosti a poskytnutí úvěru, za založení a vedení úvěrového i osobního účtu, možnost mimořádných splátek zdarma, možnost sjednat variabilní úrokovou sazbu a hlavně nízké úrokové sazby, to všechno jsou faktory, díky kterým získala mBank prvenství v oblasti hypotečních úvěrůi za rok 2015. Navíc mBanknabízí nejnižší úrokové sazby na trhu pro stoprocentní hypotéky.

UniCredit Bank neúčtuje klientům měsíční poplatky spojené se správou hypotečního úvěruani poplatek za poskytnutí úvěru při refinancování. Dále banka od dubna 2015 umožňuje u hypoték s fixní sazbou mimořádně splatit až 20 procent jistiny ročně zdarma. Od prosince pak nabízí UniCredit Bank při fixaci na 3 a 5 let úrokovou sazbu již od 1,59 procenta ročně s pojištěním schopnosti splácet a 1,89 procenta ročně bez pojištění schopnosti splácet. Banka půjčuje až do sta procent odhadní hodnoty nemovitosti a nabízí i variabilní úrokovou sazbu.

Úrokové sazby hypotečních úvěrů Equa bankpatří k nejnižším. Banka neúčtuje poplatek za vedení a správu hypotečního úvěrua v rámci dlouhodobé akce ani poplatek za poskytnutí hypotéky u fixací na 3 a 5 let. Navíc v rámci další akce nabízela po celý rok 2015 ke každé nové hypotéce bonus 5 000 Kč. Equa bank půjčuje až do sta procent ceny nemovitosti a také u ní lze předčasně splatit jednou ročně částku ve výši dvaceti procent z nesplacené jistiny hypotéky zdarma.

Scottův produkt 2015

Cena veřejnosti

Pan Scott

Vítězem kategorie Scottův produkt za rok 2015 je jednoznačně produkt Sberbank FÉR půjčka s 161 hlasy a s průměrným hodnocením 1,12 (hodnocení na stupnici 1–5 jako ve škole). Na dalších místech se umístily produkty s 91 a 79 hlasy, takže odstup byl opravdu výrazný. Předchozí dva ročníky Scottova produktu ovládl Fio osobní účet.

Scottův produkt roku 2015: FÉR půjčka od Sberbank

Jak probíhá výběr Scottova produktu?

Scottův produkt je čtenářsky nejoblíbenější produkt na portálu Finparáda.cz. Oblíbenost je dána celoročním hodnocením produktu v přehledech a kalkulačkách na webu Finparáda.cz.

Podílové fondy

Oblast podílových fondů letos vyhodnocujeme poprvé. Nejlepšími podílovými fondy podle jednotlivých kategorií za rok 2015 v rámci soutěže Finparáda – Finanční produkt roku jsou tyto fondy:

 • Akciové fondy – ESPA Stock Biotec
 • Smíšené fondy – FF – Fidelity Target™ 2040 Fund
 • Dluhopisové fondy – Amundi Funds Bond Global Aggregate
 • Garantované fondy – Global Partners ČSOB Sport Event Winners 1
 • Krátkodobé investice – KB Privátní správa aktiv 1, třída KB PSA 1 – Popular

Hodnocení specialisty

Akciové fondy – ESPA Stock Biotec (ISIN AT0000673165)

Jedná se o akciový podílový fond, jehož investičním cílem je dlouhodobý přírůstek hodnoty kapitálu a pravidelný výnos. Fond investuje převážnou část svého majetku do akcií podniků podnikajících v biotechnologiích. Výhodou je pro investora podíl na nejdůležitějších globálních společnostech podnikajících s biotechnologiemi a šance na výrazný nárůst hodnoty fondu.

Výkonnost fondu za pět let p. a. dosahovala v průběhu roku 2015 přibližně hodnot mezi 33 a 39,70 procenta. Poslední známá hodnota TERu (celkové nákladovosti) činí 2,15 procenta. Riziko tohoto podílového fondu je na číselné stupnici (od 1 do 7) vyjádřeno číslem 6. Měna fondu je euro. V České republice je možnost nákupu fondu ESPA Stock Biotec i v koruně.

Smíšené fondy – FF – Fidelity Target™ 2040 Fund (ISIN LU0251120084)

Tento smíšený podílový fond investuje na celé řadě trhů po celém světě a přináší expozici vůči akciím, dluhopisům, dluhovým cenným papírům, cenným papírům peněžního trhu a komoditám. Fond je spravován v souladu s rozložením aktiv, které bude s blížícím se příchodem cílového roku stále konzervativnější.

Výkonnost fondu za tři roky p. a. dosahovala v průběhu roku 2015 přibližně hodnot mezi 15,30 a 19 procenty. Poslední známá hodnota TERu (celkové nákladovosti) činí 1,97 procenta. Riziko fondu je na číselné stupnici (od 1 do 7) vyjádřeno číslem 5. Měna fondu je euro.

Dluhopisové fondy – Amundi Funds Bond Global Aggregate (ISIN LU0557861274)

Nejlepší mezi dluhopisovými fondy investuje nejméně dvě třetiny aktiv do dluhových nástrojů vydaných nebo garantovaných vládami zemí Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) nebo vydaných korporátními subjekty.

Výkonnost fondu za tři roky p. a. v průběhu roku 2015 dosahovala hodnoty kolem 10 procent až hodnoty přesahující 15,70 procenta. Poslední známá hodnota TERu (celkové nákladovosti) činí 1,35 procenta. Riziko fondu je na číselné stupnici (od 1 do 7) vyjádřeno číslem 4. Měna fondu je euro. V České republice je možnost nákupu fondu Amundi Funds Bond Global Aggregate i v koruně a dolaru.

Garantované fondy – Global Partners ČSOB Sport Event Winners 1 (ISIN LU0596880574)

Fond investuje do různých aktiv, jako jsou například dluhopisy nebo hotovost. Výnos fondu je navázaný na vývoj koše akcií. Koš se skládá z vybraných akcií podniků, které profitují z velkých sportovních událostí a často je i sponzorují. Může investovat až sto procent svého majetku do cenných papírů vydaných Českou republikou.

Výkonnost fondu za rok se v průběhu roku 2015 pohybovala od 10 do téměř 25,00 procent. Riziko fondu je na číselné stupnici (od 1 do 7) vyjádřeno číslem 5. Poslední známá hodnota TERu (celkové nákladovosti) činí 1,36 procenta. Měna fondu je česká koruna.

Krátkodobé investice – KB Privátní správa aktiv 1, třída KB PSA 1 – Popular (CZ0008474491)

Tento podílový fond je určený pro konzervativně uvažující investory, jejichž záměrem je investovat prostředky v horizontu dvou let a déle. Cílem fondu je nabídnout investorům zhodnocení nad běžnou úrovní spořicích a termínovaných vkladů prostřednictvím investic do dluhopisového portfolia s průměrnou dobou splatnosti maximálně tři roky. Průměrná délka splatnosti portfolia, která nesmí přesáhnout tři roky, přispívá k vyšší stabilitě fondu. Dluhopisy se rozumí státní dluhopisy, dluhopisy vydané bankou nebo zahraniční bankou, která má sídlo v členském státě Evropské unie a municipální dluhopisy.

Výkonnost fondu za jeden rok se v průběhu roku 2015 pohybovala kolem jednoho procenta. Riziko fondu je na číselné stupnici (od 1 do 7) vyjádřeno číslem 2. Poslední známá hodnota TERu (celkové nákladovosti) činí 0,46 procenta. Měna fondu je česká koruna.

Cena Finparády

Novou speciální kategorií, která je letos poprvé vyhlašovaná současně s ostatními kategoriemi soutěže Finparáda.cz – Finanční produkt roku 2015 je Cena Finparády. Toto ocenění jde nad limit konkrétních finančních produktů a jeho cílem je poukázat na výjimečné výsledky, inovátorské postupy nebo zajímavé počiny na bankovním a finančním trhu za daný rok.

Cenu Finparády za rok 2015 získává:

Komerční banka – Trusteer Rapport – specializovaný software pro ochranu klientů Komerční banky před phishingem

Odborníci z Finparády a Scott & Rose oceňují uvedení speciálního software IBM Trusteer Rapport, který zvyšuje ochranu klientského počítače, tabletu, mobilního telefonu a minimalizuje riziko zneužití přihlašovacích údajů do internetového bankovnictví pro klienty Komerční banky.

Jednoduché dokládání škod

@SubmitCaption

Dokládejte škody na majetku třeba jen pomocí mobilu. S aplikací Moje škody můžete průběh řešení také sledovat.

Sdílejte článek, než ho smažem

Líbil se vám článek?

-11
AnoNe
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem 7 komentářů

Diskuze

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

2. 2. 2016 10:22, Poradce

Hodnocení je velmi vágní. Při sebemenší reálné zkušenosti by hypotéku roku nemohla získat mBank, která má šílené procesy. Co třeba vyhodnotit to, komu, na jakou částku, LTV daná banka půjčuje, jak se chová při refinancování a jaké doplňkové služby nabízí (odklad splátek úroku apod.)

+9
+-
Reagovat na příspěvek

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

3. 2. 2016 17:40, jezevec

není náhodou nejspolehlivějším benchmarkem kvality nějakého produktu, zájem o něj? každé zboží má svého kupce - a když polská banka bez poboček (a bez právní subjektivity) najde dostatek zájemců o své nesložité produkty - asi bude dobrá, ne?
nebo snad atributem kvality (hypotéky) má být nějaká kvalitativní analýza, přestože o ní nikdo nebude stát? vzpamatujte se, hlasování "nohama" (případně penězma) je nejlepším ukazatelem kvality, i kdyby se odborníci uhýkali.

Zobrazit celé vlákno

-1
+-
Reagovat na příspěvek
Vstoupit do diskuze
V diskuzi je celkem (7 komentářů) příspěvků.

A tohle už jste četli?

Finanční produkt 2014: Nejlepší spořáky, běžné účty, hypotéky a půjčky podle Finparády

3. 2. 2015 | Zdeněk Bubák | 7 komentářů

Finanční produkt 2014: Nejlepší spořáky, běžné účty, hypotéky a půjčky podle Finparády

Přinášíme výsledky čtvrtého ročníku soutěže Finparáda – Finanční produkt roku.

Finanční produkt roku 2013: Nejlepší spořicí a osobní účty, úvěry a pojištění

30. 1. 2014 | Zdeněk Bubák | 3 komentáře

Finanční produkt roku 2013: Nejlepší spořicí a osobní účty, úvěry a pojištění

Finanční zpravodajský portál Finparáda.cz přichází s vyhlášením výsledků soutěže Finparáda – Finanční produkt roku, tentokrát za rok 2013. Nově se kromě nejlepších finančních produktů... celý článek

Scott & Rose: Finanční produkt roku 2012

31. 1. 2013 | Zdeněk Bubák | 13 komentářů

Scott & Rose: Finanční produkt roku 2012

Ve spolupráci se serverem Finparáda.cz přinášíme výsledky druhého ročníku soutěže Finanční produkt roku. Přehled nejlepších finančních produktů v roce 2012 vyhlašuje společnost Scott... celý článek

Finanční produkt roku 2011. Nová soutěž má vítěze

31. 1. 2012 | Zdeněk Bubák | 3 komentáře

Finanční produkt roku 2011. Nová soutěž má vítěze

Známe všech pět vítězů prvního ročníku nové soutěže Finanční produkt roku. Soutěžilo se v kategoriích běžný účet, spořicí účet, půjčka, hypotéka a investiční životní pojištění. Vyhlášení... celý článek

Partners Financial Services