Akce, slevy, bonusy: Účty, karty, úvěry a další finanční produkty

Hledáte výhodný spořicí účet, akční hypotéku bez poplatku za vedení úvěrového účtu nebo kreditní kartu se zajímavým bonusem? Pak jste na pravém místě. Ve spolupráci s partnerským webem Finparáda.cz vám přinášíme denně aktualizovaný přehled slev, bonusů a časově omezených akčních nabídek u běžných a spořicích účtů, zajištění na stáří, kreditních karet, překlenovacích úvěrů, stavebního spoření, hypoték a úvěrů. Filtrovat nabídky můžete nejen podle typu produktu, ale také podle konkrétní finanční instituce.

Vše
Běžné účty
Kreditní karty
Překlenovací úvěry
Spoření
Stavební spoření
Úvěry
Instituce:
ProduktSleva / bonusPlatnostDalší informace

Raiffeisenbank

Hypoteční úvěr Klasik

Raiffeisenbank – Hypoteční úvěr Klasik

Ocenění nemovitosti zdarma

Žadatelé o hypoteční úvěr od Raiffeisenbank získají od března jako bonus ocenění nemovitosti zdarma. Banka odhad nemovitosti zároveň zařídí.

zbývá 57 dní

-

Equa bank

RePůjčka

Equa bank – RePůjčka

Dárek k RePůjčce

Prvních 5 000 klientů získá při podání žádosti o RePůjčku do 12.7.2020 dárek v podobě šedého batohu s logem banky. Podmínkou je uzavření smlouvy, její čerpání min. ve výši 50 000 Kč a neodstoupení od půjčky v průběhu 14 dnů od jejího uzavření.

zbývá 87 dní

Šipky

mBank

mPůjčka Plus

mBank – mPůjčka Plus

Garance nejlevnější půjčky od podání žádosti po celou dobu splácení

Účastník akce obdrží od mBank sazbu RPSN pro mPůjčku Plus o 0,2 % nižší než tu, kterou doloží v návrhu od jiné instituce. Sazba bude klientovi snížena od začátku splácení úvěru nebo od následující měsíční splátky po měsíci, kdy bude klientovi jednostranně oznámena změna.
Minimální výše sazby RPSN, kterou může mBank klientovi nabídnout je ve výši 4,8 %.

neomezeno

Šipky

mBank

mPůjčka Plus

mBank – mPůjčka Plus

Pojištění schopnosti splácet vám sníží sazbu o 2 %

V případě sjednání pojištění schopnosti splácet k mPůjčce Plus klient obdrží nižší úrokovou sazbu o 2 % p.a.

neomezeno

Šipky

Profi Credit

Osobní půjčka

Profi Credit – Osobní půjčka

Osobní půjčka s odměnou

Osobní půjčka s odměnou:
- novým i stávajícím klientům, kteří od 1. 6. 2018 uzavřou smlouvu, vrátí Profi Credit za včasné splácení šest nebo dvanáct splátek. Výše bonusu je závislá pouze na délce splácení a platební morálce.
- doporučte klienta a Profi Credit vás odmění 2 000 Kč za každého nového klienta (sjednaný úvěr nad 20 000 Kč a délkou splatnosti min. 18 měsíců)

neomezeno

Šipky

Raiffeisenbank

Rychlá půjčka s bonusem

Raiffeisenbank – Rychlá půjčka s bonusem

Sleva na úrokové sazbě 1 %

Raiffeisenbank poskytne klientům, kteří v souvislosti s podáním návrhu na uzavření úvěrové smlouvy otevřou u Raiffeisenbank nový běžný účet eKonto a zároveň převedou od svého poskytovatele platebních služeb na nově otevřený účet eKonto platební styk, slevu na úrokové sazbě ve výši 1 %.

neomezeno

-

Sberbank

FÉR půjčka s bonusem

Sberbank – FÉR půjčka s bonusem

FÉR půjčka s bonusem

Odměna za řádné splácení FÉR půjčky až 20 % zpět pro klienty, kteří si sjednají půjčku od 50 000 kč do 1 000 000 Kč se splatností 60, 72, 84 nebo 96 měsíců.

neomezeno

Šipky
Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.