Akce, slevy, bonusy: Účty, karty, úvěry a další finanční produkty

Hledáte výhodný spořicí účet, akční hypotéku bez poplatku za vedení úvěrového účtu nebo kreditní kartu se zajímavým bonusem? Pak jste na pravém místě. Ve spolupráci s partnerským webem Finparáda.cz vám přinášíme denně aktualizovaný přehled slev, bonusů a časově omezených akčních nabídek u běžných a spořicích účtů, zajištění na stáří, kreditních karet, překlenovacích úvěrů, stavebního spoření, hypoték a úvěrů. Filtrovat nabídky můžete nejen podle typu produktu, ale také podle konkrétní finanční instituce.

Vše
Běžné účty
Překlenovací úvěry
Spoření
Stavební spoření
Úvěry
Instituce:
ProduktSleva / bonusPlatnostDalší informace

MONETA Stavební Spořitelna

Stavební spoření

MONETA Stavební Spořitelna – Stavební spoření

Bonus 2 000 Kč

Při sjednání nové smlouvy o stavebním spoření s minimální pojistnou částkou 200 tis. Kč získáte bonus 2 000 Kč. Podmínkou je vložení alespoň 1 % z cílové částky do 4 měsíců od uzavření smlouvy na novou smlouvu.

zbývá 10 dní

-

ČSOB Stavební spořitelna

Stavební spoření Komfort spořicí

ČSOB Stavební spořitelna – Stavební spoření Komfort spořicí

500 Kč odměna

Při sjednání nové smlouvy o stavebním spoření, odměna 500 Kč na Účet. Smlouva musí být sjednána v tarifní variantě Komfort Spořicí s cílovou částkou 500 tis. Kč a více.

zbývá 40 dní

Šipky

Stavební spořitelna České spořitelny

Stavební spoření

Stavební spořitelna České spořitelny – Stavební spoření

Bonus 2 500 Kč

K nově sjednané smlouvě o stavebním spoření získáte bonus 2 500 Kč. Podmínkou je do 4 měsíců od podpisu smlouvy uhradit cenu za její uzavření.

zbývá 40 dní

Šipky

Raiffeisen stavební spořitelna

Stavební spoření S 217

Raiffeisen stavební spořitelna – Stavební spoření S 217

Bonus až 2 000 Kč

Při sjednání Raiffeisen balíčku prémie 1 000 Kč na CHYTRÝ účet, 1 000 Kč na Stavební spoření, Sjedná stavebního spoření zdarma.

neomezeno

-

Raiffeisen stavební spořitelna

Stavební spoření S 217

Raiffeisen stavební spořitelna – Stavební spoření S 217

Výnos až 6,36 % p.a.

Při sjednání nového stavebního spoření získáte akční výnos až 6,36 % p.a. Benefit v podobě úroku ve výši 3 % p. a. získáte do konce roku 2027. Stačí každý rok posílat na účet stavebního spoření 20 500 Kč po dobu šesti let. Benefit je možné kombinovat s Raiffeisen balíčkem s běžným účtem Raiffeisenbank.

neomezeno

-
Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.