Vizionář 2003

Vizionář 2003
Věříte si? Víte, kam půjdou akciové trhy? A chcete získat titul Vizionář 2003? Tak si co nejpřesněji tipněte ceny několika fondů a akcií na konci roku a titul bude váš!

Letní měsíce obvykle na trzích poznamenává nuda, skoro nic se neděje, ale již je potřeba připravit se na podzim. Odhadujete a analyzujete, kam se pohnou kursy měn, dluhopisů a akcií? Stojíte si za svou analýzou? Zkuste si ji ověřit.

Peníze.CZ vypisují soutěž o Vizionáře 2003, tedy člověka, který co nejpřesněji (neboli s co nejmenší procentní odchylkou) odhadne kursy devíti fondů a pěti akcií. A jelikož odhadujeme kursy dvou typů investic, vybereme Vizionáře fondového i akciového. Budete-li mít štěstí (či nejlepší analytické schopnosti), můžete si odnést dokonce dvě křišťálové koule i další milé překvapení, kterým křišťálovou kouli pro Vizionáře 2003 doprovodíme.

Fondoví Vizionáři budou tipovat poslední kurs v roce 2003 u následujících fondů:

IKS Peněžní trh (profil, názory)
ŽB Sporokonto (profil, názory)

ING Dluhopisový (profil, názory, koupit)
ČP Invest fond korporátních dluhopisů (profil, názory, koupit)
ISČS Trendbond (profil, názory)
KBC Slovakrenta (profil, názory)

ING český akciový (profil, názory, koupit)
ISČS Eurotrend (profil, názory)
IKS fond světových indexů (profil, názory)

Akcioví Vizionáři budou tipovat poslední uzavírací kurs v roce 2003 u následujících titulů:

ČEZ (profil, názory)
Český Telecom (profil, názory)
Erste Bank (profil, názory)
Komerční banka (profil, názory)
Unipetrol (profil, názory)

Tipovat můžete na následující stránce. Nejste-li dosud zaregistrováni, prosím učiňte tak, abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat. Své tipy můžete zadávat až do konce srpna, od počátku září pak můžete po přihlášení na stránce soutěže sledovat své tipy a aktuální šanci na získání titulu Vizionář 2003.

Přejeme vám hodně štěstí. Chcete-li k tipovací soutěži Vizionář 2003 cokoliv dodat, naše diskusní fórum je vám k dispozici!

Partners Financial Services

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.