Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Produkt již není aktualizován!

Cetelem - Kreditní karta Aura

Porovnejte si nabídky, vyberte tu nejvýhodnější a ušetřete.

I na "obyčejných" finančních produktech můžete šetřit. Nechte si od nás poradit. Víme, jak na to.

Cetelem - Kreditní karta Aura - Diskuze

10. 3. 2016 12:40 | Rezková

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat,brala jsem si mobil na splatky ktery za mesic bude splaceny a potom si chci vzit v obchode dalsi vec.K úvěru jem dostala jejich kartu cetelem,ze ktere cerpam a zatim na te karte nemam tolik financi kolik potrebuji.Ale řadne ji platim.Myslite ze mi v obchode daji novy uver,kdyz z karty cerpam...?Děkuji za odpověď.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

20. 1. 2016 21:24 | dohoda cetelem vymáhání

Citace - Petr / 26.06.2014 12:20

Dobrý den, Jsem bývalý zaměstnanec Cetelemu-oddělení vymáhání pohledávek, dělal jsem tam měsíc a na zvracení je mi z toho ještě teď, co se tam dělo, jak se tam lidem do telefonu vyhrožovalo, že se muselo volat po sousedech, do firem atd…, vyhrožovat, neřešit s ním problém, jen vydírat, ponižovat atd… Když se klient ohradil, jak s ním vymahači jednají, tak mu bylo ihned sděleno, že on tady není v pozici výše postavené, ale že referent s ním bude jednat, jak chce a že se mu nic nestane. Zažil jsem případ, kdy byl klient nezaměstnaný a referent na něho do telefonu křičel „tak si už někde sežeňte místo nebo Vám to místo mám sehnat?“ Nebo si pamatuji jeden případ, kdy klient přišel uhradit dlužnou částku a chtěl hovořit osobně s vymahačem a ten mu volal na jeho telefon, že dolů nepůjde, že s ním mluvit nebude a že má raději cvakat. Naštěstí jsem si ve zkušební době našel jiné místo, kde jsem dodnes a velmi spokojen a ještě, než jsem stačil dát výpověď, tak jsem ji dostal, protože jsem byl na klienty do telefonu moc slušný a že toto se v žádném případě nesmí, že jsem slušný člověk a že neumím být svině, to mi bylo přímo řečeno. Na tomto oddělení pracují jen arogantní Spratci ve věku do 25 let, kteří kolikráte nemají ani střední školu.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+10
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Petr 26. 06. 2014 12:20)

19. 1. 2016 19:04

BNP Paribas Personal Finance 75009 Paříž, 1 boulevard Haussmann, Francouzská republika
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (JANA 13. 01. 2014 16:14)

18. 5. 2015 0:05 | Jiří Masák

Super firma, vždy komunikují ve všem poradí nemám duvod negativního spílání. Jsou super
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

8. 4. 2015 15:45 | Petr

Dobrý den,mohl by jste mi poradit?Mám kreditní kartu cetelem,aura karta je aktivní ale zablokovaná(vyjádření cetelemu),doslechl jsem se že díky té kartě jsem v registru dluzníků,a to i kdyz je doplacená a zablokovaná.Co by měl obsahovat ručně psaný dopis pro cetelem,aby mě z tohoto registru vymazali?Děkuji za radu
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Petr 26. 06. 2014 12:20)

12. 3. 2015 15:08 | Peter

tak teď mě dost vytočili , človek zavolá kolik dluží částku pošle a po 3 měsících chcou další peníze ze nějaký penále , jak si jednou pučíš od cetelu budeš asi dlužit napořád!!! NEPUČUJTE SI OD CETELEMU , rači si pučte od banky.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+7
Líbí
Nelíbí

14. 2. 2015 16:12

Pane Petře, koukněte na úrokové sazby na kartách u banky a pokud mi banka nechce půjčit, tak asi na to nemám to splácet. Proč Vám půjčil Cetelem a půjčil Vám vůbec v době, kdy Vám banka nechtěla půjčit? Nezatajil jste něco, nebo neuvědomil jste si již v době krize, že Vám v dávné době byla vydaná karta, kterou jste ihned vybral. Pak to nedopadá tak, že na sebe vyhlásím bankrot. Kreditní karty vybrat do mrtě a pak se divit, že to někdo chce splácet a ještě s takovým úrokem :D Jen mě zaráží, že já jako klient, který řádně splácí problém nemám ba naopak, vždy když potřebuji s něčím poradit jsou tu pro mě, Ale co tady čtu tak každý příspěvěk negativní je na základě toho, že si někdo půjčil a pak neměl na splátky zvláštní, že společnost chce vrátit své penízky zpět, že? :)
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (pan Petr 28. 01. 2015 22:48)

28. 1. 2015 22:48 | pan Petr

Vzal jsem si na kartičku pujčku,50 000,splatil jsem 100 000,mezitím jsem něco vložil něco vybral,borci ma ůroky jako kráva už je měli dávno pozavírat,využívají lidi co nedostanou pujčku od banky a jsou fakt v nouzy.podaljsem si insolvenci.a frajeři se ani nehlásí k dluhu,telefony neberou,neobesílají mě,divné nechtějí snad dluh který já chci hradit a nevím kam???jednou takový po novém převratu budou viset!!!!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

4. 1. 2015 14:37 | Evča

Souhlasím s panem Lubošem. Vzala jsem si klasický spotřebitelský úvěr 8000.-na pračku a hned mi přišla karta a částka byla na kartě. Výslovně jsem žádala že kartu nechci. Políčko na kartu je ano/ne. Cokoliv tam zaškrtnete platí ve prospěch cetelemu. Ano to je chci kartu, ne je nemám ještě kartu. Automaticky jste hned pojištění za které platíte. Pojišťovna Paribas další podvodník a vychcánek. Pokud dostanete ID přečtěte si do jakých kriterií spadáte. Podle jejich podmínek nelze dostat plnění. Kartu už nikdy více,raději si půjčte od kamarádů,pokud je to nutné. Lépe si žádný dluhy nedělat! Já jsem již vyléčená a všechny tyto podvodníci mě můžou.....
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

7. 11. 2014 12:44 | Josef Novák

Když na to nemáte, tak si nepůjčůjte. Nespokojený je jen ten kdo nesplácí podle těch příspěvků co tady čtu. Já mám kartu i půjčku a jsem maximálně spokojený. Kdo neumí kreditku používat, tak ať radši mlčí.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+11
Líbí
Nelíbí

4. 11. 2014 16:00 | Lubos

Při uzavření smlouvy na klasický spotřebitelský úvěr se Cetelem snaží klientovi podstrčit další smlouvu na kreditní kartu a revolvingový úvěr. Při ústním jednání o klasickém úvěru o této druhé smlouvě v mém případě (obchod FotoŠkoda) nepadlo ani slovo, ale podle dodatečně doručené smlouvy mi vznikla, protože jsem ji neodmítnul zaškrtnutím políčka, ukrytého mezi drobným textem. Navíc v dlouhém drobném textu je uvedeno, že podpisem smlouvy potvrzuji, že jsem byl o možnosti odmítnout revolvingový úvěr informován, což v mém případě nebylo pravda. Samozřejmě vím, že je povinností klienta přečíst si smlouvu a plnit, co podepsal. Vzniklou situaci je možné řešit, ale myslím, že by k ní vůbec nemělo dojít, kdyby Cetelem postupoval seriózně. V tomto případě záměrně uvádí klienta v omyl a tohoto omylu využívá k podstrčení další nežádané a samozřejmě placené služby.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+9
Líbí
Nelíbí

3. 11. 2014 17:55 | Skulda

Dobrý den všem. Všechny ty nesmysli, že Cetelem někoho okrádá jsou úplně scestné!!! To si nikdo z vás nedokázal ani přečíst úvěrové podmínky? Jste snad negramotní? Pak tady pláčete, že nemáte na splátky a chcete volat právníky? No ten až to uslyší tak vás tal pošle do pr..le!!Se proberte!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+3
Líbí
Nelíbí

3. 11. 2014 17:53 | Lucie

Pokud si nepřečtete úvěrové podmínky, když něco podepisujete, to je opravdu, ale Vaše chyba a svědčí to o finanční gramotnosti všech co tu hází špínu. Myslím si, že každý člověk má v mozku tolik buněk aby věděl, že když něco podepisuje musí si to přečíst, nebo když Vám někdo navykladá, že podepisujete let baloném, tak mu věříte? Opravdu se bavím nad tím, jak si jen dokážete stěžovat, ale když vám tedy nic nepříjde proč si nezavoláte? Neujistíte se, jestli vše je v pořádku. Takhle to dělá, každý, já osobně si stav svého uveru kontroluji pořád, od toho je i klienstká zona na www.cetelem.cz .
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

-3
Líbí
Nelíbí

30. 10. 2014 2:17 | Marie Brožková

Já Vás chápu,jen se nebojte a pořešte to s právníkem,já už jsem to taky udělala....
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (JANA 13. 01. 2014 16:14)

30. 10. 2014 2:12 | Marie Brožková

Jj...jsou to podvodníci,když jsem si brala úvěr,tak jsem se prvně zeptala,zda nebude vadit,když budu měsíční splátku platit až koncem měsíce,protože dříve mně peníze na účet nepříjdou,samozřejmě že prý ne,hlavně když budu pravidelně splácet...tak jsem já kr...do to šla.Od února jsem si nevybrala ani korunu a pořád mám dluh stejný,výpis jsem nedostala 3 měsíce až tento,kde mně zdělují že mám blokaci karty za pozdní splátku,nevím co s tím,ale určitě půjdu za právníkem,už toho mám dost.Největší lichva,kterou jsem zažila...nikdy bych si neudělala dluh,ale byla jsem okradena o moje úspory,tak jsem to takhle blbě řešila.PROSÍM,CETELEM NIKDY!!!!!!!!!Jsem blbá,ale hovor s operátorem mám naštěstí nahraný,snad mně to pomůže.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+10
Líbí
Nelíbí

Zobrazit všech 64 komentářů

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Investice, Realizační cena, Obecná hodnota, český statistický úřad, inflace, česká národní banka, generální finanční ředitelství, martin janeček, adresný příspěvek, písemná výzva, ekonomický údaj, buy, svoboda slova, příspěvek na pořízení auta, balancované fondy, Tomáš Síkora, petr zachariáš, Eurotel

2T64233, 002SEIK0, 1AD8691, 2AY7145, 2C21907, 1H99217, 2E13704, 2U36965, 1H99218, 2S43913, 2A51184, 2C54460, 2E13706, 2E13707, 2S43914

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK