Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Snižte si daňový základ a získejte koženou klíčenku zdarma …

| rubrika: Analýza | 4. 11. 2002
<table border="0" align="center"><tr> <td width="300" align="justify">Konec roku se blíží a je nejvyšší čas nabídnout Vám veškeré výhody a seznámit Vás se všemi kladnými stránkami penzijního připojištění u penzijního fondu Generali.</td> <td>   <a href="http://www.penize.cz/out/generali/" target="_blank"><img src="/img/sponsor/generali.gif" alt="" border="0"></a></td> </tr></table>

Špičkové zhodnocení prostředků

Díky kvalitnímu portfoliu a zvýšení zisku za rok 2001 o 96 % jsme dokázali zhodnotit prostředky našich účastníků za minulý rok o 4,6 % p.a. (2. nejlepší zhodnocení na trhu penzijních fondů).

Daňové úlevy

Od roku 2000 mají všichni účastníci penzijního připojištění možnost snížit si daňový základ až o 12 000,- Kč. Jak? Jednoduše. Pokud Váš celkový kalendářní roční příspěvek na penzijní připojištění činí 18 000,- Kč, máte nárok na 1 800,- Kč státního příspěvku a daňovou úlevu ve výši 12 000,- Kč. Zjednodušeně řečeno, přispíváte-li si celý kalendářní rok měsíčním příspěvkem ve výši 1 500,- Kč, pusťte starosti o Vaše penzijní připojištění z hlavy. My se o vše postaráme za Vás. Vyžádáme státní příspěvky a automaticky (a zdarma!) Vám zašleme Potvrzení pro možnost snížení daňového základu.

12 000,- Kč (1 500,- Kč měsíčního příspěvku) je maximální částka daňové úlevy. Daňový základ si ale mohou snížit i ti účastníci, kteří si přispívají měsíčním příspěvkem 600,- Kč. V těchto případech je ale lepší se poradit s některým z pracovníků penzijního fondu veronika.hybsova@generali.cz a navrhnout řešení ušitá na míru.

Příspěvek od zaměstnavatele

Pokud Vám na penzijní připojištění přispívá Váš zaměstnavatel formou zaměstnavatelského příspěvku, nepodléhá tento příspěvek dani z příjmů (do výše 5 % hrubé zaměstnancovy měsíční mzdy) a nevztahuje se na něj ani pojistné na zdravotní a sociální zabezpečení. Zaměstnavatelský příspěvek je navíc do výše 3 % hrubé měsíční mzdy zaměstnance považován za náklad.

Dárek – kožená klíčenka zdarma

Uzavřete-li s naším penzijním fondem smlouvu o penzijním připojištění s měsíčním příspěvkem 500,- Kč a více, označíte smlouvu heslem ”KLÍČENKA” a doručíte ji na adresu našeho penzijního fondu, získáváte zdarma jako dárek koženou klíčenku.

Přednosti penzijního fondu Generali

 • silný zahraniční akcionář Generali Holding Vienna AG, který je součástí nadnárodní skupiny Generali Group
 • v letech 1995 až 2001 zhodnotil prostředky účastníků v průměru o 8,6 % p.a.
 • zajišťuje účastníkům státní příspěvky až 150,- Kč měsíčně
 • nabízí zaměstnavatelům spolupráci při tvorbě sociálních a stabilizačních programů
 • obdarovává nové účastníky koženou klíčenkou
 • bezpečnost vložených investic je prioritním cílem, proto ukládáme svěřené finanční prostředky jen do prvotřídních akcií, státních dluhopisů a předních bank
 • bezplatná správa smlouvy, vedení účtu a pravidelné zasílání výpisu z osobního účtu
 • neustálý dozor ministerstva financí a Komise pro cenné papíry
 • osobní data účastníků jsou dokonale chráněna
 • bezplatná změna údajů smlouvy penzijního připojištění v jakémkoliv jejím stádiu

Veškeré Vaše otázky Vám velmi ráda a co nejdříve zodpovím přímo na adrese veronika.hybsova@generali.cz

S přáním příjemného zbytku dne se loučí
Veronika Hybšová
marketing
Generali penzijní fond a.s.

Chci více informací o penzijním fondu Generali
Jméno:
Email:
Ulice:
Město:
PSČ:
 • RSS
 • Kindle
 • Poslat e-mailem
 • Vytisknout

Líbil se vám článek?

+3
Ano
Ne

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Leasingová smlouva, Peněžní trh, Požadovaná výnosnost, dovolená, skypicker, cestování, last minute, wizz air, senub, přijímací pohovor, MAN, libertarianismus, zakládání vkladů, Gold, část II., londýnská burza investičních vín, Market, ANO Termínovaný vklad

2AN7109, 7B37638, 7B21817, 4T58853, 3J64124

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK