Přihlášení

Jméno

Heslo

Nevím heslo

Nemáte regstraci? Zaregistrujte se zde!

Partner webu

Další levný účet: Zuno Bank startuje, míří i do Česka

Aktuálně.cz, rubrika: Aktuálně.cz, 06.12.2010
Tisknout
Bratislava - Nízkonákladová mBank má další konkurenci. Zatím jen na Slovensku, ale brzy má přijít i do Česka. Jde o internetovou Zuno Bank ze skupiny Raiffeisen Bank International (RBI). Start nové "direct banky" avizovala mateřská RBI už na konci loňského roku. V červnu pak oznámila její jméno, teprve v pondělí ale zahájila oficiální provoz. "Chystáme se expandovat do dalších zemí střední a východní Evropy. První na řadě bude v příštím roce Ćesko, pak by mělo následovat Polsko," říká mluvčí Zuno Pavla Renčínová. Pro lidi žijící online Zuno Bank bude fungovat zcela samostatně vedle "klasické" Raiffeisenbank. "Chceme oslovit rostoucí segment moderních, internetově zdatných lidí. Na rozdíl od jiných bank ve skupině míří Zuno na klienty, kteří takzvaně žijí online, při komunikaci s bankou využívají primárně internet a na pobočku chodí jen zřídka," vysvětluje Renčínová.

Diskuze

Žádný komentář nebyl vložen.

Vstoupit do diskuze

Líbil se vám článek?

Hodnocení: 0

 

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Osoby v obchodním rejstříku

Subjekty v obchodním rejstříku

Klíčová slova

přímotopy, cenový kalkulátor, média, rodinné výdaje, penzijní fondy, spoření, energie, dodavatelé elektřiny, energetický regulační úřad, elektřina
O webu Peníze.cz | Redakční tým | Inzerce | Pravidla a obchodní podmínky | Kontakt

Mapa stránek | RSS | Mobilní verze | Doplňky pro vaše stránky

Všechny materiály © 2000 - 2012 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Partneři: E15 | SEO
Výjimečně spolehlivé kuchyňské spotřebiče.