Logo CYRRUS, a.s.

CYRRUS, a.s.

Kontakty

AdresaVeveří 111Brno616 00
Telefon538 705 711
Fax538 705 733
E-mailcyrrus@cyrrus.cz
Web

Další informace

IČO63907020
Majoritní vlastníci firmy50,0 % Ing. Jiří Loubal, 49,8 % Bc. Martin Kozumplík
Základní kapitál10 020 000 Kč

Způsoby obchodování

Přes internetne
Telefonickyne
Na úvěrne

Obchodování na trzích

České akcie - BCPPano
České akcie - RM Systémne
USAano
Německoano
Velká Britániene

Informace uvedené na této stránce mají pouze orientační charakter. Ačkoliv bychom rádi, bohužel nejsme schopni ručit za jejich 100 % aktuálnost. Pro ověření, prosím, navštivte také domácí stránku daného subjektu. Děkujeme za pochopení.

Související články

Výpis článků s klíčovým slovem cyrrus, cyrrus, a.s.

Další změny v důchodech? Experti radí, jak dál s reformou

30. 1. 2024 | Kateřina Hovorková | 4 komentáře

Další změny v důchodech? Experti radí, jak dál s reformou

Šesti expertů jsme se zeptali, co říkají na navrženou podobu důchodové reformy. A také na to, co by případně doplnili, nebo naopak vyškrtli.

O novinku ve spoření na důchod je zájem. DIP nabízí už 15 firem

16. 1. 2024 | Kateřina Hovorková | 7 komentářů

O novinku ve spoření na důchod je zájem. DIP nabízí už 15 firem

První investiční společnosti a banky spouštějí nový dlouhodobý investiční produkt s daňovou výhodou. Říkají, že poplatky nebudou vyšší než u standardní nabídky investic, případně budou nižší.

DPH pod lupou. Politici milují snížené sazby, ale chudým moc nepomáhají

13. 10. 2023 | Kateřina Hovorková

DPH pod lupou. Politici milují snížené sazby, ale chudým moc nepomáhají

Poslanci dnes rozhodují o zjednodušení daně z přidané hodnoty. Místo tří sazeb budou jen dvě – základní a snížená. Ekonom Vít Hradil ale tvrdí, že by se vyplatilo radikálnější řešení: jedná sazba na všechno. Jenže politikům se snížená sazba daně hodí. K čemu?

Cyrrus má nového generálního ředitele

4. 8. 2022 | Petr Kučera

Cyrrus má nového generálního ředitele

Novým generálním ředitelem společnosti Cyrrus je od začátku srpna Jaroslav Kysela. Čtyřicetiletý manažer přichází z vídeňské Raiffeisen Centrobank AG, kde působil na pozici regionálního manažera pro střední a východní Evropu.

Volné peníze u obchodníka s cennými papíry. Jak jsou pojištěné?

17. 6. 2022 | Petr Kučera | 16 komentářů

Volné peníze u obchodníka s cennými papíry. Jak jsou pojištěné?

Nižší limit pro náhradu z garančního fondu se vztahuje jen na zainvestované peníze, říká jeden z největších obchodníků. Na takzvanou volnou hotovost klientů, kterou obchodník uloží v bance, podle něj platí vyšší limit pro pojištění vkladů – a to nejen při krachu banky, ale i samotného obchodníka. Česká národní banka a oba fondy však takový výklad odmítají.

Jste inflační smolař, nebo šťastlivec? Rozdíly jsou nejvyšší v historii

25. 5. 2022 | Jana Divinová | 2 komentáře

Jste inflační smolař, nebo šťastlivec? Rozdíly jsou nejvyšší v historii

Pro někoho je výrazně pod 10 %, jiný si připlácí přes 30 %. Inflace postihuje každého výrazně jinak, ukazuje analýza. A nabízí kalkulačku na míru.

Nájmy zdraží ještě víc, než jsme čekali. Kvůli válce

11. 4. 2022 | Vít Hradil | 17 komentářů

Nájmy zdraží ještě víc, než jsme čekali. Kvůli válce

Nájmy během dvou let zdraží o přibližně 30 %, očekává Vít Hradil, hlavní ekonom společnosti Cyrrus. Už před začátkem války na Ukrajině bylo zřejmé, že Čechy čeká přesun do nájmů. Válka to urychlí, když způsobí silnější inflaci, přísnější měnovou politiku a zpomalení výstavby. Zájem zvýší i vlna uprchlíků.

Cyrrus získal licenci depozitáře fondu kvalifikovaných investorů

9. 10. 2019 | Petr Kučera

Cyrrus získal licenci depozitáře fondu kvalifikovaných investorů

Společnost Cyrrus získala licenci depozitáře fondu kvalifikovaných investorů. Bude tak opatrovat majetek těchto fondů a kontrolovat, jestli fungují správně a dodržují zákonné předpisy. Službu začne v ostrém provozu nabízet od ledna 2020.

Co naznačuje analýza aktuálního ocenění akciových a dluhopisových trhů?

6. 12. 2011 | CYRRUS, a.s. | 3 komentáře

Co naznačuje analýza aktuálního ocenění akciových a dluhopisových trhů?

Finanční trhy ovládá nyní evropská dluhová krize a mnohým investorům se může zdát, že nefunguje nic ze „starých pravd“, o které se při hodnocení atraktivity investic v minulosti mohli tradičně opírat.


CYRRUS, a.s. - Zkušenosti

26. 6. 2017 9:25 | tomáš

Vydělávám a jsem spokojený, rozhodně jedni z těch nejlepších v ČR.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2017 11:02 | Harapes

Za půl roku jsem vydělal 5 % na certifikátu cyrrus světové akcie 6, což bych v bance nezískal ani za 10 let. Ve strategiích cyrrus investuji již několik let a můj osobní makléř mi hodně pomohl zorientovat se ohledně investic. Oproti jiným makléřům mi vždy slušně nabídl investici, řekl, v čem to pro mě může být výhodné a naopak. Mám se svým makléřem férový vztah, nenabízí mi každý produkt, ale dá mi vědět, když přijde něco, co by se hodilo do mého portfolia.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2017 10:43 | Mátlová K.

Investovat s cyrrus se mi vyplácí. Nabídka certifikátů je bohatá, takže nemám problém si vybrat tak, abych vydělala. Ze začátku jsem měla problém se svým makléřem, který byl na můj vkus dost neodbytný, ale vše se rychle vyřešilo.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2017 10:03 | Tomáš

Investujte raději sami na některé z investičních platforem. Své peníze můžete několika- znásobit každý rok a i když budete obchodovat jen obča s pár desítek procent vám to hodí.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazeny všechny 4 komentáře

Diskuse byla na přání společnosti Cyrrus dočasně pozastavena.

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Nejnovější články

Air Bank sníží úrok na spoření. Víc garantuje při investici

Air Bank sníží úrok na spoření. Víc garantuje při investici

Air Bank od 12. dubna sníží úročení na svém spořicím účtu. Další pokles pak avizuje na...více

Zlato je sice konzervativní, ale bezpečná investice

Zlato je sice konzervativní, ale bezpečná investice

Nejlevnějšího prodejce zlata najdete na adrese Zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v Obecním...více

Recept na důstojný důchod? Porovnali jsme první a třetí pilíř

Recept na důstojný důchod? Porovnali jsme první a třetí pilíř

Prodejci finančních produktů se často snaží co nejvíce snížit význam státních důchodů...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů
Partners Financial Services