Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 218 komentářů)

24. 5. 2022 14:00

V bance a ne přes jejich pobočky? Banka nemá pobočky? Co je to za blaf...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2022 10:42 | Aneta

My bez problemu. Stavebni spoření ukončeno a do 14 dnu penize na ucte jak slibila pani na pobočce a bez poplatku .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2022 7:54 | Petr Kvapil

Modrá pyramida příšerné jednání jejich zástupce na Praze 2 paní Papíková Lucie, absolutně nedoporučuji!Arogantní,svému oboru absolutně nerozumí, nechápu jak mohou něco takového zaměstnávat.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 1. 2022 14:58 | Michal

Od Modré pyramidy ruce pryč. Jsou předražený, vysoké pokuty, nic nevyřídí, na ukončení a splacení úvěru nereagují. Ať chodím na pobočku nebo jinam nikde se ničeho nedomůžu! Nemůžu dostat papíry o ukončení úvěru pro katastr a pojišťovnu Už nikdy více!!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 11. 2021 3:37 | Jana

Naprosto příšerný servis. Jednou za rok se ozvou. Pouze formou dopisu. Komunikace s poradcem? Na e-mail vůbec nereagují. Hlavně po nich nic nepotrebovat. Pak jsou spokojení. Vypověděla jsem. MODRÁ PYRAMIDA UŽ NIKDY.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2021 10:33 | Ini

Jestli nekomu moje rada pomuze, budu rada. Modrou Pyramidu nebrat. Co naslibuji nedodrzi. Kdyz jsme chteli prejit nekam jinam tak nas velmi oskubali. Vycisleni nas stalo (pokuta) 36 000.Tim ze jsme nestihli vyrizovani s jinou bankou, dalsi mesic nam napalili pokutu ne 36 000, ale uz 45 000.Je to banda zlodejiu, lharu, lichvaru. PM uz nikdy vic!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 7. 2021 11:54 | Nik

Měl jsem několik let úvěr na bydlení od MP. Byl trochu dražší, ale to jsem bral jako daň za předschválení, kdy nám rezervovali peníze po dobu jednoho roku. Skutečné komplikace nastaly při prodeji nemovitosti a předčasném splacení hypotéky. Zradu jsem cítil již na začátku, kdy si jiné banky vezmou jako poplatek za předčasné splacení 2000,- Kč a MP si vezme 17 000,- přičemž se ještě platí za samotné vyčíslení předčasného splacení 2000,- pokaždé, když o něj žádáte. Jenže pak zjistíte, že zatímco jiné banky udělají vyřízení úvěru do měsíce od reálného data umoření hypotéky, tak MP to udělá až na konci měsíce v němž umoření nastalo. Takže v mém případě 2. v měsíci a pak jsem na jakékoliv potvrzení čekal teoreticky měsíc. Jenže uběhl měsíc a týden a stále nic nemám, protože se čeká na dokument pro katastr, v němž se MP vymaže. a to mi na infolince slíbili, že dokumenty budou již předchozí týden. Takže při situacích, kdy máte podepsanou rezervační smlouvu na jinou nemovitost (a složenou zálohu), kdy nový majitel nemovitosti se těší na nastěhování do vašeho bytu, se můžete dostat do docela zapeklité situace jen díky tomu, že adminisrátorky na ústředí si potřebují udělat 5x denně kafíčko a trochu si poklábosit.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2021 6:47 | Pepa

Modrá pyramida je parta zlodějskejch Mafiánů , ještě že jsem jim tu smlouvu nepodepsal.?? Že se nestydíte zloději.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2021 14:10 | Michal

Uzavíral jsem s MP hypotéku , kdy první dva roky byly stavební spoření. fixace mi končí v listopadu 2022, nicméně už teď jsem si chtěl fixovat podmínky na dalších 10 let. Chtěl jsem odejít k jiné bance které umějí fixovat dopředu. Potřeboval jsem, ale papír z MP, který jsem nakonec dostal. Nicméně se mě zeptali v MP, zda bych nechtěl zůstat. Během dvou dvou dnů byla na stole nabídka na 10 let fixace 1,99 % ( původně 1,89%) u konkurence jsem měl nabídku na 10 fix 2,4 %. Vyřízení jednoduché a efektivní.
MP mohu jen doporučit, žádný zásadní problém jsem neměl a nabídku co dali na současné podmínky bezkonkureční.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 6. 2021 12:34 | Michal Kačín

Vyřízení trvalo téměř tři měsíce a následně bylo ve smlouvě, že zakládám stavební spoření, které jsme celou dobu nechtěli a bylo nám řečeno, že nebude. Pokud hledáte krátký překlenovací hypoúvěr, tak jedině Buřinka. Tam jsme vše vyřešili za tři týdny a bez nutnosti sjednat spoření. Doporučuji pani Vejvodovou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 6. 2021 21:25 | Veronika

Dobrý den,stalo se nám totéž. Mohla byste prosím napsat,jak jste nakonec situaci vyřešila?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 6. 2021 10:55 | Iveta

Dobrý den, nerozumím pojmům! Realitkou mi byl doporučen poradce pro hypoteční úvěr. Celou dobu jsme probírali hypoteční úvěr. Na konci jsem se upsala pro MPSS "Žádost o úvěr a návrh parametrů smlouvy o stavebním spoření". Bylo mi řečeno i psáno mailem- že určitě nezakládám SS a tedy žádné 1% z cílové částky poplatek a žádný překlenovací úvěr atpod. Znovu jsem si vyptala nabídku - a v ní pojmy: - nárok na státní podporu - ano - připsaná státní podpora od zahájení spoření? - konečný zůstatek na smlouvě o SS?
Máte někdo tuto zkušenost? Poradce mi stále tvrdí, že určitě nezaložím stavební spoření.
Děkuji!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2021 12:31 | Irena

Paní Dražanová v Lazarské smlouva o stavebním spoření zadarmo bez poplatku. Akce pohoda. Doporučuji jinak poplatek 1% z cílové částky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2021 18:44 | Monika

Největší banda, okrádají ani se nestydí. Z 200 000 jim musím zaplatit 500 000.Tomu říkám pomoc. Od nich co nejdál. Dobře promyslet a jít k jiné společnosti pro úvěr. !!!
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 3. 2021 20:32 | Monika

Udělejte od Pyramidy co nejdál. Oškubou Vás o vše jako mě. Za 200 000,- co jsem si půjčila v r.2007, platím do teď a ještě prý budu platit do r. 2030. Jsme to spočítali dohromady chtějí na úrocích a se vším 500 000,- Dobrý ne?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 3. 2021 20:09

Zaslouží hromadnou žalobu,za ty jejich vychytralý smlouvy
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 3. 2021 20:07 | Monika

Udělejte od Pyramidy co nejdál. Oškubou Vás o vše jako mě. Za 200 000,- co jsem si půjčila v r.2007, platím do teď a ještě prý budu platit do r. 2030. Jsme to spočítali dohromady chtějí na úrocích a se vším 500 000,- Dobrý ne?
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 3. 2021 20:00 | Monika

Jste největší banda zlodějů. Za 200 000, úvěru.... zaplatím dohromady 500 000,- Lichva jak prase.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2021 9:01 | Vlasti

Přesně tak. Vychází to samozřejmě lépe. Tady se pořád ohání stavebním spořením, ale vůbec nechápou, jak to celé funguje.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 2. 2021 21:24 | René Větříšek

Modrou pyramidu v životě neeeeeee. To raději peníze spláchnu v záchodě. Pracovníci téhle podvodné společnosti neví co dělají. Můj odstrašující případ je, že jsem měl schválený úvěr na nákup nemovitosti na 835.000,- z toho 400.000 už jsem měl naspořeno. Vše co podvodníci v Modré pyramidě požadovali tak dostali, jinak by mně nebyl úvěr schválen. Já jsem podepsal KS a zaplatil 1.200.000,- a zbytek měl být čerpán z úvěru. Bohužel, když přišel den D, tak podvodnická firma nic nezaplatila. Vše jde k soudu, takže se dočkám odškodnění. Nechápu jak je možné, že vůbec můžou mít licenci od ČNB. Takže pokud si budete někdo chtít u Modré pyramidy zřídit nějaký produkt, tak Vás důrazně varuji, že se dostanete do obrovských problémů a přijdete o spoustu peněz.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/11

Předchozí

1

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Senta Čermáková

manažerka

Lubomír Lízal

ekonom

Senta Čermáková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Lubomír Lízal
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services