Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 524 komentářů)

11. 2. 2022 7:53 | Klára

Dobrý den, bohužel opravdu po dvou letech nehodlám znovu obcházet doktory a řešit něco co nebylo možné vyřešit tehdy. Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 2. 2022 12:37 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Kláro, je nám líto, že nejste spokojena s průběhem řešení Vaší události. Vždy se snažíme každý případ individuálně prošetřit a někdy je potřeba vyžádat doplňující informace. Je nám líto, že Vám doba zpracování Vaší věci přijde příliš dlouhá, ale některým procesním krokům se bohužel nevyhneme. Rádi bychom Vaši událost dořešili, ozvěte se nám prosím buď na e-mailovou adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1,180 00 Praha 8. Děkujeme.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 2. 2022 16:25 | Klára

Stejně jako ostatní, po dvou letech pojištění jsem se nedočkala proplacení při neschopence. Zaslala jsem x papíru a stále chtěli další, na neschopence jsem byla několik měsíců a vzdala jsem to a dle recenzí bych se stejně nedočkala i kdybych zaslala dalších x papíru. Za mě určitě nedoporučuji. Ztráta peněz a času při zbytečným vyřizování.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 12. 2021 11:10 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Nikol, je nám líto, že máte při řešení události pochybnosti. Uděláme všechno pro to, aby nakonec vše dopadlo k Vaší spokojenosti. Spojte se s námi prosím buď přes e-mailovou adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1,180 00 Praha 8. Rádi Váš případ prověříme. Děkujeme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 12. 2021 15:19 | Nikol

Dobrý den dnes po tel. Také budu reklamovat kávovar začal protekat. V pondělí ho mají vyzvednout prodloužená Záruka stála 2579kc po dotazu když to nepůjde opravit se bere 1% za měsíc s užívání. Vrací peníze to je svinstvo první třídy na co jsme platili tolik peněz. Paní slíbila že do 2 tydnu vrátí kávovar opravený jsem zvědavá. Nikdy si nic už neprodlouzim .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 11. 2021 12:18 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, je nám líto, že jste s námi nebyla spokojená. Dejte nám šanci to napravit a ozvěte se nám prosím buď na e-mailovou adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1,180 00 Praha 8. Rádi Váš případ znovu prověříme. Děkujeme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2021 18:11

Dobrý dem jsou to podvodníci lidí dejte si pozor nic mi nevyplatilo a to jsem měla neschopnost 3 měsíce jen kecy po prvních 30 dnech v nemoci vám vyplatime peníze na vás účet ,no prostě asi sem byla málo nemocná ale peníze za každý měsíc obdrželi ale oni neposlali mě nic ,tak ať jdou do háje ruším to ihned
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 11. 2021 9:46 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Stanislave, mrzí nás, že jste byl s výsledkem Vaší škodní události nespokojený. Rádi bychom se na Vaši událost znovu podívali, ozvěte se nám buď e-mailem na epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 11. 2021 9:45 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, rádi celou věc prověříme. Obraťte se na nás buď e-mailem na adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 11. 2021 16:26 | Stanislav Pecold

Bohužel musím konstatovat a přidat se k většině diskutujících , že toto je největší podvodná pojišťovna , kterou jsem měl čest poznat ,Se třemi diagnózami jsem byl poslán tzv, doprdele, Nicméně nevzdám to a dávám svému právníkovi ...Ale chci varovat ostatní , ptejte se u pojistných produktů s kým podepisujete a jakmile uslyšíte Cardiff , prchejte .....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 11. 2021 16:16

Ještě k tomu mému příspěvku,ráda bych uvedla na pravou míru data k tomu mému předchozímu příspěvku,…poprvé byl kávovar odvezen 21.9.2021 do servisu,5.10 .2021 ho přivezli neopravený,6.10.2021 byl znovu odvezen do servisu .11.10.21 mi přišel mail,že do 30ti dnů mi bude opravený vrácen.Ale není.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 11. 2021 14:13

Mám prodlouženou záruku u této pojštovny,uzavřenou vDatartu při koupi kávovaru,po dvou letech kávovar přestal mlít kávu,tak jsem tuto pojišťovnu kontaktovala a kávovar byl odvezen do servisu dne 21.9 ,5.10.přivezli kávovar,ale opravený nebyl,tak 6.9 2021 ho dopravní firma znovu odvezla,ale já jsem ho před odvozem ještě vyfotila,dne 11.11 2021 přišel mail,že závada bude opravená a do 30 dnů doručena ,nic nepřišlo a na mojí otázku proč mi sdělili,že odkapávací mřížka byla poškozena,tak jsem jim poslala foto ,kde je před odvozem vše v pořádku,muselo se to stát při převozu do servisu a proto,že dopravní firma nereaguje tak já kávovar ještě nemám,jsem rukojmí sama sobě a pojišťovna čeká,až dopravní firma uzná a zaplatí poškozenou odkapávací mřížku,do té doby kávovar nebudu mít doma,to mi bylo sděleno při dotazu kdy mi už bude doručen,kávovar nemám od 21.9.2021, …….. Super služba….
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 10. 2021 13:51 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Lado. Těší nás, že jste s našimi službami spokojená. Přejeme Vám hodně štěstí a zdraví.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 10. 2021 19:52 | Lada Švábová

Mám uzavřenou smlouvu ČEZ bez starostí, asi 5 měsíců jsem byla v PN (rizikové těhotenství), peníze mi poslali (5 000 měsíčně), komunikace byla vždy rychlá a bezproblémová. Jsem spokojená.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2021 9:06 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Bedřichu. Rádi celou věc prověříme. Obraťte se na nás buď e-mailem na adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 8. 2021 12:32 | bedřich kozel

také já jsem velice nespokojen nebot 20let platím pojištění pujček a když nyní nemám na splátky tak si pojištovna vymyslela že se to na to nevstahuje --jsem rozzuřen a ochoten to dát k soudu protože když je něco pojištěno pro neschpnosti splácet tak se to přeci musí týkat iodchodu do dúchodu to furt chtějí nescjopenky a další nesmysly prěci dúchod v této republice je tak na přežití a ne ještě na další splátky již jsem se radil s právníkem a ten říkal že to nemohou vyhrát že pro vyplacení těchto věcí se to přesně hodí a splnuje vše potřebné --VARUJI VŠECHNY PŘED TOUTO POJIŠTOVNOU !!!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 7. 2021 12:59 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den, Evo, je nám líto, že nejste spokojená s vyřešením Vaší události a rádi bychom se na ni znovu podívali. Ozvěte se nám buď e-mailem na adresu epodnety@cardif.com nebo poštou na adresu Boudníkova 2506/1, 180 00 Praha 8. Děkujeme
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 7. 2021 23:09

Tak to jste měla štěstí.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 7. 2021 23:07 | Eva

Jsem zhnusena podvodnými praktikami této nesmyslné pojišťovny. Uzavřela jsem smlouvou s Kooperativou a najednou jsem zjistila, že nemocenské pojištění - v případě nemoci - u úvěru řeší tato šílené pojišťovna. Samozřejmě mi napsali, že nesplňuje mé onemocnění jejich tabulky. No lži. Pojistka byla mj. na neschopnost splacení při nemoci trvající déle než 60 dnů. Což jsem splnila. Oni si našli cestu, aby nemuseli platit. Dávám právnímu zástupci. Otřesné a prosím za x let ode mne měli 30tis. Nyní jsem byla opravdu nemocná a poprvé v životě jsem byla na “nemocenské” a logicky mi v bance řekli, využijte pojistku Kooperativy. Rázem jsem byla nasměrována na tuto debilní pojišťovnu, kterou jsem neznala. Otřesné praktiky.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 6. 2021 14:24 | BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Dobrý den. Jsme velmi rádi, že jste s našimi službami spokojená. Přejeme Vám hodně štěstí a zdraví.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Matějček

podnikatel, Miton

Roman Šmucler

podnikatel

Tomáš Matějček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Roman Šmucler
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services