Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 75 komentářů)

2. 5. 2022 9:21 | Jan

Dobrej,mnel sem u Sberbank učet,a potreboval bych se ted dostat k vypisúm z učtu.Jak a kde to udelat.dik
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 3. 2022 9:46 | Zezula pavel

chci splatit co největší částku uvěru kam se mám obrátit
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 3. 2022 5:03 | Jana S.

Dobrý den, splacim půjčku u sberbank, mam zrušit trvalý příkaz, nebo splatku zaplatit? Nebo se mám někde informovat?
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2022 14:06 | Jan Čermák

Je to mazec, my jsme vyvázali garáž a přišel nám dopis o tom, že sberbank už nemá garáž v zástavě, ale přišlo to 1 den předtím než jí zrušili, no ze zadku klika ... uff
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2022 14:14 | Frantisek P

Minuly tyden jsem zrusil ve Sberbank ucet,kde me rekli ze penize na novy ucet u Airbank prijdou do 2 pracovnich dnu. Matka zrusila ucet v patek ze ji do 2 pracovnich dnu prijdou penize do Moneta bank. Penize nam neprisli a banka na vcerejsi email nereaguje a nekomunikuje.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2022 20:36 | František

Dnes mi bylo na infolince Sberbank sděleno, že nemám hypotéku splácet a mám čekat na vyjádření ČNB. Jelikož účet ze kterého je formou inkasa strhávána splátka hypotéky je neaktivní a nelze z něj odesílat ani přijímat platby. Tak nevím. Snad tímto neporuším smluvní podmínky. :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2022 19:19 | Jana

Citace - Honza S / 28.02.2022 13:46

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak postupovat v případě, že jsem měl u Sberbank kreditní kartu a splácel jsem ji. Jak postupovat, příp.jak čerpanou částku umořit (ideálně najednou)? Díky.

Na úvěrech se nic nemění, dál splácíte. Až banku převezme ČNB (insolvenční správce), včas vám kdyžtak oznámí změny. Většinou se tyto pohledávky prodají jiné bance, ani v takovém případě však klientům nehrozí zesplatnění (že by museli okamžitě zaplatit celý dluh) nebo nutné refinancování - prostě to přejde na novou banku za dosavadních podmínek. Víc aktuálních informací třeba tady: https://www.penize.cz/osobni-ucty/432492-sberbank-uz-neotevre-klienti-dostanou-penize-z-pojisteni-vkladu
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2022 13:46 | Honza S

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak postupovat v případě, že jsem měl u Sberbank kreditní kartu a splácel jsem ji. Jak postupovat, příp.jak čerpanou částku umořit (ideálně najednou)? Díky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2022 12:50

Citace - ILONA / 28.02.2022 09:31

Dobrý den,kdy se otevře banka Sberbank ?

Už nikdy. https://www.penize.cz/osobni-ucty/432492-sberbank-uz-neotevre-prijde-o-licenci-chysta-se-vyplata-z-pojisteni-vkladu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2022 12:50 | Matěj

Sberbank už neotevře. Během pár dnů by měla začít výplata pojištěných vkladů. Aktuální zprávy: https://www.penize.cz/osobni-ucty/432492-sberbank-uz-neotevre-prijde-o-licenci-chysta-se-vyplata-z-pojisteni-vkladu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2022 12:49 | Pojištění vkladů

Podrobnosti k pojištění vkladů: https://www.penize.cz/osobni-ucty/432502-pojisteni-vkladu-v-bance-jak-funguje-a-kdy-zacne-vyplata
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2022 12:27 | Vojtěch Ježek

Dobrý den, jestliže máte problém s půjčkou u Sberbank, napište mi na telefonní číslo 724 800 470. Pokusím se Vám jakkoliv pomoci, i kdyby pouze informativního formátu. Díky, Vojtěch Ježek ČSOB
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2022 12:26 | Vojtěch Ježek

Dobrý den, jestliže máte problém s půjčkou u Sberbank, napište mi na telefonní číslo 724 800 470. Pokusím se Vám jakkoliv pomoci, i kdyby pouze informativního formátu. Díky, Vojtěch Ježek ČSOB
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2022 12:04 | ČNB

https://www.cnb.cz/cs/casto-kladene-dotazy/Co-opatreni-CNB-vuci-Sberbank-CZ-znamena/
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2022 11:19 | Martin

Dobrý den, mám u Sberbank úvěr, co teď bude? Koupí úvěr jiná banka? Připíše se splátka na jejich účet ještě?
+39
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2022 11:14 | Jirka

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat na jednu věc. Mám u Sberbank hypotéku co bude teď následovat. Budu muset hypotéku doplatit, refinancovat nebo závazky koupí jiná banka?
Děkuji za odpověď
+26
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2022 9:31 | ILONA

Dobrý den,kdy se otevře banka Sberbank ?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2022 8:42 | Michal

Mo sme na tom stejně dnes pojedou se zeptat do jiné banky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2022 8:14

Dobrý den myslím že už nic nepřevedete……
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2022 4:21 | Dita

DOBRÝ den, Moniko, mám podobný problém -také budu potřebovat použít částku z běžného účtu na platbu za nemovitost a to poměrně brzy ale (podle vývoje kolem banky)se obávám že nám to v době kdy to budeme potřebovat asi nepůjde!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/4

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Markéta Šichtařová

ekonomka

Tomáš Hodboď

podnikatel, Miton

Markéta Šichtařová
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 3 duelů
×
Tomáš Hodboď
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services