Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 173 komentářů)

4. 2. 2024 16:25 | slonik27071983

ano souhlasím po vypovězení učtu komerční bankou jsem založila plus učet u české spořitelna vedení zdarma za 4 platby kartou a ochota personálu v české spořitelně naprosto perfektní
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 1. 2024 18:37 | slonik27071983

mě vypověděli běžný učet a spořící taky neřekli proč ted v listopadu
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 11. 2023 9:27 | slonik27071983

nehorázná drzost když vám ředitel pobočky napiše že když nejste spokojena s jeho přístupem že máte přejít k jinému penežnímu ustavu jako služby jsou super ale tohle je hruza pozor na tuto banku
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 10. 2023 19:28 | OliMaty

Úplně s vámi souhlasím. Jsem klient KB více než 10let. Dlouho jsem váhala s přechodem do nového bankovnictví KB, protože staré bylo bez chyby, zejména historie plateb a vyhledávání. Teď nefunguje ani vyhledání podle VS nebo data aj. Prý o tom vědí a pracují na odstranění. Raději jsem si založila během půlhodiny i účet u jiné banky, kde vše hned řádně funguje. Pokud to KB neopraví, tak převedu všechny platby do nové banky. Sorry KB!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 10. 2023 1:30 | slonik27071983

Komerční banka je skvělá služby ve starém bankovnictví skvělé ale co jste začali blbnout s novou erou už také přemýšlím o odchodu z Kb a rušení učtů protože větší nesmysl než tlačení klientů aby přešli do nové éry která vám absolutně nefunguje a každý člověk který je bystrý vidí že je to manipulace rozladí i spokojeného klienta a přístup pobočky Praha 4 Chodov hrůza
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 7. 2022 1:32 | Petra

Dobré ráno, komerční banku moooc nedoporučuji už vůbec ne, pokud žijete kdekoliv v zahraničí. Byla jsem u nich spoustu let. Chodili mi tam měsíčně alimenty na syna. Behem pandemie, se rozhodli, že mě potřebují vidět osobně, ( kvůli nějakým podmínkam)žiji v UK a nebylo možné v tu chvíli cestovat do zahraničí, tak se rozhodli, že mi ten účet zamrazí. Bylo na něm přes 15.000kč. Takže můj syn už od svých 12 let nedostáva zaplaceno na alimentech a banka si vzala jen tak 15.000 kč. Mooockrát Vám děkuji. Doufám, že jste spokojeni.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 7. 2022 17:21 | Arman Novotný

Absolutní zloději, nechutné poplatky
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 6. 2022 21:51 | Roman Čepek

Jdete s KB někam umí jen poplatky ……. Když potřebuješ poradit tak vždy tak aby měla KB
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 6. 2022 22:07

Jestli má KB oproti Monetě zastaralý IB MB,tak to je snad překlep. Ten nový pastkvil co má Moneta se nedá ani používat
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 6. 2022 10:03 | Pavel B.

Já jako váš exklient s váma nesouhlasím. Když bych chtěl bankomat na každém rohu a poboček, jak máků, šel bych k České spořitelně. Kterou také moc nemusím. Jsem u Monety. Je to kompromis. U vás je zastaralý zdlouhavý internetbanking, na pobočce se vše táhne. Jediné co máte je hezký design karet a produktů. Když nechcete být bankou pro šetřílky a chudáky, tak to má u vás fungovat, jak když bičem mrská, a pak seženete klienty i s poplatkem 200 Kč za vedení účtu, jen nevím, kolik bych jich bylo. Já bych k vám nešel. IMHO nejhorší je RB, pak ČS a třetí nejhorší KB. Nemít na ČS pifku, asi bych vás dal na druhé místo.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 5. 2022 21:26 | Rachták

KB u mě skončila již v roce 1995 díky velmi arogantním způsobům kolem T-Konta. Občas se podívám, jaké služby nabízejí, ale obvykle nic zajímavého. Navíc jejich reklamy jsou klamavé.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2022 0:01 | Anonym

Milá Petro, v případě, že máte splátku hypo k 15. a vyjde to na neděli, tak banka si stáhne peníze už v pátek 13. a vám se to ukáže až v sobotu 14. Nikdo s ničím neobchoduje, ale jedná se o proces plateb přes tzv. noční zpracování, které není ze soboty na neděli a z neděle na pondělí, takže proto.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 5. 2022 23:58 | Anonym

V KB pracuju už pěkných pár let. Musím ale objektivně říct, že každá banka má pro a proti a naštěstí lidi mají na výběr. Záleží ti na tom, abys bance nedal ani korunu na poplatcích? Okay, jdi do Airbank/Equabank apod. Je ti jedno, že zaplatíš 39kč za účet, ale za to máš bankomaty na každým rohu, pobočku skoro v každým městě, bezplatnou linku skoro 24/7? Tak jdi do KB. Určitě musím s některými komentáři souhlasit. Poradci na pobočkách často nereagují na emaily, telefony klientů, někdy po vás banka chce doložit nějaké doklady a za půl roku vám volaj znovu že to tam nemaj apod. V čem je asi největší problém je právě ten chaos a bordel, který v některých věcech banka má. Na druhou stranu, tohle se nestává u každýho klienta, ani u každýho desátýho klienta. Chápu, že když je člověk na*ranej, tak jde napsat negativní recenzi. Ale těch, co jsou spokojení je taky spousta.. a ti už vám sem nenapíšou, že jsou spokojeni (až na vyjímky). Suma sumárum.. KB je prostě průměr. V něčem je skvělá (podnikatelský segment,proklientský přístup...), v něčem zase tak skvělá není. (poplatky kam se podíváte, chaos v některých procesech-za které nemůže ona, ale je to po ní vyžadováno regulátorem...). My Češi máme strašně rádi všechno zadarmo a co nejlíp hned. Pokud to tak není tak ihned vyhrožujeme odchodem ke konkurenci apod... Jenže KB prostě není a ani nemůže být nejlevnější bankou na trhu. Pokud chcete stabilitu, dostupnost poboček, bankomatů apod. tak musíte počítat s tím, že hold nějakou kačku zaplatíte (co si dneska koupíte za 39kč?). Ale máte záruku stability a relativní spolehlivosti a komfortu. Hold rozhodnutí je na každém. Jen nemám rád ty klienty, co si za každou cenu potřebují zaštěkat a zařvat často i na člověka, který za ten jejich konkrétní problém nemůže. Volba je na vás přátelé.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 4. 2022 14:24 | Lucka

Nejhorsi banka, neschopný personal, nejsou schopni vést bezny účet, aniž by vás s něčím neustále neobtezovali - obtěžováním myslím telefonování a následně zprávy typu “k vašemu x let starému účtu musíte doložit to a to, jinak ho zrušíme”, “vaše platební karta nepatří k vašemu účtu a tak ji zpoplatnime”. A to jsem opravdu nenáročný klient, co po nich nechce vůbec ale vůbec nic, jen a pouze aby úcty fungovaly a nikdo ho stále s něčím neotravoval.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2022 21:22 | Mart

Omlouvám se za překlepy-ale jsem tak rozčílená.Svěříte jim své peníze a služba,ač drahá -je výsměch klientovi
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2022 21:15 | Martina Šedivá

Jsem u této banky už dlouho,nikdy nic moc,ale je zavená a měnit se mi nechtělo.Poslední dobou to není služba,neskutečný bordel.Uvažijo vážně o změně
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 4. 2022 4:42 | Honza

nejhorší banka kterou jsem kdy měla, má nekřesťanské poplatky, bankovní poradkyně, funguje tím způsobem, že vás a vašimi dotazy či požadavky na osobní schůzce odkáže na to,aby jste jí je zformulovali a poslali na email a že až na ně sežene odpověď tak vám odpovědi přepošle emailem. Při zajištěných penězích v rámci vašeho soudního sporu s třetí osobou ( která nemá s Kb nic společného) vám tato banka dá výpověd z vašich účtů, kde jsou zajištěné peníze, na které se vy nebo třetí osoba dostane po účinnosti výpovědi pouze tři roky ( to znamená že do 3 let musí váš soudní spor s třetí osobou skončit) a pokud se spor protáhne na déle jak 3 roky vaše zajištěné peníze s největší pravděpodobností propadnou KB.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2022 21:03

Limit ma každá banka, jde jednoduše změnit v MB
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 4. 2022 18:47 | Karin

Pak nevím, proč mi dnes banka neposkytla moje peníze, když je tak perfektní, jak popisujete
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 4. 2022 18:43 | Karin

Ano, souhlas poslala jsem manželovi peníze na účet do KB, aby nám zaplatil nové auto. Při placení auta mu banka moje poslané peníze neuvolnila, tvrdila něco o limitu. Již nikdy KB.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/9

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiří Paroubek

politik

Jan Keller

sociolog

Jiří Paroubek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jan Keller
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services