Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 11 komentářů)

15. 12. 2013 0:12 | Eva Holá

Také jsem měla "úžasné" pojištění Investor Plus.Poi 5 letech mi skončilo dne 11.12.2013.Protože se opravdu jednalo o velice "výhodné pojištění" rozhodla jsem se již dál nepokračovat.Můj "poradce" v prosinci se se mnou nekontaktoval,tak jsem volala na pobočku v Pardubicích,kde mne uklidnili?!,že se nemám bát,že se poradce se mnou určitě kontaktuje.Jelikož se nic nedělo do 10.12.tak jsem sama kontaktovala poreadkyni pí Říhovou mailem i telefonicky./Po několika dnech se ozvala, že již u ING pojišťovny nepracuje.Na dotaz kdo je nyní můj poradce mi nedokázala dát žádnou odpověď.Prý kontaktuje "kolegu".Opět jsem volala na pobočku,.kde mi nějaký pan Bartoň sdělil,že výplata pojištění lze provést až po zhodnocení mých akcií! Všichni se chovají jako kdybych na ně mluvila maďarsky.Je ticho po pěšině.V případě, že bych se opozdila se splátkou,tak do týdne mám zde dopis "do vlestních rukou" + penále.
+26
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 11. 2013 15:17 | Alenka

ING poradce mne spolu se zamestnavatelem fakticky pred lety vmanevrovali do zmeny z Kapitaloveho pojisteni u ING do tohoto produktu. Vysledek je, ze mne fakticky doslova okradli. Neverte jejich poradcum a nabidkam sleduji jen svuj prospech....bezte jinam vazi si vic svych spokojenych klientu (reklamu jim ale delat nebudu).
+33
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 10. 2013 15:28 | jakub

Dobrý den, pokud potřebujete doplnit aktuální informace a pojistit nového potomka. Napište na můj email.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 9. 2013 13:15 | sarka morocho saguma

dobry den ,uz jste dotal odpověď ?? nebo stalenemate jasno .jsem financni poradce zdravi sarka morocho saguma
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 7. 2013 18:41 | Jan

Dobrý den - mám u Vás sjednané pojištění investor + od roku 2006. Ročně na něj posílám částku 12000. V blízké době se mi má narodit potomek a chtěl bych využít část naspořených peněz na výbavu pro něj. Můžete mi prosím poslat mail s postupem kam poslat žádost + ev. vzor žádosti o vyplacení části úspor? Díky moc.
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 4. 2013 12:54 | Lucie Menšíková

Dobrý den, rádi Vám pomůžeme. Bezplatně Vám provedeme audit smluv ve Všem portfoliu. Pokud zjistíme pochybení při sjednání parametrů smlouvy, pomůžeme Vám získat zpět ztracené finanční prostředky anebo jiným způsobem získat náhradu způsobených škod. Nezáleží na tom, zda-li smlouva stále běží nebo již byla ukončena. Prosím kontaktujte mě na emailu. S pozdravem, Lucie Menšíková
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 2. 2013 1:41 | Vladimír Medek

Těch necelých 12 tisíc budou asi daně (15%). Pokud Vám při sjednání neřekli, že se výnos daní, máte právo se na ně zlobit. Ale nebuďte rozhořčený kvůli tzv. "počátečním nákladům". Tady je vidět, co před několika lety natropila jedna pojišťovna, když v reklamě tvrdila, že pojištění je vlastně "lepší spoření" (pozn. spořit se dá i jinak, a i líp). Pojistka má fungovat hlavně na pojištění - ty náklady slouží ke krytí hlavního rizika po celou dobu existence pojistky - je špatné, když to pojišťovna neumí sama vysvětlit... Teprve další peníze můžou vydělávat. Jasně, když neumřete, ty náklady jim propadnou - ale ruku na srdce, realitky nebo právníci si taky berou provizi a nikoho to nezarazí. Je to služba jako každá jiná.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 2. 2013 17:39 | Irena Růžičková

Chci vypovědět investor plus, kde spořím už x let, každý rok si strhnou 2921 Kč a nárůst je v mínusu. Máte někdo zkušenost za co si uplatňují sankce a kde můžu najít jejich obchodní podmínky abych si to mohla ověřit?
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 2. 2013 14:12 | Miroslav Bureš

Tento měsíc mi končí po 10 letech tento úžasný produkt.Nejen že naspořené prostředky ani o korunu nezhodnotili ale ještě z naspořené částky 77 000 mi bude 12 000 Kč strženo za různé poplatky.Nejvíce mě vytočil poplatek ve výši 3200 Kč na pokrytí počátečních nákladů společnosti.T o je opravdu nejabsurdnější poplatek jaký jsem kdy viděl.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 1. 2009 13:46

V roce 2005 jsem měla uraz ,zlomenou nohu a po roce jsem dostala časteční invalidní duchod,duvodu finanční jsem žadala o přerušeni pojistne smlouvy ,rada bych věděla jestli jsem neměla pobirat urazovou častku trvalich nasledku .jestli mam naky narok.častečnim duchod pobiram stale.Děkují za odpověd.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 1. 2009 13:38 | jana

V roce 2005 jsem měla uraz ,zlomenou nohu a po roce jsem dostala časteční invalidní duchod,duvodu finanční jsem žadala o přerušeni pojistne smlouvy ,rada bych věděla jestli jsem neměla pobirat urazovou častku trvalich nasledku .jestli mam naky narok.častečnim duchod pobiram stale.Děkují za odpověd.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Renáta Kadlecová

ředitelka Fondu pojištění vkladů

Karel Komárek

podnikatel, KKCG

Renáta Kadlecová
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Karel Komárek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services