Diskuze - Investiční životní pojištění

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 36 komentářů)

14. 5. 2022 4:40 | Christopher Liam

We offer certified and verifiable financial bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. FOR LEASING OF FRESH CUT BG/SBLC MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M LEASING PRICE = 4%+2% FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M PURCHASE PRICE = 32%+2% Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly. RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days I will be glad to share with you our working procedures. Name : Christopher Liam Email : trustedfinancemandate@gmail.co m Skype : trustedfinancemandate@gmail.co m WhatsApp: +13475948294
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2021 1:03 | john

Do you need credit or partnership in funding your project or starting up business email us...
johnleemill12345@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2021 0:36 | john

Do you need credit or partnership in funding your project or starting up business email us...
johnleemill12345@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2021 0:36 | john

Do you need credit or partnership in funding your project or starting up business email us...
johnleemill12345@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2021 20:45 | Ella

Přečtěte si a také kontaktujte Dr. Sunny, pokud potřebujete silné kouzlo lásky k vyřešení vašeho narušeného vztahu. Když jsem byla v šestém měsíci těhotenství se svým druhým dítětem, rozvedla jsem se s manželem. Od doby, kdy bylo počato naše první dítě, jsme se hádali a hádali nepřetržitě, ona už nemilovala žádnou lásku ani důvěru od něj, takže se se mnou rozvedl. A při všech těchto pokusech jsem se snažil získat všechny různé prostředky, jak ho získat zpět, také jsem vyzkoušel několik různých magických kol v mé zemi bydliště, ale žádný z nich mi Toma nemohl přivést zpět. Byl to jen doktor Sunny, který zaručil naléhavé seslání kouzel na 48 hodin a ujistil mě, že můj manžel bude znovu se mnou. Píšu vám, abych vám poděkoval a děkuji vám za dodržení vašich slibů a za použití vaší nadané a velké síly, abyste ho přivedli zpět domů. Byl jsem nadšený, když jsem věděl, že se specializujete na slučování Milenců. Děkuji vám, pane, že jste mi pomohl v nejhorších dobách mého života, že jsem byl tak velkým kouzelníkem a že mi dal kouzlo lásky, které mi přineslo tolik radosti z mého manželství. Můj manžel je zpět a slibuji, že mě už nikdy neopustí. Pokud pochybujete o jeho schopnostech, věřte mi. Měl bys mít šanci. Vyplácí se způsoby, které jste si ani nedokázali představit. Pokud jste právě teď silnější a potřebujete silné a naléhavé kouzlo lásky, abyste přivedli zpět své laskavé kontaktování Dr. Sunny, právě teď je jedinou odpovědí na obnovení vašeho rozbitého vztahu nebo manželství. drsunnydsolution1@gmail.com nebo Whatsapp ho na +2348082943805. Děkuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 10. 2019 0:11 | Lukáš Lakomý názor selským rozumem

Zdravím vás všechny. Ze začátku bych chtěl říct, že určitě ne Investiční životní pojištění, jsou zde obrovské poplatky, nevyplatí se to pro klienta. :,( To si radši někde jinde spořit a platit si jen za úraz. Jediný kdo na tom vydělá je makléř. Dále, bohužel nejhorší je když poradce nastaví smlouvu, vůbec ho nezajímá co by mělo :? . Hlavní je co má klient za práci? Kolik mu je ? Jakou máš životní situaci? Dělá nějaký sport? Je aktivní nebo pasivní v životě? Má nějaké závazky ? Děti, hypotéku nebo půjčky ? Kolik je dítěti atd. Tohle vše je důležité. Další věc je ale, že vás makléř má zastupovat úplně ve všem. Bohužel je doba kdy makléř něco uzavře a už ho nikdy nevidíte. Dělám v oboru 9 let a s klienty to mám jasně dáno. :mavam: Cokoliv se stane, naraženina, zlomenina nebo něco horší tak mi okamžitě volají a vše řeším. Jak nahlásit v nemocnici, vypisuji s nimi papíry pro pojišťovnu tak aby dostali co nejvíce atd. Hlavně ale musíte použít selský rozum při nastavení. Je jasné že mladý student nepotřebuje pojištění na smrt na milion ale naopak člověk co má na sebe hypotéku tak jí potřebuje pokrýt kvůli rodině atd. Nebo miminko hlavně vážné nemoci, trvalé následky nebo pobyt v nemocnici aby jste tam s ním mohla být. Uznávám názor že pokud si něco platíte má to fungovat. Pokud máte nějaký dotaz a chcete radu tak buď tady zprávu nebo tady je mail lukas.lakomy1@seznam.cz Rád vám pomůžu, nebo udělám nabídku a porovnám to co máte a řeknu svůj názor. Hodně věcí řeším online po mailu. Rád vám řeknu klidně i jen názor a alespoň budete mít srovnání :)
PS: Abych vysvětlil tak radši bych si platil úrazovku někde podle toho jaká je vaše životní situace tak vybral pojišťovnu. Dále pokud klient chce udělat investice tak vybereme podle toho jaký je investor tak danou investici. Jde o to že životní situace se stále mění. Po5 letech si řeknete, že je pro vás výhodnější jiná společnost ale už to nezměníte aby jste nepřišli o své investice atd. Prosím tedy o to uzavírejte vždy vše s rozumem. Děkuji Lakomý
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 9. 2016 15:25 | miluna60

Dobrý den, jaký máte názor či případné zkušenosti s produktem od AXA - Comfort Hypo Invest, kde bylo u sjednání poradcem řečeno, že je to super, jelikož je zde pojistka+investice+hypotéka v jednom, čili dle potřeby si můžu vybrat své naspořené peníze a pokud budu stavět, tak mi zařídí i hypotéku? Děkuji za odpověď. miluna60
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 4. 2016 13:29 | Tomas

Ano prvnich par let jdou vase platby na naklady spojene s pojistkou, bylo by fer taktez dodat ze tyto naklady jsou ve sve vetsine penize ktere musela pojistovna vynalozit na vyplatu PROVIZE pro pojistovaka ktery svama tu smlouvu uzavrel, za IZP se vyplaci nejtucnejsi provize protoze v IZP je klient "lapenej" jak v pasti cili pojistovna ma svoje vydelky jiste treba na 30let nebo pokud to klient zrusi zaplati pojistovne tucne odstupne (respektive je mu kracena vyplata nasporenych prostredku), navic je IZP od zakladu staveno jako kombinace pojistky s investici ktere maji premrstene naklady - to funguje predevsim diky tomu ze je to v takto zabalenem produktu mozne ucetne "skovat", proto DURAZNE varuji pred pojistovakama ktery vam chteji IZP prodat, potrebujete li pojistku a investovat tak si poridte 2 samostatne produkty - pojistku a nejake investice, budete mit pod kontrolou naklady a moznost upravovat parametry bez omezeni ktere ma balicek techto dvou produktu dohromady.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2014 21:12 | Katka

Dobrý večer, většina pojišťoven to má nastavené tak, že první 2 nebo 3 roky v případě IŽP jde spořící část pojistného do nákladů na poplatky spojené se smlouvou. Hodnota účtu se začne vytvářet až po uplynutí této doby, proto Vám sdělili, že žádné peníze Vám nevyplatí, protože tam žádné naspořené pravděpodobně nemáte. Nejlépe je zajít přímo na pobočku, tam Vám mohou říct kompletní údaje, po telefonu to sdělovat nesmí. Určitě bych nepočítala s tím, co Vám po telefonu řekli, ověřte si to na pobočce raději ještě jednou.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 2. 2014 15:40 | Roman

Dobrý den, před 2 roky jsem se podepsal pod smlouvu IŽP ČP profi invest na 1500 měsíčně. Chci tuto smlouvu zrušit, stejně jako známí co zakládali svoje smlouvy. Po zrušení smluv všichni dostali vyplaceny peníze. Ale za moji smlouvu mi nechtějí dát nic, a když jsem volal do ČP jako to je možné, bylo mi odpovězeno,že je to interní informace. Máte nějakou radu, nebo se mám smířit s tím že jsem o peníze přišel. díky
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 5. 2012 23:40 | Jakub Sika

Většina poradců je kritá protokolem který klient podepisuje ... a u některých IŽP se daji vzít splátkové prázdniny ... pokud vám poradce nevysvětlil výší odkupu v prních letech je to špatné doporučil bych pokud možno IŽP ppnechat stáhnout měsíční sumu na minimum což bývá 500 KČ...
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 3. 2012 18:46 | rebave

Dobře se pojistit, znamená dobře analyzovat především rizika, která nás v životě mohou potkat. V tom by Vám měl zkušený kvalifikovaný poradce poradit a nejen to, měl by Vaše potřeby zaznamenat do analýzy potřeb klienta a navržené krytí pojistných rizik následně vysvětlik na příkladu, např.: co se stane, když by jste si zlomila ruku a léčba by obsahovala operaci..., atd. Jinak investiční pojištění má budoucnost, ale jsou to tzv. dlouhé peníze, skutečně se nevyplatí investovat na 5 let. Dobré rozhodování. rebave
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 3. 2012 16:47 | petra krocova

Dobry den.Dva a pul roku platim mesicne 400 korun IZP investuji do portfolia ktere je tvoreno z AXA CEE Akc.fond ,AXAFO3 Smiseny fond ,AXAF04 Zahr.fond a AXA SELECTION Emerging Equity.Chtela bych toto pojisteni zrusit ne kvuli tomu ze je toto pojisteni spatne ale proste me okolnosti k tomu dospeli.Chtela bych se zeptat jak mam pojisteni zrusit a co z toho pro mne vypliva.Dekuji.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 1. 2012 21:39 | Jana Novotna

Dobry den,
mam take jednu zkusenost s IZP. Mam to uzavrene par let a zjistil jsem, ze v pripade nejake tizive fin.stuace, kdy clovek potrebuje penize, tak odkupne je 0 Kc. Takze clovek prijde o vsechny penize. Navic financni poradce me na tohle neupozornil, ze dostanu 0 Kc v pripade nuceneho vyberu ci ukonceni smlouvy predcasne. Je to vyhodne pro pojistovnu, ale neni to delane pro lidi. A navic fin. poradce porusil eticky kodex ...Da se to nejak reklamovat?Dekui za odpoved.
-8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 1. 2012 8:09 | Vít Suchý

Dobrý den, vážená mchabo :)
1/ pokud vám někdo vnutil investiční životní pojištění jako spoření - máte právo jej zažalovat za porušení §21,odst.(1)zák.38/2004Sb.
2/ pokud vám někdo nutí jako náhradu za "skvělé spořící IŽP" přímo investovat do fondů a dostatečně s vámi neprobere to, že je to jen doplňkový způsob "spoření", něco jen jako adrenalinová třešnička z nudy - a nabízí vám vaše volné prostředky takto "zhodnocovat" můžete jej taktéž úspěšně zažalovat podle výše zmíněného zákona.
3/ první pravidlo z investičního destara, které např. v ČR kdysi definovala Komise pro cenné papíry zní celkem jednoznačně a srozumitelně - Neinvestujte do něčeho, čemu nerozumíte. A 4,5 mio Čechů nerozumí penzijním fondům, tak nechme nějaké investiční fondy svým dětem, ty by již mohly být aspoň trochu finančně gramotné.
4/ s investicemi začínejme nejprve u sebe, t.j. do vlastního vzdělání a třebas změny statutu
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 1. 2012 15:08 | rmchaba

Dobrý den,v pojištění se vůbec nevyznám a uzavírám je jen proto, kdyby náhodou... Vloni vypršela synovi pojistka (19 let) a v září jsme uzavřeli přes známého IŽP Efconto investiční plus u poj. UNIQA. 507 Kč je na IŽP - 50% smíšený, 50 % dynamický IP, 73 Kč je na úrazové pojištění - 25000 smrt úrazem. 30000 tvr. násl. a sna 100 kč/den léčení. Poj. má do r. 2057 a má snad dostat 276 000 Kč. Jestli tomu teda dobře rozumím.Když se tak na to zpětně dívám, nevím, jestli je to k něčemu dobré. Pojišťovny pojišťují jenom úrazy a investice je to dlouhodobá. Poradí te prosí, jak vybírat pojištění a co hlavně pojistit? Syn zatím studuje. Děkuji.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 1. 2012 0:25 | Michal Toth

IŽP je co se týče nákladů nevýhodné pro spoření. První dva roky platíte pojištovny, které se připravují napřípadná rizika což je pochopitelné. A za druhé výnos je na konci zdaněn 15%daní z výnosu. Proto ano životní pojištění ano, je velice důležité ale pokud opravdu spořit, existují efektivnější metody než v životní pojistce. fajný večer. MT
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 11. 2011 12:38 | monika

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat z jakého důvodu nedoporučujete ižp hlavně na spoření? Poradci totiž nabízí produkt hlavně na spoření, potom je to tedy klamání klienta. Moc se v tom nevyznám, proto se ptám jestli ižp skrývá nějaká rizika nebo velké poplatky? Děkuji
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 11. 2011 2:04

Rozhodne zivotni pojisteni nedoporucuji na sporeni ale pouze na zajisteni vasich rizik spojenych s vasim zdravim Do 2 mesicu od podepsani lze smlouvu vypovedet bez udani duvodu. Spise bych doporucil pravidelne investovani napr pres conseq horizont invest nebo od atlantiku do tcf Martin
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 11. 2011 18:49 | Marcela Plocová

dobrý den,sjednala jsem si Investiční životní pojištění AQUEL One od AXApoj a teď se obávám ,že jsem udělala chybu.Návrh v ní je, že mám vlastí investiční strategii Credit max 100% ,bylo mi to nabídnuto jako výhodné spoření do důchodu.pojištění je tedy nulové.jesli jsem to pochopila správně.protože pojištění již mám.Dokáže mi někdo říct zdali je to vůbec výhodné jak slibovali?
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ladislav Jakl

bývalý tajemník prezidenta

Pavel Skřivánek

podnikatel, agentura Skřivánek

Ladislav Jakl
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Pavel Skřivánek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services