Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 26 komentářů)

16. 4. 2021 13:17 | Lucie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik mužů vybrat z účtu na přepážce? Je nějaký limit? Děkuji
+32
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 11. 2020 7:53

Citace - Kateřina Truhlářová / 13.09.2017 21:55

Dobrý večer,chtěla bych pro dceru k již 8 let existujicimu uctu Beruška zažádat o platební kartu,kterou meli inzerovanou od 8mi let a ted mi tvrdi,že přesto,že to je ve smlouvě,od srpna karty nevydávají! ???
opravdu karty dětské jsou zrušeny, malá má u nich tak též konto a budu ho rušit, protože bez karty platební straci veškerý vyznam
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 1. 2019 23:33 | Markrt

Dobry den mam junior ucet a furt mi karta vyjizdi ven ani se nepodivam na zustatek
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 9. 2018 19:32 | Kateřina Procházková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké je zúročení na dětském kontě beruška.
+48
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2017 13:21 | Garfield

Minulý týden mi k účtu Beruška (Dětské konto) kartu pro dceru bez problémů vydali... Je to nějaká Prima karta, týdenní limit se dá nastavit 500, 1 000, 2 000 pro bankomaty i platby v obchodech, příp. i na internetu.
Od srpna nejde založit nové konto Beruška, ale účet Junior. Rozdíl je ve vlastníkovi účtu. Beruška je na jméno dítěte (vlastník účtu), Junior je vlastněn rodičem, dítě může disponovat.
Je pravda, že paní na přepážce se musela otáčet, zjišťovat a doplnit nějaké údaje do systému (mail, telefon, adresa...), než jí to vydání karty povolilo.
Doporučuju jinou pobočku, nebo jinou paní. Karta k Berušce asi vyžaduje odhodlaného bankovního poradce... :-)
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 9. 2017 21:55 | Kateřina Truhlářová

Dobrý večer,chtěla bych pro dceru k již 8 let existujicimu uctu Beruška zažádat o platební kartu,kterou meli inzerovanou od 8mi let a ted mi tvrdi,že přesto,že to je ve smlouvě,od srpna karty nevydávají! ???
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 6. 2017 13:09 | Zuzana Psotova

dobry den da se vybrat treba i 100 kc ktera je na ucte?
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2016 16:13 | robert badzo

Dobry den vam preji.Rad bych vas poprosil o radu rad bych otevrel svim dceram sporici ucet BERUSKA.Momentalne zijeme ve VELKE BRITANII.Kzledem ktomu ze chodime do prace rad bych ten ucet otevrel pres INTERNET.Doufam ze mi pomuzete,dekuji za jakou koliv radu nebo pomoc.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 4. 2015 7:54 | Johana

Dobrý den, můžu přes konto beruška platit na internetu, třeba na Ebay apod.
+30
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 9. 2014 12:19 | jARMILA

Dobrý den chci se zeptat mohu na dětské konto beruška si nechat posílat mzdu.
+36
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 8. 2014 17:25 | Tomáš Hruška

Dobrý den, exekutor se pravděpodobně domnívá, že peníze na účtu vašeho dítěte jsou vaše. je třeba doložit do banky popr. exekutorovi čestné prohlášení, např. že peníze jsou dítěte a vy mu splácíte formou plnění celých soc. dávek.
nebo může nastat třeba problém, že Vy dlužíte KB přímo peníze a oni mají ve všeobecných obchdních podmíkách, že že pokud se domnívají, že peníze jsou vaše, můžou je zmrazit, opět je třeba dokazat, že peníze nejsou vaše, ale dítěte, třeba jako vaše splátka dluhu dítěti.
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 3. 2014 11:31 | sarka krokova

privcera mi na detsky ucet prisi socialni davky jak je mozne ze mam ucet zmrazeny mam tam exekuci mohu se nak branit
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 12. 2013 23:16

Pokud si půjdeš vybírat peníze z bankomatu, můžeš si vybrat maximálně tolik peněz, kolik povoluje limit účtu a to i bez doprovodu rodičů, avšak s tím, že budeš znát PIN kód. Doporučoval bych nevybírat z bankomatů jiných banek, účtují si za to ne zrovna malý poplatek. Pokud si budeš chtít jít vybrat přímo na pobočku, neměli by ti vydat žádné peníze bez doprovodu rodičů. K tomuto je totiž potřeba jejich podpis.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 12. 2013 23:05

Toto konto je pouze do 15 let.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 12. 2013 15:28 | Květa Rončková

Dobry den chtěla bych si vytvořit dětské konto beruška je mi 17 let jestli k tomu potřebuju rodiče děkují za odpověď
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 10. 2013 10:25 | mili

Dobry den kdyz ma dcera detsky ucet Beruska a nechavam tam zasilat rodicak a ted nam tam ma prijit zpetne prispevek na peci,muze exekutor na detsky ucet?
+56
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 6. 2013 10:19 | mamut

Vůbec nic.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 2. 2013 17:39 | ondra

Dobrý den taky vám přišlo výpis na vašem učtu a měli jste tam POPL.ZA.ZUST.NA ATM -10Kč . Proč mi odečetly peníze ?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 1. 2013 11:27 | žaneta

kdyz na detske konto necham posílat vic peněz a pak třeba za tři měsíce chci peníze použit na věci pro ditě tam mužu vybrat na pobocce kdyz nemam kartu?
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 10. 2012 17:01 | Zdena Jelínková

Citace - Mirka / 02.01.2004 11:04

Dle informace KB, konto Beruška můžou založit pouze rodiče - takže dědeček a babička nikoliv. /špatná informace v článku "finanční produkt pod stromeček" od Kristýny Havligerové.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Dana Bérová

exministryně a podnikatelka

Jan Dienstl

podnikatel, Czech Coal

Dana Bérová
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Jan Dienstl
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services