Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

| rubrika: Jak na to | 20. 4. 2010 | 7 komentářů
Jarní nabídka hypoték je pro klienty podstatně příznivější než na přelomu roku. Vybrali jsme pro vás pětici hypoték, které mají nejzajímavější parametry. Pro ty, kdo nyní uvažují o financování bydlení přes hypotéku, určitě stojí za to se na ně podívat.

20. 4. 2010 19:17 | Filípková

Dobrý den, docela mě zaujalo Vaše srovnání hypoték u bank. Právě jsme s manželem v období, kdy nám končí tříletá fixace (hypotéka na 1,5 mio Kč na 30 let) a dostali jsme od Raiffeisenbanky novou nabídku - ze 4,38 % se úroková sazba vyšplhala na 6,39 %, takže žádné zvýhodnění stávajících klientů nevidím. Patříme k bezproblémovým klientům, kteří mají životní pojištění, pojištění nemovitosti, spláceli jsme po celou dobu řádně a včas, s manželem máme měsíčně kolem 30 tis Kč čistého. Už jsme zažádali o snížení této úrokové sazby, ale máme už nabídky na 4,64% u jiného bankovního ústavu.
Hezký den a nedejte se, stačí se ozvat a hledat jinde, jde přece o naše, ale i jejich peníze
Markéta Filípková
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

21. 4. 2010 12:25 | Věra Tůmová

Dobrý den paní Filípková, děkujeme za čtení článků na Penize.cz. S refinancováním je to bohužel u každé banky trochu jinak, než když si od ní berete novou hypotéku. Více o refinancování se dozvíte třeba v článcích zde: http://www.penize.cz/71371-jak-si-vyjednat-nizsi-sazbu-na-hypoteku-zkusili-jsme-to-za-vas nebo zde: http://www.penize.cz/68583-se-zmenou-podminek-hypoteky-necekejte-az-do-konce-fixace. Držíme Vám palce při vyjednávání. S pozdravem VT
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Filípková 20. 04. 2010 19:17)

27. 5. 2010 9:47 | R.ORSAVA

Dobrý den paní Filípková dostali jsme se do ůplně stejné situlace jako vy a taky nechápeme proč banky nabízejí bezproblémovým klientům větší ůrok.Situlaci jsme řešili rafinancováním u LW-BW bank kde nám nabídli refinancování s fixací na 5 let za 4,49 procenta což je méně než uvádí autor článku.Musím bohužel konstatovat že přístup jednotlyvých bank je dost různý,ale přístup v LW-BW bank byl prostě špičkový.Jak píšete jde přece o naše peníze a když nám stávající banka nemíní vyjít vstříc nemusí máme totiž naštěstí šanci přejít jinam kde si nás jako spolehlivého plátce budou víc vážit.Hezké léto přeje Radek Orsava
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Filípková 20. 04. 2010 19:17)

18. 6. 2010 13:23 | Svoboda

Po skončení tříleté fixace jsem právě jsem absolvoval refinancování od Hypoteční banky k Volksbank. Řešil jsem to s pomocí poradce. Zůstal jsem u klasické fixace na 3 roky a získal jsem úrok 4,49. Nabídky úroku od HB byly nejdříve 5,52 pak 4,99 a nakonec mi řekli, že by šli max na 4,72. Ale odmítl jsem. Nabídka Volksbank byla v dané chvíli a na mé podmínky to nejlepší, protože jsem se nechtěl pouštět do variabilních sazeb. Sazby zatím dále zvolna padají, ale může se to změnit. Nejde však jen o úrok, ale i o další náklady, které s refinancováním souvisí.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

7. 5. 2011 22:51 | Poradce

http://hypoteka.fincentrum.com/
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

11. 9. 2011 21:44 | Celoy

Ještě bych doplnil hypotéku od Vitacredit. Mnoho výhod a příznivý úrok. Můžete ji sjednat například na webu http://tvahypoteka.cz
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

2. 9. 2012 16:53 | Luboš

Důvěřoval bych velkým hráčům - ČS, KB, GE ... Jak je psáno tady: http://www.1hypoteka.eu/vlastni-bydleni-s-hypotekou/ Jedná se o největší investici v životě !
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Roman

manažer, ČEZ

Matěj Hollan

aktivista

Martin Roman
ÚSPĚŠNOST
38,89 %

z 18 duelů
Matěj Hollan
ÚSPĚŠNOST
3,85 %

z 78 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Absolutní hodnota, Poplatek při prodeji, Veřejné výdaje na zboží a služby, petr brousil, příspěvek zaměstnavatele, o2, vodafone, čtú, Evropská nadace pro zlepšování životních a pracovních podmínek, pravidelná investice, bezpečnostní systém, ekonomicky aktivní obyvatelé, Rudé moře, náklady soudního řízení, cena potravin, zůstatková hodnota, eurozóna, penze

2SV8750, 2SV8750, 4L63300, 3C66698, 3C66699

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK