Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 10 komentářů)

3. 11. 2012 12:26

Avivu nikdy ! Nejenže Vás nechtějí pustit jako klienta, v případě že trváte na zrušení smlouvy a to opakovaně a dokonce písemně ale ještě Vás klidně slovně napadnou a udělají z Vás idiota, co nečte řádně smlouvy, jako laik jim stejně nikdy přesně neporozumíte. Nedodržují pravidla, která platí všeobecně pro všechny životní pojistky, natahují vyřizování záležitostí, tak aby jste se stal ve finále dlužníkem a to i přesto že Vaše žádosti jsou odeslané včas a formulované přesně .
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 10. 2012 3:37 | Pavel

Aviva je podlá pojištovna.Při podpisu smlouvy záměrně vynechavá jísté skutečnosti jeji manežeři a pojištováci jednají záměrně podvodně.A pozor mění svévolně smlouvya to jsem byl svědkem, machynací a pokusu změny plnění vč doručitele pro případ plnění. Vlašimák(okr benešov)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 10. 2012 3:35 | Pavel

Aviva je podlá pojištovna.Při podpisu smlouvy záměrně vynechavá jísté skutečnosti jeji manežeři a pojištováci jednají záměrně podvodně.A pozor mění svévolně smlouvya to jsem byl svědkem, machynací a pokusu změny plnění vč doručitele pro případ plnění. Vlašimák(okr benešov)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 3. 2012 19:01 | Martina

Avivě se vyhněte. Mám špatnou zkušenost a končí to tím že ještě po dvou letech budu doplácet necelé čtyři tisíce za údajný dluh na pojistném u zrušené životní pojistky. Jako by nestačilo že jsem jim věnoval 22000,- za dva roky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2011 23:10 | Iveta

Je to pravda. Pro Avivu jsem pracovala a nevěřím jim ani jediné slovo. Podvodníci. Všechno je to velkej podvod, jak dostat z lidí prachy. Nic víc..
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 11. 2009 20:20 | Lukáš

Nemohu nic než souhlasit. Založil jsem si smlouvu asi před 5 lety.Tenkrát když jsem se zeptal na poplatky tak mi něco řekli. Když jsem po dvou letech zjistil že poplatky jsou 3x vetší a zašel jsem na pobočku tak se se mnou nebavili ani dveře. Dnes koukám že poplatky stále rostou závratným tempem. Pojištovnu AVIVA nikomu nedoporučuju.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 11. 2009 23:05 | Zdeňka

Já nevím,jestli jste udělal dobře.Možná by bylo dobré si zjistit,jak nákladné je takové pojištění. Poplatky jsou tam velmi vysoké.Podívejte se na stránky Avivy a najděte si sazebník poplatků,platný od 1.7.09. Možná to pro Vás bude překvapení.Je toho na 7 stránek. Neříkají o poplatcích pojišťovny vůbec nic,protože kdyby jste je věděl,tak nevím jestli by jste uzavřel. Posuďte sám.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 8. 2009 8:15 | J.J.

Risknul jsem to a pro naše miminko zvolil produkt TALISMAN od AVIVA s možností investování, tak snad bude vše probíhat tak jak má a měsíčně investované peníze se budou zhodnocovat. Úraz dítěte si nikdo nepřeje, tak o tom se tu ani nezmiňuji. Zatím Aviva v době krize není asi zisková podle tabulek, ale s pomalým zlepšováním ekonomické krize by se to mohlo celé obrátit a prosperovat.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 9. 2008 12:44 | kamil nový

Po Avivě vám opravdu zůstanou jen vzpomínky, ale špatné. Děs, mají tam bordel a nikdo s tím nic nedělá. I pokud je chyba na jejich straně tak chtějí, abyste si všechno vyřídili sami. Poslat dopis o co jde atd. Mezitím vám dojde 20 složenek na doplatek pojištění a aby to nebylo málo tak se 10 krát snaží dostat peníze z vašeho účtu. Shrnutí: mají tu drzost vám psát že jste dlužník a přitom vše zavinili sami, špatným bankovním příkazem !! Obrana: vypovědět smlouvy a přejít ke KVALITNÍ konkurenci.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 12. 2007 22:51 | Pozor na AVIVU

Chtěl bych zde varovat před Avivou (dříve Commercial Union). Založil jsem si investiční životní pojištění AVIVA s připojištěním pro smrt úrazem, trvalou plnou invaliditu a závažná onemocnění.
Poctivě jsem platil každý měsíc a po několika letech placení jsem se nešťastnou náhodou dostal do plného invalidního důchodu. Jaké bylo moje překvapení, když namísto plnění mi AVIVA nekompromisně zrušila celý produkt - odmítla vyplatit pojistné a vrátila mi částku po odečtení odměn pojišťovacím agentům a za vedení účtu. Celkově jsem tratil kolem 20 000 Kč, a spořící efekt, kdy jsem chtěl spořit je samozřejmě také ztracen.
Byl jsem předtím zdravý jako řípa, neměl jsem absolutně žádný zdravotní problém a to ani při důkladné zdravotní prohlídce.
Ale pokud pojišťovna chce, hledá si důvody, proč neplnit. A věřte mi, že pokud se dostanete nešťastnou náhodou do plného invalidního důchodu, můžete být také v takovém fyzickém stavu, že nejste ani v tu chvíli ani schopen se s pojišťovnou hádat a soudit. Jste rád, že žijete.
Jak říkám, varuji před ústavem AVIVA v Česku. Nikomu nepřeji, aby se dostal do takové situace jako já a nikomu nepřeji, aby si s ním vytřela zadek AVIVA tak jak to udělala se mnou.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Adam Walach

podnikatel, Walmark

Tomáš Paclík

podnikatel, Viktoria Plzeň a Dočista

Adam Walach
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Tomáš Paclík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services