Diskuze - MEGBP

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 43 komentářů)

5. 6. 2022 13:09 | Helena

Bankovky lze zaslat do Bank of England poštou (z ČR lze odeslat jen jako doporučený dopis, nelze jako cenný). Na stránkách Bank of England najdete formulář a pokyny, které je potřeba dodržet. Na formuláři uvedete číslo svého účtu, na který Vám pak pošlou peníze za staré bankovky.
+134
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 5. 2022 10:48 | Karel

Kde v ČR lze vyměnit britské 20 librové bankovky vydané v r 2006
+355
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 5. 2022 23:38 | Michaela

Dobry kde vymenim v Cesku OMR Omansky ryal ?
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 10. 2021 21:08 | Lukáš

Dobrý den, kde v ČR vymenit staré papírové 20 librove britske bankovky? Děkuji za odpověď.
+336
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 6. 2021 15:15 | Jarda

Dobrý den mám 670 liber ale v jedno librovkach je možno je někde směnit kolin a okolí dekuji
+69
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 6. 2021 9:56

Dobry den, podařilo se vám smenit? Rovněž jsme doma našli libry.
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 5. 2021 9:33 | Ladislav

Mam 28ks palirovych 20L a nikde to nechteji smenit Praha
+27
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 8. 2020 14:08 | Petr

Moje zkušenost s již neplatnou 10 librovkou, měl jsem jich celkem 50 kusů, tedy 500 liber. Jedná se o měsíc 7/2020. Zkoušel jsem v několika bankách vyměnit v ČR. Nelze ani za poplatek, doporučili mi zajet si do Londýna. :-). Toto mi doporučila i Česká spořitelna, kde jsem klientem cca 35 let. Zkusil jsem tedy Rakousko a dozvěděl jsem se, že by to neměl být problém, prý za poplatek mi to vymění téměř každá banka. Zašel jsem do ERSTE Group-vlastník České spořitelny:-) a věřte, že to nebylo záměrně, pouze se mi vpletla do cesty. Výsledek ovšem zcela opačný než v ČR a za 16 Euro mi vyměnily 500 liber v neplatných 10 libr. bankovkách na EURA. Takže žádná Anglie, jak doporučují bankovní experti z ČR a zkuste Rakousko!! Přeji dobrý wechsellkurse :-)
+37
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 12. 2019 7:38 | laiwfgmq

20
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 10. 2019 0:24 | Ola

Ano vymění
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 10. 2018 7:42 | Adam gartner

Dobrej den chtěl sem se zeptat vymění mi v ČR 50 pounds na českou měnu????? Diki za info
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2018 17:20 | jaromir

dobry den,mam jiz neplatne 50librovky,je mozne je nekde v cr vymenit!dekuji za odpoved.
+62
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2017 1:09 | Jindrich

Ahoj, soudim ze dle post-komunistickeho systemu, korupce ve vlade, korupce v Policii, v Statnich zastupitelstvich i Soudech, s tvymi starymi 5ti Librovkami asi v Cesku nepochodis. 1. Zkus zavolat do Ceske Narodni Banky, pokud ti nepomuzou, vymenim ti je v Anglii bez problemu, muj email je j.b.budha001@gmail.com Jsem zde sedmym rokem a stare bankovky meni porad, neni to zadny problem. Zdravi Jindra ( posli mobil, zavolam )
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 7. 2017 12:27 | MIKA

Dobrý den, po návštěvě před dvěma roky v Anglii my zbyli 5 librové bankovky letos už je v Anglii nechtěli přijat a je nějaká možnost v ČR směnit ?? Ve směnárně je neberou a ani Skotské libry. Děkuji
+44
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 6. 2016 17:13 | imrich

určitě počkat.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 6. 2016 17:12 | imrich

Disponujete-li křišťálovou koulí, doporučuji ji využít. Pokud jí nedisponujete, tak zkuste třeba půl prodat teď a zbytek podle vývoje po referendu. Buď na tom budete lépe, nebo hůře.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 4. 2016 16:19 | Michal

Vim ze tu uz stejna otazka byla ale bohuzel nemuzu videt odpovedi. Mám značný obnos peněz v anglických librách a velmi mne trápí její současný vývoj. Bylo by lépe ji prodat nebo je šance, že se to po referendu zlepší. Má smysl čekat? Vím, že se to nedá přesně odhadovat, ale prosím, jaká situace je pravděpodobnější. Děkuji
+24
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 4. 2016 13:35 | main

Mám značný obnos peněz v anglických librách a velmi mne trápí její současný vývoj. Bylo by lépe ji prodat nebo je šance, že se to po referend zlepší. Má smysl čekat? Vím, že se to nedá přesně odhadovat, ale prosím, jaká situace je pravděpodobnější.
Děkuji
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 9. 2015 21:09 | Dana

Mám vyměnit GBP na CZK ještě v roce 2015 nebo počkat?
+25
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 8. 2015 18:47 | Marketa

Tak nevím. Já bydlím v menším městě a problém s placením 50 librovou bankovou nemívám...
-16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/3

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miloš Čermák

žurnalista

Miloš Endrle

podnikatel, Geewa

Miloš Čermák
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Miloš Endrle
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services