Jak poslat peníze, aby došly ještě letos do Silvestra

Věra Tůmová | rubrika: Jak na to | 17. 12. 2009 | 21 komentářů
Silvestrovský čtvrtek je pracovní den, což umožňuje lidem zajít do banky i na poslední chvíli. Kdo potřebuje, aby jeho příkaz k úhradě byl zpracovaný ještě letos, musí si ale pospíšit. Peníze, které mají dorazit adresátovi do konce roku, se musí poslat ještě o den či dva dříve.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

16. 9. 2023 10:23, sz kanderam

Potřebuješ půjčku? Byli jste odmítnuti bankou a chcete půjčku, která by vyhovovala vašim potřebám? Žádný problém. Bez ohledu na vaši finanční situaci. Nabízím hypotéky, komerční půjčky, mezinárodní půjčky, osobní půjčky a exkluzivní půjčky na vzdělávání. Poskytoval jsem půjčky těmto společnostem, jiným veřejným a soukromým a mnoha dalším. Jsem k dispozici pro jakoukoli půjčku, nemovitost, finanční a tak dále. Dávám půjčky dlouhodobé i krátkodobé. Kontaktujte mě ještě dnes a získejte prvotřídní půjčku finančních služeb.vacekjindrich36@gmail.c om

+2
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 21 komentářů)

16. 11. 2023 14:15 | zandovadagmar

Dobrý den, jmenuji se ZANDOVÁ, právě jsem dostal půjčku od pana MUSIOLEKA JAKUBA, po mnoha neúspěšných pokusech získat půjčku jsem viděl příspěvek ženy o tom, jak získala půjčku od pana MUSIOLEKA JAKUBA, rozhodl jsem se ho kontaktovat, Již jsem odeslal email a on mi odpověděl, jak půjčka funguje, po dokončení procesu jsem byl tak šokován, když jsem bez problémů dostal na účet půjčku 3 500 000,00 Kč. Nejlepší je kontaktovat ho pro vaši půjčku: musiolekjakub91@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 11. 2023 10:31 | zandovadagmar

Na tejto stránke som narazil na tohto poskytovateľa a zistil som, že sa mi podarilo skontaktovať s jeho emailom, bol som prekvapený, keď som mu dal dokument, o ktorý požiadal a zrazu mohol pracovať. Bola mi poskytnutá pôžička vo výške 3 500 000 CZK, prosím, poraďte každému, kto potrebuje pôžičku, aby kontaktoval tohto súkromného veriteľa prostredníctvom e-mailu: musiolekjakub91@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 10. 2023 19:44 | kozenzymilan

Dobrý den, opravdu potřebujete financování a půjčku na dokončení svých projektů, domů, podnikání, nákupu pozemků, nemovitostí? nyní je k dispozici řešení pro získání půjčky. Rychlou půjčku vám poskytnu do 12 hodin bankovním převodem na váš účet. Pokud opravdu potřebujete vážnou a urgentní půjčku, kontaktujte mě hned a budete spokojeni, kontakt: kozenzymilan@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2023 18:41 | sonkova10

Dobrý den.Potřebujete financování pro své projekty, pro vaše osobní potřeby, nabízíme vám půjčku se sazbou 2%.Částka se pohybuje od 2000 do 700 000 EUR. Jsme si jisti a rychlí. e-mailem: thristinatsonkova@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2023 18:41 | sonkova10

Dobrý den.Potřebujete financování pro své projekty, pro vaše osobní potřeby, nabízíme vám půjčku se sazbou 2%.Částka se pohybuje od 2000 do 700 000 EUR. Jsme si jisti a rychlí. e-mailem: thristinatsonkova@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2023 14:29 | esmidt055

Osobní finanční půjčka s pojištěním. Jsme soukromý poskytovatel, který Vám nabízí výhodné finanční půjčky od 10 000 Kč do 30 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou. Tato nabídka platí pro celou ČR a občany SR, Jasná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky dostupnosti. Neváhejte nás kontaktovat, jsme k dispozici 24 hodin denně E-mail: esmidt055@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2023 16:11 | sz kanderam

Dobrý den, opravdu potřebujete financování a úvěr na dokončení vašich projektů, domů, podnikání, nákupu pozemků, nemovitostí? nyní existuje řešení, jak získat půjčku. Rychlou půjčku Vám poskytnu do 3 hodin bankovním převodem na Váš účet. Pokud opravdu potřebujete seriózní a naléhavou půjčku, kontaktujte mě nyní a budete spokojeni, kontaktujte: Egamil. szkanderam840@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2023 14:18 | Veru Vyberutikapsová

Nebankovní půjčka 24 hodin Potřebujete financování pro svůj domov, pro své podnikání, na nákup auta, na nákup motocyklu, na rozjezd vlastního podnikání, na své osobní potřeby, o tom nepochybuji. Nabízím osobní půjčky od 50 000 do 30 000 000 Kč. Bez ohledu na množství. V žádosti o úvěr uveďte přesnou částku, kterou chcete splatit, a datum splatnosti. Napište nám své osobní půjčky. E-mailem: sarkavizinova48@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2023 10:47 | cruz

Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete využít na cokoliv. Nízká úroková sazba je stabilní po celou dobu splácení úvěru. Díky široké škále poskytovaných finančních půjček nabízíme každému výhodné finanční půjčky od 30 000 do 70 000 000 Kč, tuto půjčku může získat téměř každý žadatel v ČR. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky služby. Peníze můžete použít na cokoliv potřebujete. Tato nabídka platí pro celou ČR. Neváhejte kontaktovat, Email: karolpas32@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2023 10:47 | cruz

Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete využít na cokoliv. Nízká úroková sazba je stabilní po celou dobu splácení úvěru. Díky široké škále poskytovaných finančních půjček nabízíme každému výhodné finanční půjčky od 30 000 do 70 000 000 Kč, tuto půjčku může získat téměř každý žadatel v ČR. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky služby. Peníze můžete použít na cokoliv potřebujete. Tato nabídka platí pro celou ČR. Neváhejte kontaktovat, Email: karolpas32@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2023 10:46 | cruz

Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete využít na cokoliv. Nízká úroková sazba je stabilní po celou dobu splácení úvěru. Díky široké škále poskytovaných finančních půjček nabízíme každému výhodné finanční půjčky od 30 000 do 70 000 000 Kč, tuto půjčku může získat téměř každý žadatel v ČR. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky služby. Peníze můžete použít na cokoliv potřebujete. Tato nabídka platí pro celou ČR. Neváhejte kontaktovat, Email: karolpas32@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 9. 2023 10:23 | sz kanderam

Potřebuješ půjčku? Byli jste odmítnuti bankou a chcete půjčku, která by vyhovovala vašim potřebám? Žádný problém. Bez ohledu na vaši finanční situaci. Nabízím hypotéky, komerční půjčky, mezinárodní půjčky, osobní půjčky a exkluzivní půjčky na vzdělávání. Poskytoval jsem půjčky těmto společnostem, jiným veřejným a soukromým a mnoha dalším. Jsem k dispozici pro jakoukoli půjčku, nemovitost, finanční a tak dále. Dávám půjčky dlouhodobé i krátkodobé. Kontaktujte mě ještě dnes a získejte prvotřídní půjčku finančních služeb.vacekjindrich36@gmail.c om
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 9. 2023 10:23 | sz kanderam

Potřebuješ půjčku? Byli jste odmítnuti bankou a chcete půjčku, která by vyhovovala vašim potřebám? Žádný problém. Bez ohledu na vaši finanční situaci. Nabízím hypotéky, komerční půjčky, mezinárodní půjčky, osobní půjčky a exkluzivní půjčky na vzdělávání. Poskytoval jsem půjčky těmto společnostem, jiným veřejným a soukromým a mnoha dalším. Jsem k dispozici pro jakoukoli půjčku, nemovitost, finanční a tak dále. Dávám půjčky dlouhodobé i krátkodobé. Kontaktujte mě ještě dnes a získejte prvotřídní půjčku finančních služeb.vacekjindrich36@gmail.c om
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 9. 2023 15:20 | H. Smrdutá

Pokud potřebujete obchodní půjčku, nákup automobilů, nemovitost, splácení dluhu. Potřebujete k implementaci svého projektu peníze? Zde nabízíme všechny typy půjček, rozsah úvěru začíná od 30 000 CZK do 70 000 000 CZK s flexibilními podmínkami půjčky. Placení půjčky začíná od (3 - 300 měsíců). Pro více informací kontaktujte: vonkovastarova@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 9. 2023 1:25 | H. Smrdutá

Potřebujete-li podnikatelský úvěr, nákup auta, nemovitosti, splátku dluhu. Potřebujete peníze na realizaci svého projektu? Zde nabízíme všechny typy úvěrů, rozsah úvěrů začíná od 30 000 Kč do 70 000 000 Kč s flexibilními podmínkami úvěru. Splácení úvěru začíná od (3 - 300 měsíců). Pro více informací kontaktujte:vonkovastarova@gma il.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 9. 2023 3:53 | H. Smrdutá

Potřebujete-li podnikatelský úvěr, nákup auta, nemovitosti, splátku dluhu. Potřebujete peníze na realizaci svého projektu? Zde nabízíme všechny typy úvěrů, rozsah úvěrů začíná od 30 000 Kč do 70 000 000 Kč s flexibilními podmínkami úvěru. Splácení úvěru začíná od (3 - 300 měsíců). Pro více informací kontaktujte:vonkovastarova@gma il.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 9. 2023 3:53 | H. Smrdutá

Potřebujete-li podnikatelský úvěr, nákup auta, nemovitosti, splátku dluhu. Potřebujete peníze na realizaci svého projektu? Zde nabízíme všechny typy úvěrů, rozsah úvěrů začíná od 30 000 Kč do 70 000 000 Kč s flexibilními podmínkami úvěru. Splácení úvěru začíná od (3 - 300 měsíců). Pro více informací kontaktujte:vonkovastarova@gma il.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 9. 2023 3:53 | H. Smrdutá

Potřebujete-li podnikatelský úvěr, nákup auta, nemovitosti, splátku dluhu. Potřebujete peníze na realizaci svého projektu? Zde nabízíme všechny typy úvěrů, rozsah úvěrů začíná od 30 000 Kč do 70 000 000 Kč s flexibilními podmínkami úvěru. Splácení úvěru začíná od (3 - 300 měsíců). Pro více informací kontaktujte:vonkovastarova@gma il.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 8. 2023 10:08 | Kristýna Krade

Nabídka rychlých půjček po celé ČR Rychlá půjčka online Získejte peníze na účet ještě dnes. Úspora úroků v případě předčasného splacení. Rychlé zpracování zcela zdarma. Půjčit si můžete od 50 000 Kč do 20 000 000 Kč. Doba splácení až 360 měsíců. Poskytujeme půjčky zaměstnancům, důchodcům, ženám na MD, podnikatelům a firmám.E-mailem:kudlackovakris tyna2@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 7. 2023 14:13 | Veru Vyberutikapsová

Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete využít na cokoliv. Nízká úroková sazba je stabilní po celou dobu splácení úvěru. Díky široké nabídce poskytovaných finančních půjček může tuto půjčku získat téměř každý žadatel v České republice. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky služby. Finance můžete použít na cokoliv potřebujete. Tato nabídka platí pro celou ČR. E-mail:sarkavizinova48@gmail.c om
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Meda Mládková

sběratelka umění a podnikatelka

Marta Nováková

podnikatelka, U&Sluno

Meda Mládková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Marta Nováková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services