Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

| rubrika: Jak na to | 14. 10. 2009 | 31 komentářů
S rostoucí nezaměstnaností mohou nyní do dluhů spadnout i lidé, kteří dosud neměli žádné finanční potíže. Přinášíme šest rad jak si počínat v případě, že je na dlužníka uvalena exekuce.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

10. 6. 2011 22:06, paní NIKDO ODE DNEŠKA NULA

Zdravím Vás uctivě všechny, četla jsem zde příspěvky a můžu jen tiše souhlasit, exekuce je novodobý exorcismus a je třeba zajít si na přednášku p.Andrease Clause a tam se dozvíte vše o financích a pokud jste aspoň trochu vnímavý, pochopíte, že proti tomu se nedá bojovat vůbec nijak, protože jak říká ON, peníze jsou zákon. A je zde jediná rada, být na systému co nejméně závislý. K životu potřebujeme opravdu méně než si myslíme nebo respektive nás masíruje systém, abychom na něm byli co nejvíc závislí, proto se vyserte s prominutím na reklamy a televizi i na média, obraťte se do sebe a řekněte si co vlastně v životě potřebujete? Já myslím, že jsme to pochopili konec konců všichni ve jménu exekuce. Já to podstupuji příští týden, už je to neudržitelné, sere mě to, ale na druhou stranu si říkám, že život jde dál a mám velký dar, že se o mě rodina v rámci možností postará, abych se mohla zase postavit na nohy. Věřte, že seru na vyžírky, kteří nás manipulují: kup si, půjč si, založ si konto, vezmi si výhodnou půjčku,...............nepotřeb uji,nepotřebuji ani běžný účet, ani drahý telefon, ani drahé jídlo, kosmetiku, bydlení, auto, nepotřebuji od těch zmrdů vůbec nic a víte jak to celé dopadne? S exekutorů budou za chvíli realitky a 90% lidí skončí na pracáku a na sociálce a na ulici a koho to nakonec bude stát nejvíc? No přece stát. A kdo si bude kupovat ty zabavené domy a majetek? Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mm,to je otázka.Skoro to připomíná rok 1948, ale trochu jinak pojaté. Když by jste měli nějakou urgentní potřebu se podělit se mnou o své životní útrapy, tak pište ......mám velké zkušenosti.........držte se:o) Jinak já jsem se do sraček dostala kvůli manželovým dluhům z podnikání. Není nad svazek manželský. Jo a všechny finanční krize jsou smyšlený, fakt běžte na toho Andrease, uleví se vám. I nezaměstnanost je manipulovatelná. Vedou to ti nahoře, chtějí vymítit střední třídu a udělat jen dvě třídy: chudý a bohatí

Reagovat

+91
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (31 komentářů)

19. 1. 2012 0:51 | Gabriel Pleska

Buďte rád.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 01. 11. 2011 20:01)

1. 4. 2012 23:24 | samotar

Souhlasím taky mě podvel jeden frajer o 700tis. a já ted nemám ani co žrát jeikož mi vše vzali. a to ještě není konec. ale co kdo bude kupovat ty drahé věci a domy na hypotéky když budeme mít exekuce v celém česku.nakonec už aby to bylo ať se stát z toho podělá když bude platit peníze exekutorům za nás:-)
Reagovat | Citovat

+6
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (paní NIKDO ODE DNEŠKA NULA 10. 06. 2011 22:06)

25. 5. 2012 11:35 | Josef

Mnohé informace v článku napsané nejsou přesné, doba pokročila a zisky exekutorů poněkud poklesly... Už vůbec není pravda, že vstřícné konání vůči exekutorovi je rozumné... Doporučuji nastudovat si exekuční řád a o.s.ř, poradit se o svých právech s někým kompetentním, používat selský rozum a nebát se, to jsou rady pro lidi postižené exekucí naprosto nesmyslně a zbytečně...
Reagovat | Citovat

+14
Líbí
Nelíbí

25. 8. 2012 12:41 | Jan Solacha

V tomto neprávním mafiánském státě doporučuji s exekutorem nejednat vše prodat(pokud to jde a je co) a zmizet.Nebo zůstat a nechat si brát doživotně z minimální mzdy exekuční srážky, zbytek vydělávat načerno. Hlavně s těmi gaunery nejednat a nesnažit se je kontaktovat, jak jednou zjistí kde jsi ukradnou vše tobě i tvým známým, rodině no prostě všem které s tebou uvidí třeba jen jít.
Reagovat | Citovat

+35
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Josef 25. 05. 2012 11:35)

22. 1. 2014 17:18 | Honza

Nejsem si tak zcela jistý že exekuce jsou řešení pro tuto republiku. Kolik bilionů dluží tahle republika a do jakých dluhů nás dostala politika.Jen slepý nevidí co se děje a ti co mohou něco dělat sedí s rukama v klíně a melou mlýnek. Do dluhu se může dostat každý ať úmyslem nebo ztrátou ať zaměstnání.Stát dovolil exekutorským úřadům ať konají a dal jim pravomoce a ve stylu dej bláznu moc a nespi celou noc se tito na lidech obohacují.Jsem pro ať jsou, ale poplatky jsou neůnosné. Zvlášť když se na jednu exekuci sesypou tři exekutoři a berou si úroky z úroků a pak to nekončí.I já jsem dlužník a moje žena ale jak je to když stát dluží peníze vám?Na stát se nic takového nevztahuje.Oni vám včas nedají co máte právem dostat a už se to s vámi veze.Nedostanete včas výplatu nebo nedej bože vůbec a nemáte na zaplacení nájmu a služeb a nikdo na vás nebere ohledy. Souhlasím vzít klacky a vypráskat je a vypráskat je všechny i ty co na to jen přihlížejí.
Reagovat | Citovat

+15
Líbí
Nelíbí

11. 3. 2014 11:02 | antonin

dobry den. prisla mi obsilka od exekutora na zaplaceni castky vcetne nakladu do 30 dni. jsou jeste nejake moznosti napriklad na navrzeni splatkoveho kalendare?
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

27. 8. 2014 7:56 | Kess

Tahle republika je v čoudu. Už se musí něco stát. Kdyby existovala v našem právním řádu třeba desetiletá milost na dluhy. Vżdyť tohle nikam nevede, když člověku všecko vezmou, i životní a důchodovou pojistku, nemám už nic, ani příjem, ani účet, je mi 30, už deset let mám dluhy z mladické nerozvážnosti, bojím se mít vztah nebo děti, abych někoho neohrozila kvůli své minulosti. Stát by měl dostat moudrost a udělat dobrý skutek, přestat skrblit a přemýšlet milosrdně. Kde to nejde, tam to nejde.
Reagovat | Citovat

+16
Líbí
Nelíbí

10. 12. 2014 11:36 | Jiří Vosáhlo

Pokud se budete řídit těmito radami, budete na tom úplně nejhůř. Jsou to toti vše podmínky a postupy, které jdou ekekutorskému úřadu plně na ruku a jejich splněním upletete na sebe ten největší bič.
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

28. 2. 2015 11:56 | Lucy

Právě je máme v bytě a nevím co dělat :(
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

9. 3. 2015 20:17 | Bobes

Jak se pise viz prvni prispevek s exekutory se neda bojovat. Nejde vyhrat. Muzete si zazadat o odklad ale i ten muze byt odmitnut. Mel jsem nekolik exekuci a pres urcite usili se mi povedlo dohodnout na splatkach a zruseni exe.prikazu napr. na mzdu. Hodne zalezi na tom kolik po Vas exekutor chce a kolik jste ochotni splacet a na jak dlouho. Pak se prezit relativne da.
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

29. 10. 2015 20:32 | Petr

Rada tomu kdo bude mít exekuci na nemovitost, spolupracujte, vykliďte nemovitost a zpřístuněte ji. Důvod je prostý spousta lidí se dozví co kupuje a vydraždná cena se vyšroubuje na maximum a vaše dluhy na minimum. Dnes jsem byl na prohlídce bytu a bylo tam asi 15 zájemců!!!Předpoklad že se to vydraží hodně vysoko.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Vrácení zboží
Poradna > Spotřebitelská poradna

Otázka: Dobrý den, snažil jsem se nalézt odpověď na svůj dotaz v již zveřejněných dotazech, ale neuspěl jsem. Objednal jsem si na internetu malé jezírkové čerpadlo, v balíku byl však typ určený pouze do akvárií,... více

Spotřebitelská poradna

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ivo Lukačovič

podnikatel, Seznam.cz

Jan Kočka

podnikatel

Ivo Lukačovič
ÚSPĚŠNOST
97,56 %

z 41 duelů
Jan Kočka
ÚSPĚŠNOST
33,33 %

z 3 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Korporace, Míra inflace, Pasivum, daně, bankovnictví, elektronická evidence tržeb, psd2, petr dvořák, peněžní loterie, úrokový rozdíl, panelová sídliště, rodinné hospodaření, finanční poradci, pojistka, jiří schneller, Google Talk, lhůta pro vrácení zboží, MeteoUniqa

9T99999, 9S71088, 9S71088, 5S32466, 1U22017

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK