Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 156 komentářů)

29. 1. 2008 12:39 | yarek

no snad už půjdem nahoru
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 1. 2008 12:39 | yarek

no snad už půjdem nahoru
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 1. 2008 17:08 | kite

Najde se tu někdo, kdo investoval v minulém týdnu - měsíci do tohoto fondu? Podle týdenních nákupů a prodejů se něco nakoupilo. Myslíte, že je už natolik zdecimovaný :-), že se vyplatí nasočit?
+28
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 1. 2008 21:32

že by začaly stoupat reality???
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 12. 2007 13:44

Prodal za 1,28,ale koupil s poplatkem za 1,37.Agresivně zhodnotit,což by mohlo znamenat jít do něčeho,co roste a jak tam zainvestuješ,udělá to něco podobného co tento fond,pád o 40% a jediné co začne v tu dobu růst,budou realitní fondy,to je podle mě nejreálnější průběh.
-13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 12. 2007 13:40

A nebylo by lepší,než roky umazávat ztráty,prodat to a ztrátu realizovat,když už někdo do toho spadl?A někde jinde agresívně ten zbytek zhodnotit?Tak to vidím já,co jsem to za 1,28 prodal.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2007 15:24 | yarek

Nejlepe je nyní využít euforie a pak se toho zbavit. Než se vyšplháme na kurz 1, tak zase v USA vytáhnou ze skříně hyp. kostlivce a budem tam kde jsme byli , dejme tomu minulý pátek (0,895)
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 11. 2007 12:59

Asi to opravdu vypadá, že dna bylo dosaženo a nyní začneme konečně umazávat ztráty. Je otázka na jak dlouho. Hypoteční krize v USA ale ještě stále není zažehnána a rozhodující prý bude až příští rok kdy končí první větší vlna hypoteč. úvěrů a bude se čekat na schopnosti klientů je splácet.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2007 21:12

Tak terazky kupujtě!
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 11. 2007 14:03 | Omluva

Bude ještě hůř!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 11. 2007 22:43

Bude hůř
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 11. 2007 9:53

Meinl European Land mel akcci za cca 20 a behem par mesicu pokles na cca 7 (cca 60% pad!!!) Jeste nejake svindly v nakupem vlastnich akcii. A nelepsi se to. Nevi nekdo, co tam blbnou?
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 10. 2007 12:43

kun.dy rakouské nám to stále ničí
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2007 7:51 | spolubydlící od Tumpacha

ja taky jsem nakoupi za 1,032
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 10. 2007 16:51

Tak jsem si dnes zalozil tenhle fond a hned neco vlozil.Snad uz je ta spravna doba.
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 9. 2007 21:48 | vacino

Jestli, že bylo zhodnocení v době tvého nákupu přes 35 procent a ted je -4,19 tak si to spočítej proděláváš 39,19 procent :-( Příklad: jestli jsi koupila za 100.000 kč akcie za 1,38 tak máš 72 463, 76 podílových listů když to tedka prodáš dostaneš 74 478,25 kč, takže jsi minus 25 521, 75,- kč
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 9. 2007 23:16

Nerozumíš tomu vůbec. S tou daní souhlas. Tvůj současný zisk, pokud jsi nakupoval před půl rokem za 1,35 tak činí asi -25% z vkladu. Nemá cenu to teď zbytečně prodávat v nevhodnou dobu, kdy by se to mohlo již stabilizovat a možná otočit k lepšímu. Ta krize jednou musí skončit.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 9. 2007 13:13 | Pavla

Kdosi mi říkal,že po půlročním držení nemusím platit daň,už to budu mít za sebou.Vůbec tady tomuto nerozumím,ale dával jsem to tu v době,kdy bylo zhodnocení přes 35% za jakýsi kurs 1,35 s poplatkem to dělalo něco nad 1,38 a chtěl bych vystoupit,potřebuju hotovost.Takže když to teď držím půl roku,mé zhodnocení bude podle mě půlka z 35%,to je tak 17%,rozumím tomu dobře?
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 9. 2007 17:04

iShares Cohen & Steers Realty Majors ----http://finance.ya hoo.com/q?s=ICF stre etTRACKS DJ Wilshire REIT ----http://finance.ya hoo.com/q?s=RWR IMMO EAST Immobilien Anlagen AG IMEA.VI (Vienna)---http://sto cks.us.reuters.com/st ocks/overview.asp?sym bol=IMEA.VI
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 9. 2007 16:37

Pojedeme hodne z kopce Orco -3,94%
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/8

Předchozí

1

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Fryc

podnikatel a investor, zakladatel Mall.cz

Pavel Bém

politik

Ondřej Fryc
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Pavel Bém
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services